عرب: برانکو تمایل دارد در پرسپولیس بماند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 589 ] - یکشنبه, 14 بهمن 1397
عرب: برانکو تمایل دارد در پرسپولیس بماند

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو تا پایان فصل آینده با ما قرارداد دارد و بحث حضور او در تیم ملی مطرح نیست چرا که خودش تمایل دارد در پرسپولیس کارش را ادامه د...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو تا پایان فصل آینده با ما قرارداد دارد و بحث حضور او در تیم ملی مطرح نیست چرا که خودش تمایل دارد در پرسپولیس کارش را ادامه دهد.

ایرج عرب در گفت وگویی، در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس، احتمال حضور برانکو در تیم ملی، شایعه حکومتی خواندن پرسپولیس و موارد دیگر صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید.

در روزهایی که جامعه فوتبال درگیر جام ملت های آسیا بود باشگاه پرسپولیس در سکوت خبری کارها را انجام می داد.
خوشبختانه همه کارها به خوبی پیش می رود و اوضاع ما خیلی هم خوب است. اوضاع و احوال تیم هم که خیلی خوب است و ما کارها را انجام می دهیم تا امور باشگاه بر طبق روال همیشگی پیش برود.

هیأت مدیره باشگاه استقلال معرفی شد و  هواداران پرسپولیس منتظر هستند تا ببینند هیأت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس چه زمانی معرفی می شود.
تا جایی که من می دانم قرار است تا آخر هفته هیأت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس هم معرفی شود.

باشگاه الاهلی عربستان که رقیب مستقیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به حساب می آید خواهان برانکو شده است.
این مسائل شایعه است و واقعیت ندارد. ما برانکو را نه تنها به الاهلی بلکه به هیچ تیم دیگری نخواهیم داد چرا که او با ما قرارداد دارد.

اما به هر حال مدتی است که شایعه حضور برانکو در تیم ملی هم شنیده می شود. نظر شما به عنوان مدیر باشگاه پرسپولیس درباره این پیشنهادها چیست؟
برانکو با ما قرارداد دارد و قرارداد او تا آخر فصل آینده معتبر است و بحث حضور او در تیم ملی درست نیست. هیچ بحثی در خصوص حضور برانکو در تیم ملی مطرح نشده و موضوعی در میان نیست. البته خود آقای برانکو هم تمایل دارد در پرسپولیس بماند و به قراردادش پایبند است.

بحث حضور منشا در استقلال مطرح شده و اینکه او به هر حال بازیکن پرسپولیس بوده  که شاید این موضوع حساسیت زا باشد.این در حالی است که باشگاه پرسپولیس با او فسخ کرده و تسویه حساب کامل هم انجام شده است.
بله، ما با منشا فسخ کردیم و بگونه ای عمل کردیم تا مشکلات پیشین که در پرسپولیس وجود داشت به وجود نیاید و مشکلی گریبان باشگاه را نگیرد. همه کارها با رضایت دو طرف انجام شد و هیچ مشکلی وجود ندارد. منشا بازیکن آزاد است و ما با او تسویه کامل کردیم. ما اقدامی درباره منشا کردیم که هیچ مشکلی مثل گذشته های خیلی دور گریبان پرسپولیس را نگیرد.

باشگاه پرسپولیس درباره منشا واکنش مناسبی داشت و شاید جزو معدود دفعاتی باشد که نگرانی از بابت فسخ یک بازیکن خارجی وجود نداشته باشد.

موضوع منشا را در بهترین حالت حل کردیم. ما می توانستیم به حالت قهری با این بازیکن برخورد کنیم تا معضلی ایجاد شود اما با همه سختی هایی که وجود داشت نان شب مان را به منشا دادیم تا مشکلی در آینده گریبان پرسپولیس را نگیرد. به هر حال منشا بازیکن خوبی است که زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده و باید با احترام با او برخورد می کردیم چرا که او  در پرسپولیس زحمات زیادی کشیده است و بگونه ای کار کردیم تا مشکلات بعدی گریبان آیندگان را در پرسپولیس نگیرد. با یک توافق خوب بین ما و منشا این بازیکن از جمع ما جدا شد و به نظرم کار خیلی بزرگی در این خصوص صورت گرفت.

بحث کنار رفتن مصطفی قنبرپور از سرپرستی باشگاه پرسپولیس به کجا رسید؟
ما در کادر مدیریت باشگاه پرسپولیس این مسئله را تأیید نمی کنیم و اگر بنا باشد تصمیمی در این خصوص بگیریم، آن را اعلام خواهیم کرد اما این موضوع را تأیید نمی کنیم.

شاید خود شما هم در فضای مجازی دیده باشید که هواداران استقلال پرسپولیس را تیم دولتی می دانند و هواداران پرسپولیس هم این نظر را در مورد تیم استقلال دارند. هواداران پرسپولیس معتقد هستند که استقلال با شرایط بهتری بازیکن می گیرد و از نظر مالی مشکلی ندارد. شما به عنوان مدیر باشگاه پرسپولیس درباره این واکنش هواداران پرسپولیس چه نظری دارید؟
کمک های وزارت ورزش به باشگاه پرسپولیس معنوی و فکری بوده و در حد مشاوره به ما کمک شده است و بحث ریالی در این خصوص مطرح نیست. طبق قانونی که چند پیش مجلس شورای اسلامی مصوب کرده کمک وزارتخانه ها به باشگاه ها ممنوع است و مطمئن هستم که وزارت ورزش کار ممنوعه انجام نمی دهد. همه چیز کاملاً بر طبق قانون پیش می رود و مطمئن هستم که وزارت ورزش نسبت به ما این مسائل را رعایت می کند.

صحبت از این بود که بشار رسن چون دیر به تمرینات پرسپولیس اضافه شده باید در کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس حاضر شود. در خصوص این بازیکن چه تصمیمی خواهید گرفت؟
فعلا در این باره تصمیمی نگرفتیم و مطمئناً اگر تصمیمی در این خصوص گرفته شود آن را اعلام می کنیم.

رأی دادگاه حکمیت ورزش در خصوص رأی سوپرجام بین پرسپولیس و استقلال به کجا رسید؟
موضوع سوپر جام هنوز مطرح است و مکاتبات ما به صورت مستمر ادامه دارد تا بتوانیم از حقوق باشگاه به بهترین شکل دفاع کنیم. امیدوارم این اتفاق هم رخ بدهد اما هنوز زمان اعلام رأی مشخص نشده و ما هم منتظر صدور رأی هستیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن