دوباره صدر؛ 55 هفته پادشاهی با پروفسور

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1881 ] - چهارشنبه, 17 بهمن 1397

دوباره صدر؛ 55 هفته پادشاهی با پروفسور

توقف سپاهان مقابل صنعت نفت و بازی مستقیم پرسپولیس و پدیده، معنی مشخصی برای تیم برانکو داشت. آن ها بعد از ماه ها، دوباره فرصت صدرنشینی لیگ برتر را پیدا کردند. ... 5 out of 5 based on 19 ratings.
دوباره صدر؛ 55 هفته پادشاهی با پروفسور

توقف سپاهان مقابل صنعت نفت و بازی مستقیم پرسپولیس و پدیده، معنی مشخصی برای تیم برانکو داشت. آن ها بعد از ماه ها، دوباره فرصت صدرنشینی لیگ برتر را پیدا کردند. ...

ارتش سرخ دات كام :

توقف سپاهان مقابل صنعت نفت و بازی مستقیم پرسپولیس و پدیده، معنی مشخصی برای تیم برانکو داشت. آن ها بعد از ماه ها، دوباره فرصت صدرنشینی لیگ برتر را پیدا کردند.

پرسپولیس هم این فرصت را از دست نداد و امشب به صدرجدول لیگ برتر برگشت. آخرین باری که آن ها صدرنشین لیگ برتر بودند، به هفته سوم این فصل برمی گردد. اواسط مرداد ماه، که حدودا 6ماه از آن می گذرد. پس از اولین صدرنشینی پرسپولیس برانکو در لیگ پانزدهم، آن ها هیچوقت مدتی تا این حد طولانی منتظر صدرنشینی دوباره نبودند. انتظاری که بخشی از آن به مشکلات و محرومیت از نقل و انتقالات و بخشی دیگر، به تعطیلی نسبتا طولانی لیگ بخاطر جام ملت های آسیا مربوط می شود.

پرسپولیس که از زمان حضور برانکو رکورددار صدرنشینی لیگ برتر بوده، این هفته پنجاه و پنجمین هفته صدرنشینی اش با او را تجربه می کند. آن ها لیگ پانزدهم 2هفته در صدر بودند و لیگ شانزدهم و هفدهم، هر کدام 25هفته صدرنشینی داشتند و به قهرمانی رسیدند. این فصل پرسپولیس فقط دو هفته در صدر بود و امشب، توانست برای سومین هفته صدرنشین شود. روندی که می تواند تا پایان فصل ادامه پیدا کند و آن ها را به هت تریک قهرمانی برساند.

از زمان حضور برانکو در ایران تا هفته شانزدهم این فصل، 112 هفته لیگ برتر برگزار شده و پرسپولیس با 55 هفته صدرنشینی، رکورددار مطلق مسابقات است. استقلال با 18هفته در رده دوم است و پدیده ای که امروز به پرسپولیس باخت، با اختلافی فاحش نسبت به تیم برانکو صاحب 10 هفته صدرنشینی شده و استقلال خوزستان هم در رده بعدی قرار دارد. در این مدت، پرسپولیسی ها 49درصد هفته های برگزار شده یعنی حدود نصف آن ها، صدرنشین ثابت لیگ برتر بوده اند.

صدرنشین های لیگ برتر از زمان حضور برانکو در پرسپولیس:
پرسپولیس: 55هفته
استقلال: 18هفته
پدیده: 10هفته
استقلال خوزستان: 8هفته
تراکتورسازی: 7هفته
سپاهان: 6هفته
پارس جنوبی: 5هفته
سایپا، سیاه جامگان و نفت تهران: یک هفته


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  این صدرنشینی وقتی ارزش می یابدکه نگاهی به عقب بیاندازیم وببینیم که درنیم فصل نخست علاوه بر15بازی لیگ ،8بازی سنگین نیزدرآسیاداشته ایم .وتازه بایم تیم نصف ونیمه که نیمکت مان واقعاخالی بوده است.
  باآن همه فشاردرصدربودن واقعاسخته
  وپرارزش
  مرسی برانکو
  مرسی گرشاسبی
  مرسی بازیکن ها
  ومرسی ما
  مایی که پشت تیم بودیم .همه جوره.
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  دمت گرم برادر
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  تا وقتی برانکو سر مربی ماست هیچ تیمی نمی تواند صدر نشینی رو از پرسپولیس بگیره به یاری خدا امسالم ما قهرمانیم و کیسه کشا امسالم باید حسرت قهرمانی رو بخورند انشاالله...

نظرسنجی

عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات را چطور ارزیابی می کنید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن