بودیمیر، مهاجمی برای آسمان

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1197 ] - یکشنبه, 14 بهمن 1397

بودیمیر، مهاجمی برای آسمان

پرسپولیس روز پنجشنبه در مرحله یک هشتم جام حذفی به مصاف سپیدرود رفت و توانست این تیم را در نهایت با یک گل شکست دهد تا برای دیدار یک چهارم نهایی مقابل پدیده آما... 4 out of 5 based on 6 ratings.
بودیمیر، مهاجمی برای آسمان

پرسپولیس روز پنجشنبه در مرحله یک هشتم جام حذفی به مصاف سپیدرود رفت و توانست این تیم را در نهایت با یک گل شکست دهد تا برای دیدار یک چهارم نهایی مقابل پدیده آما...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس روز پنجشنبه در مرحله یک هشتم جام حذفی به مصاف سپیدرود رفت و توانست این تیم را در نهایت با یک گل شکست دهد تا برای دیدار یک چهارم نهایی مقابل پدیده آماده شود. سرخپوشان در نیمه اول این بازی مهدی شریفی را در کنار علیپور قرار دادند اما به جز یکی دو صحنه نتوانستند موقعیت خاصی را روی دروازه حریف ایجاد کنند و به همین دلیل برانکو با آغاز نیمه دوم برای نخستین بار از بودیمیر مهاجم کروات خود استفاده کرد. اتفاقا این بازیکن با وجود عدم هماهنگی مشهود با سایر بازیکنان بازی بسیار خوبی انجام داد و با وجود عدم گلزنی در این بازی نشان داد که می تواند در آینده حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

بودیمیر در بازی با سپیدرود نشان داد که سبک بازی اش شبیه کی روش استنلی مهاجم سپاهان است و البته باید دید می تواند مانند کی روش توانایی خود را نشان دهد یا خیر. این بازیکن تقریبا روی تمام ارسال های هوایی موفق بود و یک شوت زد که داخل چارچوب بود. اوج حرکت این بازیکن پاس زیبای او به علیپور بود که مهاجم جوان سرخپوشان نتوانست از موقعیت خود استفاده کند. البته بودیمیر نشان داد که از لحاظ قدرت بدنی بازیکن بسیار توانمندی است و چندبار با بدن خود توانست صاحب توپ شود. قطعا برانکو برای ادامه لیگ روی این بازیکن حساب ویژه ای باز کرده است و در ادامه لیگ بیشتر از این بازیکن استفاده خواهد کرد.

برانکو طی سال های حضورش در پرسپولیس این تیم را با سبک خاص خودش به زمین فرستاده و اغلب سعی کرده از پاس های کوتاه برای نفوذ به دفاع حریف استفاده کند. سرخپوشان حتی در بازی با تیم هایی مانند سپیدرود که مقابل این تیم بسته بازی می کنند هم به بازی مستقیم رو نیاورده و تلاش می کردند بیشتر با پاس های کوتاه از خط دفاعی عبور کنند. با وجود این در بازی برابر سپیدرود با آمدن بودیمیر سبک بازی این تیم تغییر کرد و با توجه به قد و قامت بلند بودیمیر از هر جای زمین که توپ به بازیکنان می رسید روی دروازه ارسال می کردند و به جز دو سه شوت تنها تاکتیک سرخپوشان همین روش بود. به نظر می رسد برانکو برای نیم فصل دوم روی این تاکتیک برای گلزنی سرخپوشان برنامه ریزی کرده است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    این تحلیل کاملا غلط بود. بهتر است با دقت و درست تحلیل کنیم. بودیمیر قد بلند است ولی کلیپ بازیهایش نشان می دهد این بازیکن روی بازی زمینی بسیار مسلط و با تکنیک عمل می کند. اتفاقا در نیمه دوم بازی سپیدرود بجز دو مورد برای او توپ بلند ارسال نشد و بیشتر روی کارهای زمینی خودش را نشان داد بخصوص به پاس فوق العاده ای که به علیپور داد دقت کنید. درست مثل یک پاسور حرفه ای. سبک بازی بودیمیر بیشتر شبیه زلاتان است و من فکر می کنم در این فصل با وجود بودیمیر ترابی و سروش روی زمین و کارهای ترکیبی خیلی خوب باشیم. ضمن اینکه طبیعی است که بودیمیر با توجه به قد و قامتش و قدرت بدنی اش برای بازی هوایی هم خلا چندین ساله پرسپولیس را پر خواهد کرد. برانکو بهترین انتخاب را کرد جذب مهاجمی بلند قامت و باهوش و تکنیکی هم روی زمین و هم روی هوا.. انشاله گلزن خوبی هم باشد
  • محمد ابراهیم حبیبی
    محمد ابراهیم حبیبی :
    تحلیل آقای مهدوی کاملا" درسته.

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن