عالیشاه: آقای تقوی! پرسپولیسی ها برای باخت تیم ملی لحظه شماری نکردند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1057 ] - سه شنبه, 16 بهمن 1397

عالیشاه: آقای تقوی! پرسپولیسی ها برای باخت تیم ملی لحظه شماری نکردند

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من برای آقای تقوی احترام قائلم اما او چطور گفته تعدادی از هواداران یک تیم که حتما منظورش پرسپولیس بوده برای باخت تیم ملی... 5 out of 5 based on 7 ratings.
عالیشاه: آقای تقوی! پرسپولیسی ها برای باخت تیم ملی لحظه شماری نکردند

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من برای آقای تقوی احترام قائلم اما او چطور گفته تعدادی از هواداران یک تیم که حتما منظورش پرسپولیس بوده برای باخت تیم ملی...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من برای آقای تقوی احترام قائلم اما او چطور گفته تعدادی از هواداران یک تیم که حتما منظورش پرسپولیس بوده برای باخت تیم ملی لحظه شماری می کردند؟

امید عالیشاه در گفت وگویی در خصوص مطلبی که محمد تقوی در صفحه شخصی خود بر علیه پرسپولیس نوشته است، گفت: وقتی که متن آقای تقوی را خواندم برایم باور کردنی نبود که یک شخص فوتبالی که سال ها در خارج از کشور حضور داشته و با فوتبال روز دنیا آشناست این صحبت ها را مطرح کند. او عنوان کرده که زمانی که استقلال به فینال جام باشگاه های آسیا رسیده هیچ حمایتی از این تیم نشده اما به خاطر لطف مدیرانی که به پرسپولیس علاقه دارند بازی این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا در مدارس پخش شده است. واقعاً شنیدن این صحبت ها از یک فرد فوتبالی و با تجربه عجیب است. اینکه سال ها است یک تیم ایرانی نتوانسته به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد گناه ما است؟ ما که درخواست پخش بازی پرسپولیس را از تلویزیون برای مدارس نداشتیم بلکه به دلیل هواداران زیاد پرسپولیس و به خاطر اینکه در آن روز خیلی ها پیگیر بازی پرسپولیس بودند این اتفاق رخ داد و اینطور نیست که کسی به ما لطفی داشته باشد. برای من سوال اینجاست که پخش بازی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا چه منافاتی با منافع ملی داشته که آقای تقوی این موضوع را مطرح کرده است؟

وی ادامه داد: من برای آقای تقوی احترام قائلم اما او چطور گفته تعدادی از هواداران یک تیم که حتما منظورش پرسپولیس بوده برای باخت تیم ملی لحظه شماری می کردند؟ این موضوع یک تهمت است حالا چه به هواداران پرسپولیس و چه به هواداران هر تیم دیگری. شاید هواداران در بازی های باشگاهی با هم کری داشته باشند که حتما دارند و این از جذابیت فوتبال است اما بدون شک همه مردم ایران خواهان موفقیت تیم ملی در جام ملت ها بودند و کسی برای باخت تیم ملی لحظه شماری نکرده است. نوشته آقای تقوی برای من و خیلی از بازیکنان عجیب است. ما با احساسات هواداران تیم مورد علاقه او چه کاری داشتیم که این صحبت ها را مطرح کرده است؟


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

با خروج نام حسین ماهینی از لیست پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن