تکذیب یک شایعه؛ ترابی پرسپولیسی است

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1517 ] - چهارشنبه, 10 بهمن 1397

تکذیب یک شایعه؛ ترابی پرسپولیسی است

پرسپولیس همیشه اخبار و حواشی زیادی را اطراف خود می بیند. بعد از عقد قرارداد رسمی بازیکنان جدید، برخی کانال های خبری نوشتند از آنجایی که مهدی ترابی تا پایان پن... 5 out of 5 based on 5 ratings.
تکذیب یک شایعه؛ ترابی پرسپولیسی است

پرسپولیس همیشه اخبار و حواشی زیادی را اطراف خود می بیند. بعد از عقد قرارداد رسمی بازیکنان جدید، برخی کانال های خبری نوشتند از آنجایی که مهدی ترابی تا پایان پن...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس همیشه اخبار و حواشی زیادی را اطراف خود می بیند. بعد از عقد قرارداد رسمی بازیکنان جدید، برخی کانال های خبری نوشتند از آنجایی که مهدی ترابی تا پایان پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ایران حاضر نیست نمی تواند در هیئت فوتبال حاضر شده و به قراردادش رسمیت ببخشد. اما موضوع صحت ندارد.

در واقع هیچ ماده، تبصره یا حتی یک خط هم در قوانین مربوط به نقل و انتقالات پیدا نمی کنید که چنین موضوعی در آن دیده شود و بگویند یک بازیکن برای رسمی کردن قراردادش حتماً باید شخصاً در هیئت فوتبال حاضر شود. برابر بند ١٠ ماده ١٩ مقررات نقل و انتقالات، قرارداد ها به محض امضای دو طرف، معتبر و لازم الاجراست ولی برای استفاده از بازیکن و بازی کردن باید قرارداد ثبت شود. منظور از ثبت قرارداد هم در بند یک ماده ٥، تشریح شده که باید در سازمان لیگ ثبت شود.

با این حساب، قرارداد ها باید بعد از عقد و امضا، فقط در سازمان لیگ ثبت شوند. سؤال دیگر اینکه چگونگی ثبت قرارداد ها بر چه مبنایی است و آیا به حضور بازیکن هم نیاز است؟ اتفاقاً ماده ٨ مقررات نقل و انتقالات می گوید تقاضای ثبت و یک نسخه قرارداد برای ثبت کافی است. پس با این حساب، ثبت و رسمیت قرارداد ها نه نیازی به حضور بازیکن در هیئت فوتبال دارد نه حضور در سازمان لیگ. قرارداد ها به محض امضا لازم الاجرا هستند و بدون توضیح اضافی، قرارداد ترابی با پرسپولیس هیچ مشکلی ندارد.

ضمن آنکه با شکست تیم ملی از ژاپن ترابی زودتر از موعد مقرر به تهران بازگشته و به راحتی می تواند قراردادش را با پرسپولیس ثبت کند.

 

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محمد ابراهیم حبیبی
    محمد ابراهیم حبیبی :
    به کوری چشم دشمنای پرسپولیس
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    این شایعات از طرف کیسه کشا و بقیه دشمنان پرسپولیس هست الهی چشمشون کور شه

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن