سرو پيتزای تقوی در رستوران عليمنصور

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1937 ] - چهارشنبه, 17 بهمن 1397

سرو پيتزای تقوی در رستوران عليمنصور

محمد تقوي در تمام اين سال ها سعي كرده بود چهره موجهي از خود ارائه دهد. وراي رنگ بندي ها، فارغ از جلوه هاي خاص هواداري، با آن پوشش موقر و ادبيات سنجيده ، جايگا... 5 out of 5 based on 22 ratings.
سرو پيتزای تقوی در رستوران عليمنصور

محمد تقوي در تمام اين سال ها سعي كرده بود چهره موجهي از خود ارائه دهد. وراي رنگ بندي ها، فارغ از جلوه هاي خاص هواداري، با آن پوشش موقر و ادبيات سنجيده ، جايگا...

ارتش سرخ دات كام :

محمد تقوي در تمام اين سال ها سعي كرده بود چهره موجهي از خود ارائه دهد. وراي رنگ بندي ها، فارغ از جلوه هاي خاص هواداري، با آن پوشش موقر و ادبيات سنجيده ، جايگاه مناسبي براي خودش دست و پا كرده بود.

در فوتبالي كه كسي حوصله نگاه علمي را ندارد او مي خواست متفاوت باشد و بود. دليل اينكه تقوي توانسته بود آن فريم از رفتارهاي خود را در اذهان ثابت نگه دارد يك مسئله مهم بود: چشم ندوختن به هيچ صندلي و جايگاهي و صرفا بيان نظراتي كه از نگاه و نگرش خودش نشات مي گرفت و هدف شان كسب مقام و عنوان نبود.

من بلد نيستم به كسي كه در اين فوتبال درس خوانده توهين كنم اما ديشب محمد تقوي يك فرق اساسي با هميشه داشت. حرفهايش براي رسيدن به نيمكت استقلال بود و راه رسيدن به اين نيمكت را دروازه دل هواداران ديده بود.

او در قالب يك هوادار حرف زد. جوابش را هم در همان برنامه شنيد و قطعا اگر امروز كليپ همان برنامه را ببيند كراواتش را شل مي كند، عينكش را از چشم بر مي دارد و به چهره تازه اش با تعجب نگاه خواهد كرد.

مهندسي كه روزي شماره ٢٠ را بر تن مي كرد ديشب ١٠ هم نبود. اين راهي است كه روزگاري عليمنصور هم رفت. روي صندلي قرمز نمي نشست حرفهاي هوادارانه مي زد و روزي زير شليك شعارهاي "پيتزا فروش حيا كن" دست در دست مهاجري از خانه سستي كه بنا كرده بود مهاجرت كرد و رفت كه رفت. هنوز هم دارد مي رود. هنوز هم مثال هايش طعم پپروني و چيكن مي دهد وقتي مي گويد كارگر رستورانم بيشتر از داوران درآمد دارد. اين جبر زمانه است مهندس.

*عبدالصمد ابراهیمی

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    از کوزه همان برون تراود که در اوست. به قول دکتر شریعتی برای قضاوت درست سه چیز با هم لازمه: سواد، شعور، شرف. آقای تقوی ظاهراً سوادش رو داره شرفش رو داره اما....
  • حسن مغانلو
    حسن مغانلو :
    تقوی تا دیروز در شبکه بی بی سی بر علیه ایران بود الان شده حامی .یکی نیست بگه حرومی تو اگه ادم بودی جلوی تجزیه طلبی بعضی از هواداران تیمت را می گرفتی

نظرسنجی

با خروج نام حسین ماهینی از لیست پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن