کارگرجم: فوتبال ایران به بزرگتر از کی روش نیاز دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 673 ] - شنبه, 13 بهمن 1397

کارگرجم: فوتبال ایران به بزرگتر از کی روش نیاز دارد

ملی پوش و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: اگر می خواهیم به داشته های فوتبالمان اضافه شود باید سراغ مربی بزرگتر از کی روش برویم. اکبر کارگرجم در گفتگویی با اشاره ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کارگرجم: فوتبال ایران به بزرگتر از کی روش نیاز دارد

ملی پوش و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: اگر می خواهیم به داشته های فوتبالمان اضافه شود باید سراغ مربی بزرگتر از کی روش برویم. اکبر کارگرجم در گفتگویی با اشاره ...

ارتش سرخ دات كام :

ملی پوش و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: اگر می خواهیم به داشته های فوتبالمان اضافه شود باید سراغ مربی بزرگتر از کی روش برویم.

اکبر کارگرجم در گفتگویی با اشاره به اتفاقی که برای تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا رخ داد گفت: متاسفانه شاهد یک اشتباه گروهی در خط دفاعی تیم ملی بودیم که نظیر آن را هرگز در تاریخ فوتبال ایران ندیده بودیم. چند مدافع با سهل انگاری خودشان را از جریان بازی خارج کردند تا اولین گل این بازی شکل بگیرد.

مدافع پیشین تیم ملی بیان داشت: خط دفاعی تیم ملی یک بزرگتر نداشت که تجربه جمع کردن بازیکنان جوان را داشته باشد. همه تیم ها در همه جای دنیا به چنین نفراتی نیاز دارند که به موقع پوشش سایر مدافعان باشد، به موقع بازیسازی کند، به موقع حمله حریف را قطع کند و اگر لازم باشد دیگر مدافعان را جمع و جور کند. اگر چنین مهره ای در خط دفاعی تیم ملی داشتیم قطعا شاهد چنین شکست سنگینی نبودیم.

پیشکسوت فوتبال در خصوص ادامه همکاری کی روش با تیم ملی خاطرنشان ساخت: این تصمیم را مقامات فدراسیون باید بگیرند. اما نظر من این است که بعد از 8 سال باید به سراغ یک مربی بزرگتر از کی روش برویم تا به داشته های فوتبال ما اضافه کند. کی روش 8 سال مربی تیم ملی ایران بود و نتایج ما در تورنمنت های بزرگ رشد چشمگیری نداشت. به نظر من هزینه ای که صرف کی روش شد متناسب با خروجی که از او در این فوتبال داشتیم نبود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن