چک مارک پرسپولیسی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2978 ] - چهارشنبه, 17 بهمن 1397

چک مارک پرسپولیسی ها

پرسپولیسی ها  که باید در ده روز سه مسابقه را بازی کند که دو تای آنها یکی در شمال یعنی شهر رشت بوده و دیگری در اهواز در مقابل فولاد خواهد بود. این  ب... 5 out of 5 based on 8 ratings.
چک مارک پرسپولیسی ها

پرسپولیسی ها  که باید در ده روز سه مسابقه را بازی کند که دو تای آنها یکی در شمال یعنی شهر رشت بوده و دیگری در اهواز در مقابل فولاد خواهد بود. این  ب...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیسی ها  که باید در ده روز سه مسابقه را بازی کند که دو تای آنها یکی در شمال یعنی شهر رشت بوده و دیگری در اهواز در مقابل فولاد خواهد بود. این  بازی ها در حالی برگزار می شود که مطابق سنت همیشگی برانکو، پرسپولیس در هفته های آغازین کمی با مشکل از بعد ریکاوری پس از تمرینات بدن سازی روبرو است. باری پرسپولیس یک چک لیست برای هر بازی دارند:

1/ به روند پیروزی های خود ادامه دهند.
2/ سعی کنند که قوای بدنی تیم خود را برای سه بازی در 11 روز حفظ کنند.
3/ آمار درخشان خط دفاعی خود را همچنان حفظ کنند.
4/ بازیکنان جدیدشان را در تیم جا بیاندازند.

پرسپولیسی ها به هر چهار هدف خود در دوبازی اول خود رسیدند. این تیم 180 دقیقه بدون گل خورده به پایان رساندند و صاحب دو برد شدند و روش کنترل بازی را در هر دو بازی به نحو احسن اجرا کنند و به خصوص در بازی با پدیده تیم دوم دور رفت لیگ سعی در حفظ و کنترل بازی داشته و حداقل شیری را بعنوان یک مهره جا افتاده در سمت راست خط دفاعی خود معرفی کردند و در پایان هفته اول  در دوربرگشت صدرنشین شدند.

اما باید گفت که در فاز تهاجمی پرسپولیس باید بهره بیشتری در خط میانی خود به خصوص با حضور سروش رفیعی داشته باشد. سروش در بازی با سپیدرود تنها یک نیمه خوب بود و در بازی با پدیده روز بسیار بدی را گذراند.

به نظر می رسدمهاجم کروات جدید پرسپولیسی ها بازیکن خطرناکی درمحوطه هیجده قدم است اما توپهای خوبی به او نرسید. دو مدافع چپ و راست پرسپولیس و هافبک ها  هرگز توپهای خوبی به او ندادند که می تواند دلیل اصلی آن عدم آشنائی با او باشد.

علت حضور عالیشاه در خط حمله سوال مهمی می تواند باشد. عالیشاه در پست وینگر چپ در نیم فصل اول بهترین پاسور لیگ شد و بسیار هم جا افتاده بود. در کنار مهاجم کروات، پرسپولیسی ها از شریفی هم بعنوان یک مهاجم به تیمشان دعوت کردند و امین اسدی یک مهاجم است ولی عالیشاه در این پست بازی کرد که خیلی توپها را لو داد و با علیپور هماهنگ نبود.

نکته تکراری دیگر در مورد شجاع خلیل زاده است. او همچنان براحتی کارت می گیرد و گیرد و مرتب اعتراض می کند و خطر محرومیت او را تهدید می کند که می تواند با توجه به نیروی انسانی پرسپولیس در قلب دفاع کار این تیم را سخت بکند.

بد نیست به رشد خوب مصلح و بازی بسیار خوب نعمتی خصوصا در نیمه اول اشاره کنیم. در مورد زوج میانه میدان سرخها، یعنی نورالهی و کامیابی نیا باید نیک فراوان گفت. در هفته های آتی چک مارک زدن برانکو با اضافه شدن ترابی و رفع خستگی ها بهتر هم می شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

با خروج نام حسین ماهینی از لیست پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن