امامی فر: سپیدرودی متفاوت در نیم فصل دوم خواهید دید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 755 ] - پنجشنبه, 11 بهمن 1397

امامی فر: سپیدرودی متفاوت در نیم فصل دوم خواهید دید

مربی سپیدرود رشت با بیان اینکه گل را بر روی یک غافلگیری دریافت کردیم، گفت: در نیم فصل دوم شاهد سپیدرودی متفاوت تر خواهید بود. علیرضا امامی فر در کنفرانس خبری ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
امامی فر: سپیدرودی متفاوت در نیم فصل دوم خواهید دید

مربی سپیدرود رشت با بیان اینکه گل را بر روی یک غافلگیری دریافت کردیم، گفت: در نیم فصل دوم شاهد سپیدرودی متفاوت تر خواهید بود. علیرضا امامی فر در کنفرانس خبری ...

ارتش سرخ دات كام :

مربی سپیدرود رشت با بیان اینکه گل را بر روی یک غافلگیری دریافت کردیم، گفت: در نیم فصل دوم شاهد سپیدرودی متفاوت تر خواهید بود.

علیرضا امامی فر در کنفرانس خبری بعد از بازی با پرسپولیس در جام حذفی با اشاره به اینکه باید برای این نمایش زیبا هم به بازیکنان و هم هواداران تبریک بگویم، اظهارکرد: نوع بازی امروز بازیکنان نوید دهنده نمایش خوب تیم در روزهای آینده و در ادامه لیگ برتر است.

وی با اشاره به اینکه از نقاط قوت و ضعف پرسپولیس به خوبی آگاه بودیم، افزود: شرایط آنها را میدانستیم و نقطه پوشیده ای از نوع بازی پرسپولیس برای ما وجود نداشت.

امامی فر با بیان اینکه امروز بازیکنان سپیدرود سخت ترین کار را انجام دادند، گفت: 90 دقیقه یاری گیری نفر به نفر و بستن فضاهای نفوذ سبب یک نمایش خوب در طول بازی بود.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان بر روی یک غافلگیری گل را دریافت کردند، بیان کرد: به تمام اهداف خود در این بازی دست یافتیم. برای حضور پرقدرت برابر سایپا نقاط قوت و ضعف خود را در این بازی با توجه به حضور بازیکنان جدید شناختیم.

امامی فر با بیان اینکه در نیم فصل دوم شاهد سپیدرود متفاوت تری خواهید بود، گفت: در زمینه داوری نیز امیدورایم در نیم فصل دوم تیم ها کمتر از حوزه داوری آسیب ببینند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن