آرامش پرسپولیس، عجب حکایتی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1816 ] - شنبه, 13 بهمن 1397

آرامش پرسپولیس، عجب حکایتی

برتری پرسپولیس مقابل سپیدرود در جام حذفی نشان می دهد که برانکو و شاگردانش دوران آماده سازی مطلوبی را در نیم فصل پشت سر گذاشته اند و شرایط مناسبی دارند. بازی د... 5 out of 5 based on 11 ratings.
آرامش پرسپولیس، عجب حکایتی

برتری پرسپولیس مقابل سپیدرود در جام حذفی نشان می دهد که برانکو و شاگردانش دوران آماده سازی مطلوبی را در نیم فصل پشت سر گذاشته اند و شرایط مناسبی دارند. بازی د...

ارتش سرخ دات كام :

برتری پرسپولیس مقابل سپیدرود در جام حذفی نشان می دهد که برانکو و شاگردانش دوران آماده سازی مطلوبی را در نیم فصل پشت سر گذاشته اند و شرایط مناسبی دارند. بازی در رشت مقابل سپیدرود که از امتیاز میزبانی بهره می برد در غیاب ملی پوشان و برخی مصدومان نیز به رغم دشواری های ظاهری، برای برانکو و شاگردانش چالش آفرین نبود و آنها با اتکا به این آمادگی موفق شدند یک مرحله دیگر در جام حذفی پیشروی کنند. پرسپولیس در لیگ هم شرایط  امیدوارکننده ای برای قهرمانی دارد و با کسب 31 امتیاز اکنون هم امتیاز با صدرنشین تنها منتظر شروع مسابقات و یک لغزش کوچک از سوی سپاهان است تا جای این تیم را در صدر جدول بگیرد.

 تیمی که در3 سال اخیر به واقع بهترین تیم ایران از لحاظ فنی بود، در فصل جاری در موقعیتی قراردارد که بتواند هر دو جام را به دست آورد و نخستین تیمی در ایران لقب بگیرد که موفق به کسب دو جام در یک فصل شده است. دوگانه ای که مهر تایید خواهد زد بر اوضاع بسامان سرخ ها در سال های اخیر. پرسپولیس گرچه به لحاظ فنی در این سال ها همواره قابل ستایش بوده و لقب بهترین تیم 3 سال اخیر بر پیشانی اش می نشیند اما بخش اعظمی از موقعیت امروزش را مدیون آرامشی است که در تمام سطوحش شکل گرفته.

در سال های اخیر هرگز ندیدیم بازیکنان پرسپولیس دست به اعتصاب بزنند یا بی اخلاقی هایی داشته باشند که حتی مسوولان این باشگاه مجبور به تنبیه بازیکنان خودی شوند. از سوی مدیران بخصوص اعضای هیات مدیره این باشگاه هم هیچ گاه حاشیه ای به تیم وارد نشده است و آنها که در سال های اخیر مسوولیتی برعهده داشتند نیز کمتر این تیم را به حاشیه برده اند و ورود و خروج ها در این باشگاه کاملا آرام انجام شده است.

برای مثال می شود به ماجرای تغییر مدیرعامل این باشگاه اشاره کرد که در کمترین تنش ممکن به سرانجام رسیده و صندلی مدیریت بدون تنش خاصی در سال های اخیر از طاهری به گرشاسبی و از گرشاسبی به عرب منتقل شده اما در باشگاه استقلال غالب عزل و نصب ها برای این باشگاه تنش زا بوده است.

بگذریم از اینکه هنوز مدیران فصل پیش استقلال گاه و بیگاه مصاحبه می کنند و خود را از مشکلات به وجود آمده مبرا می دانند اما به تازگی حسن زمانی بعد ازکنارگذاشته شدن ازهیات مدیره مصاحبه هایی علیه مدیریت باشگاه استقلال انجام داده که به حق یا ناحق حاشیه هایی را برای این باشگاه ایجاد کرده است.

 وضعیتی که اصغرحاجیلو نیز به تازگی ایجاد کرده و حاضر به حضور در تمرینات نیست و حتی به تلفن همراهش پاسخ نمی دهد کاملا نشان دهنده برخی شکاف ها و بی برنامگی ها در باشگاه استقلال است؛ در حالی که اگر همین پست باشگاه پرسپولیس را مورد کنکاش قرار دهیم، می بینیم که مصطفی قنبرپور به رغم تمام حاشیه هایی که برایش ایجاد شده اما همواره در پستش حاضر بوده و در اوج  بی حاشیگی توانسته ارتباط مطلوبی هم میان بازیکنان با باشگاه و مربیان ایجاد و به آرامش این باشگاه کمک کند.

 بدون شک اگر اوضاع در باشگاه استقلال این گونه که در باشگاه پرسپولیس می بینیم، تحت کنترل بود شاید هیچ گاه کار به اعتصاب بازیکنان پیش از شروع تمرینات میان فصل هم کشیده نمی شد اما ظاهرا همه چیز دست به دست هم داده تا استقلال هر از گاهی تنش هایی را تجربه کند و پرسپولیس همواره درآرامش سیرکند. کنار هم قرار دادن مجموع این اتفاقات و بردی که اخیرا سرخ ها مقابل سپیدرود به دست آوردند این باور را به ذهن متبادر می کند که پرسپولیس به لحاظ فنی و غیرفنی همچنان شرایط مطلوب تری را نسبت به استقلال دارد. وضعیتی که بی گمان باب میل هواداران میلیونی باشگاه استقلال نیست و یقینا آنها نیز برای شان این سوال هر روز بزرگ و بزرگتر خواهد شد که چرا تیم شان به نقطه ای نمی رسد که در آرامش مطلق به سر ببرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    به کوری چشم عادل کیروشی پور..دلم میخاست دلال موزامبیکی میموند و هت تریک ما توی قهرمانی رو میدید...خیلی سوخته که پروفسور اینهمه جام گرفته ولی خودش 1تشتک هم نگرفته...

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن