هلالی: حق پرسپولیس برد بود و به آن رسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 644 ] - پنجشنبه, 18 بهمن 1397

هلالی: حق پرسپولیس برد بود و به آن رسید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید حق این تیم بود تا در مصاف برابر پدیده به پیروزی برسد. اسماعیل هلالی، پیشکسوت فوتبال در گفت وگویی درباره پیروزی پرسپولیس برابر ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
هلالی: حق پرسپولیس برد بود و به آن رسید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید حق این تیم بود تا در مصاف برابر پدیده به پیروزی برسد. اسماعیل هلالی، پیشکسوت فوتبال در گفت وگویی درباره پیروزی پرسپولیس برابر ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید حق این تیم بود تا در مصاف برابر پدیده به پیروزی برسد.

اسماعیل هلالی، پیشکسوت فوتبال در گفت وگویی درباره پیروزی پرسپولیس برابر پدیده شهر خودرو در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار کرد: در یک ربع اول پدیده بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت. اما در بیست دقیقه بعد بازی، پدیده عملکرد خوبی نداشت و در همان زمان بود که پرسپولیس توانست گل های بازی را به ثمر برساند. در کل پرسپولیس در بازی که حقش بود به پیروزی رسید و تیم پدیده در شرایط خوبی نبود تا در این بازی به موفقیت برسد.

او ادامه داد: تعطیلات لیگ، نشان داد که هنوز تیم ها بعد مدت ها شکل واقعی خودشان را ندارند و باید زمان بگذرد تا تیم ها به سطح واقعی خودشان برسند.

هلالی در مورد عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس که در این بازی حضور داشتند گفت: سروش رفیعی نیاز به بازی و حمایت دارد. رفیعی دو فصل پیش زمانی به پرسپولیس آمد که هم تیم و هم خودش در شرایط خوبی به سر می برند. اما در حال حاضر رفیعی در مصدومیت به سر می برد و تازه از بند مصدومیت رها شده است. بودیمر هم عملکرد بدی از خود به نمایش نگذاشت و نیاز به زمان دارد تا شرایط خود را مقداری بهبود ببخشد تا وضعیت ایده آل خود برسد. مهدی شیری شکل بازی خوبی دارد و می تواند روز به روز از اینی که هست بهتر شود.

این پیشکسوت در پایان گفت: پرسپولیس دوران بدنسازی سخت و آماده سازی پرفشاری را سپری کرده و این بردهایی که به دست می آید می تواند شرایط روحی تیم را بهبود ببخشد و فشارهای موجود را کاهش دهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
استقلال خ
استقلال خ
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 25 بهمن 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن