مایلی کهن: عادل قابل قیاس با امثال گروهبان قندلی نیست

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1852 ] - چهارشنبه, 10 بهمن 1397

مایلی کهن: عادل قابل قیاس با امثال گروهبان قندلی نیست

 سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با انتقاد از امیر قلعه نویی گفت: تحصیلات اینها به ششم ابتدایی هم نمی رسد، اما ادعای فضل می کنند. محمد مایلی کهن در گ... 5 out of 5 based on 16 ratings.
مایلی کهن: عادل قابل قیاس با امثال گروهبان قندلی نیست

 سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با انتقاد از امیر قلعه نویی گفت: تحصیلات اینها به ششم ابتدایی هم نمی رسد، اما ادعای فضل می کنند. محمد مایلی کهن در گ...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با انتقاد از امیر قلعه نویی گفت: تحصیلات اینها به ششم ابتدایی هم نمی رسد، اما ادعای فضل می کنند.

محمد مایلی کهن در گفت وگویی اظهار داشت: روز گذشته گروهبان قندلی مصاحبه و عنوان کرده است فردوسی پور، تاج و کفاشیان خیانت کرده اند و معنایش این است که کسی خیانت می کند، باید محاکمه شود، اما در مورد عادل باید نکاتی را عنوان کنم. من با عادل اختلاف سلیقه دارم، اما بارها گفته ام در اینکه عادل یک شخصیت تحصیلکرده است، شکی وجود ندارد. او اصلاً قابل قیاس با امثال گروهبان قندلی نیست.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: اگر قرار بر محاکمه باشد این آقایان به خاطر کارهایی که در فوتبال کردند باید بدون محاکمه اعدام شوند. تحصیلات اینها به ششم ابتدایی هم نمی رسد، اما ادعای فضل می کنند. اینها که ادعا دارند، هر روز با مافیای رسانه ای که دارند، دنبال تخریب آدم های نخبه فوتبال ما هستند. من معتقدم عادل اشتباهاتی داشته، اما قابل مقایسه با این آقایان نیست. او در مصاحبه های قبلی از افرادی نام برده و دفاع کرده که یکی از آنها دقیقا سابقه اش در زدوبند مانند اوست. شخصی که در یکی از برنامه های تلویزیونی با افتخار گفت داور را تطمیع کردم و جالب اینکه از او به عنوان یکی از بهترین رؤسای فدراسیون فوتبال یاد کرده بود.

مایلی کهن یادآور شد: داوری فوتبال در دنیا روی عملکرد علیرضا فغانی صحه گذاشته و او در شرایط فعلی بهترین داور دنیاست، چه می شود که هر بار او برای تیم این آقا سوت می زند زمین و زمان را به هم می ریزد؟! واقعاً چه می شود؟ فغانی را دنیا قبول دارد، اما این آقایان با هر قضاوت او دنبال بهانه و ایراد هستند، چه شده است؟ به او حسودی تان می شود؟ چون به امثال شما باج نمی دهد ناراحت هستید؟

وی تصریح کرد: آقایی که اینقدر مدعی هستی و در داخل کشور هم افتخارات زیادی داری، اما چرا در خارج از کشور یک مقام چهارمی هم به دست نیاورده ای؟ تو با سپاهان، ذوب آهن و استقلال در مسابقات آسیایی شرکت کرده ای، اما با این تیم ها هم یک چهارمی نداری. تو در داخل موفق هستی چون مافیای رسانه ای قوی داری که برخی از آنها کنار تو می نشینند و همیشه از تو حمایت می شود.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال گفت: اینها که من می گویم حساب دو دو تا چهارتاست و چیز عجیبی نمی گویم. تو که ادعا داری بهترین هستی و این روزها قلمبه سلمبه صحبت می کنی چرا فقط در داخل ایران افتخارات داری؟

مایلی کهن ادامه داد: آقای کل یوم چه شده است که این حرف ها را می زنی؟ شما در سال میلیاردها تومان خودت و اطرافیانت از باشگاه ها پول می گیری. هزینه تیم داری شما چقدر است؟ مگر ذوب آهن بد تیمی است و فصل گذشته بد خرج کرد، چرا این تیم را به خاطر پول بیشتر ترک کردی و به سپاهان رفتی؟ آخر آدم اینقدر چشم تنگ.

وی افزود: تو به هزار میلیارد تومان می گویی پول خرد بعد گنده گنده صحبت می کنی؟ آخر مورچه چه است که کله پاچه اش چه باشد. خلاصه نفهمیدیم کل یوم است یا کلهم؟!

مایلی کهن در پایان گفت: با این همه پولی که داری می آیی از دلار 18 هزار تومانی صحبت می کنی. برای تو که بد نشد. برای امثال تو بهتر هم شد. حالا آن یک میلیون دلاری که ذخیره داشتی چقدر شده است؟ اموالت چقدر شده است؟ من بودم که زمین های هکتاری می گرفتم؟!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ناشناس
    ناشناس :
    خدواند همه ما را آپم کند
  • وحید ..
    وحید .. :
    هیچی جنگ شروع شد.از فردا منتظر شکایت و حبس باید باشیم

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن