بازگشت کمال و معادلات خط میانی پرسپولیس

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 629 ] - سه شنبه, 16 بهمن 1397

بازگشت کمال و معادلات خط میانی پرسپولیس

شاید اگر نیم فصل اول بود، پیش بینی ترکیب پرسپولیس این قدر سخت نمی شد اما با پایان محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه و حضور بازیکنان جدید، حالا برانکو دردسرها... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بازگشت کمال و معادلات خط میانی پرسپولیس

شاید اگر نیم فصل اول بود، پیش بینی ترکیب پرسپولیس این قدر سخت نمی شد اما با پایان محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه و حضور بازیکنان جدید، حالا برانکو دردسرها...

ارتش سرخ دات كام :

شاید اگر نیم فصل اول بود، پیش بینی ترکیب پرسپولیس این قدر سخت نمی شد اما با پایان محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه و حضور بازیکنان جدید، حالا برانکو دردسرهای شیرینی برای انتخاب یازده بازیکن اصلی خود دارد. به ویژه در خط هافبک که انتخاب 4 بازیکن از بین این همه هافبک آماده کار بسیار سختی است.

در نیم فصل اول خط هافبک پرسپولیس با سیامک نعمتی، احمد نوراللهی، بشار رسن، کمال کامیابی نیا و امید عالیشاه بسته می شد اما حالا با اضافه شدن مهره هایی چون مهدی ترابی، سروش رفیعی و حتی مهدی شریفی رقابت برای حضور در ترکیب اصلی بسیار شدیدتر شده است. به گونه ای که برای دیدار با پدیده در جام حذفی هم برانکو برای انتخاب یازده مرد اصلی با چالش هایی روبه روست.

در واقع بازگشت کمال این سوال را ایجاد می کند که سرمربی پرسپولیس به نوراللهی استراحت خواهد داد و از شماره 11 استفاده خواهد کرد یا شاید هم با استفاده توأمان از هر دوی آنها ضربآهنگ تهاجمی تیم پدیده را در خط میانی و هجومی کنترل کند.

تصاویر منتشر شده از تمرینات تیم پرسپولیس نشان از بازگشت کامیابی نیا به ترکیب اصلی دارد و به نظر می رسد اگر برانکو بخواهد از نوراللهی استفاده کند یا باید از دو هافبک دفاعی متمرکز بهره ببرد یا او را در هافبک راست و چپ بازی بدهد. جایی که حضور عالیشاه و نعمتی قطعی به نظر می رسد اما ترابی به دلیل محرومیت و بشار به خاطر تاخیر در بازگشت به تمرینات شانسی برای بازی نخواهند داشت.

حال باید در انتظار تدابیر برانکو برای بازی فردا مقابل پدیده ماند تا ببینیم سرمربی باهوش پرسپولیسی ها چه تصمیمی خواهدگرفت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن