شیث رضایی: دیگر نمی خوانم، برمی گردم به فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2058 ] - جمعه, 12 بهمن 1397
شیث رضایی: دیگر نمی خوانم، برمی گردم به فوتبال

 شیث رضایی را باید یکی از جنجالی ترین پرسپولیسی های تاریخ بدانیم. او سال ها در پرسپولیس حضور داشت و توانست بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو ببندد. اما...

ارتش سرخ دات كام :

 شیث رضایی را باید یکی از جنجالی ترین پرسپولیسی های تاریخ بدانیم. او سال ها در پرسپولیس حضور داشت و توانست بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو ببندد. اما حاشیه ها هیچ وقت دست از سر این بازیکن برنداشت و درنهایت هم همین حاشیه ها او را از فوتبال و پرسپولیس دور کرد. شنیدن حرف هایش همیشه جذابیت های خاص خودش را داشته است. این بازیکن تازه ترین حرف هایش را با ما در میان گذاشته که در ادامه از نظرتان می گذرد.

خبری از تو نیست و کسی نمی داند این روزها چه کار می کنی!

کار بدی نمی کنم! خودم را آماده کرده ام تا در کلاس های مربیگری شرکت کنم. می خواهم برگردم به فوتبال.

چرا مدتی است دیگر ترانه نمی خوانی و کار جدید منتشر نمی کنی؟!

این کار را کلا گذاشته ام کنار و دیگر نمی خوانم. مارکت من همان فوتبال است نه خوانندگی.

به نظر می آمد در این کار موفق بودی.
موفق بودم اما شرایط کار برایم خیلی سخت بود. برای گرفتن یک ملودی باید دائم دم این و آن را می دیدم. باید غرورم را می شکستم و البته اهلش نبودم. در فوتبال چنین کاری را نکرده بودم و اینجا هم اهلش نبودم. برای گرفتن یک ملودی با یک دوست چند بار تماس گرفتم و پیغام دادم و دیدم اصلا جوابم را نمی دهد من هم بی خیالش شدم و آن آدم و این کار را کلا از برنامه و زندگی ام خارج کردم.

در فوتبال که حاشیه ها اجازه نداد برنامه هایت را پیش ببری و در عرصه خوانندگی هم روابط چنین کاری را با تو کرده!
من از شرایط خودم راضی بوده و هستم. هشت سال در پرسپولیس بودم و با این تیم قهرمان شدم و بازوبند کاپیتانی اش را بستم. در تیم ملی هم بازی کردم و همیشه بابت این موفقیت ها خدا را شکر کرده ام. برای بازگشت به عرصه فوتبال باز هم تلاش می کنم و از خدا کمک می گیرم.

در این فوتبال که مربی برکنار شده از یک تیم بلافاصله برای خودش تیم دیگری را پیدا می کند، فکر می کنی می توانی حق خودت را بگیری؟!
بالاخره باید نسل جدید برای هدایت تیم ها و مربیگری روی کار بیاید. من نه اهل پارتی پیدا کردن هستم نه اهل آویزان شدن. تلاشم را می کنم تا خودم حقم را بگیرم.

قبول داری در فوتبال حاشیه ها باعث حذفت شدند؟
هیچ چیز باعث حذفم از فوتبال نشد. وقتی نخواستم بازی کنم هیچ عاملی نتوانست مانع اجرای تصمیمم شود. خودم نخواستم بازی کنم. یعنی نمی خواستم به هر قیمتی به فوتبال برگردم.

در این اتفاقات چه کسی مقصر بود؟
من دنبال پیدا کردن مقصر نیستم. اصلا چرا باید دنبال مقصر باشم؟

اتفاقی که برایت افتاد بیشتر یک شوخی بود که با تو انجام شد. شروع کننده این شوخی هم نبودی. چرا تلاش نکردی تا سوءتفاهمات را برطرف کنی و بمانی؟!
چرا فکر می کنید تلاشی نکردم. هر کاری از دستم بر می آمد انجام دادم. اما واقعیت این بود که کاری از دست خودم برنمی آمد. تصمیم این بود که من از فوتبال کنار بروم. وقتی دیدم به خاطر فوتبال باید سرم را پیش هر کسی کج کنم، قیدش را زدم.

آن شوخی لحظه ای برایت خیلی گران تمام شد!
منتظر بودند تا یک اشتباه صورت بگیرد. دنبال بهانه بودند تا مرا از فوتبال کنار بگذارند. طوری برخورد کردند که انگار منتظر رخ دادن چنین اتفاقی بودند.

با نصرتی رابطه ات خوب است؟

بله، مشکلی با محمد ندارم. بقیه منتظر بودند تا فرصتی پیدا کنند و مرا از فوتبال دور کنند.

درمورد شوخی در هواپیما که به مسافران اعلام کردی درحال سقوط هستید هم خیلی کم صحبت کرده ای!

فقط یک شوخی بود. اصلا فکرش را نمی کردم که آن همه ناراحتی به وجود بیاورد. اشتباهی بود که کردم و قبول هم دارم که نباید این گونه شوخی می کردم.

می گفتند مامور حفاظت پرواز با اسلحه به سراغت آمده!

نه این حرف ها چیست؟ چنین اتفاقی اصلا نیفتاد.

درمورد حاشیه های مربوط به بازوبند هم حرف نزده ای! بازوبندی که به مچت بستی و شر شد!
چرا گفتم، آن پایین آمدن بازوبند کاملا اتفاقی بود و هیچ قصد و غرضی نبود. مگر بیمار بودم که بخواهم به جایگاه و شخصیت خودم توهین کنم. می گویم که دنبال بهانه بودند برای اینکه شیث رضایی در فوتبال نباشد.

بازی های پرسپولیس را دنبال می کنی؟!
با دقت!

شرایط این تیم را در ادامه این فصل چطور ارزیابی می کنی؟
 پنجره نقل و انتقالات باز شد و تیم توانست خودش را برای ادامه راه تقویت کند. خب عده ای با معرفت بودند که به رغم شرایط سخت در تیم ماندند و تعدادی هم با این تیم قرارداد بستند. این ترکیب با هدایت برانکو قطعا موفق خواهد شد.

درمورد بازگشت احتمالی طارمی هم مردم واکنش نشان دادند و مخالف بودند. نظر تو در این رابطه چیست؟
درمورد بازیکنانی که در شرایط سخت آن زمان تیم را ترک کردند حرفی نمی زنم. می گویم بالاخره فوتبال است و بازیکن هم باید به فکر زندگی خودش باشد. اما مردم این حق را دارند که درموردشان نظر بدهند. من می گویم اگر برانکو می گوید به طارمی نیاز دارد و بازگشت این بازیکن به پرسپولیس به نفع پرسپولیس است من هم می گویم هر چه برانکو بگوید. نظر برانکو در این مورد مهم است و او به صلاح تیمش تصمیم می گیرد.

دوست داشتی در این پرسپولیس بازی می کردی؟!
همه دوست داشتند و دارند برای پرسپولیس بازی کنند و در این تیم بمانند. اما من وقتی در پرسپولیس ماندم که این تیم پولی نداشت. من در شرایط سخت کنار پرسپولیس ماندم و به این موضوع افتخار می کنم.

عاقبت پرسپولیس را در این فصل چطور می بینی؟
پرسپولیس خوب تر از قبل نتیجه خواهد گرفت. البته دیگر قهرمانی در فوتبال ایران ما را راضی نمی کند. حالا باید با پرسپولیس قهرمان آسیا شویم.

*گفت و گو از اردلان بزرگ نیا

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

با خروج نام حسین ماهینی از لیست پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن