قراردادهای جدید پرسپولیس چگونه ثبت شد؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1291 ] - سه شنبه, 9 بهمن 1397

قراردادهای جدید پرسپولیس چگونه ثبت شد؟

چند روز پیش بود که از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شد پرسپولیس هم مثل بیشتر تیم های لیگ برتری حق ثبت قراردادهای جدید با بازیکنان را ندارد. اما دیروز خبر رسید که ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
قراردادهای جدید پرسپولیس چگونه ثبت شد؟

چند روز پیش بود که از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شد پرسپولیس هم مثل بیشتر تیم های لیگ برتری حق ثبت قراردادهای جدید با بازیکنان را ندارد. اما دیروز خبر رسید که ...

ارتش سرخ دات كام :

چند روز پیش بود که از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شد پرسپولیس هم مثل بیشتر تیم های لیگ برتری حق ثبت قراردادهای جدید با بازیکنان را ندارد. اما دیروز خبر رسید که 7 بازیکن این تیم قراردادشان را ثبت کرده اند!

امروز جمشید نورشرق سرپرست کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در این باره گفت: «همانطور که پیشتر اعلام شده بود تمام باشگاه های بدهکار ملزم به پرداخت بدهی های خود در قبال شاکیان و یا گرفتن رضایت آنها هستند و تنها در اینصورت مجوز ثبت قرارداد برای هر باشگاه صادر می شود.»

وی ادامه داد: «روز گذشته نمایندگان باشگاه پرسپولیس مستندات پرداخت و همچنین جلب رضایت شاکیان را به این کمیته ارائه کردند که بر همین اساس نسبت به صدور دستور رفع منع ثبت قرارداد اقدام شد و باشگاه پرسپولیس در این مقطع مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید خودش ندارد. برخی دیگر از باشگاه ها نیز در حال حاضر به دنبال رفع این مشکل و توافق با شاکیان هستند که به محض انجام توافق مجوز لازم برای آنها نیز صادر می شود.»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • mansour asadi
    mansour asadi :
    شما جای اینکه بخوای بفهمی که بازیکنای ما چطور قراداداشون ثبت بشه برید تیتر بزنید چطور کیسه با اون همه هزینه ای کرده بازم میتونه خارجی اونم چند تا چند تا جذب کنه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : علیرضا فغانی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
استقلال خ
استقلال خ
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 25 بهمن 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن