تحقیق دادگاه CAS از داوران سوپرجام

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2019 ] - پنجشنبه, 18 بهمن 1397

تحقیق دادگاه CAS از داوران سوپرجام

دادگاه بین المللی ورزش در حال تحقیق به روی پرونده سوپر جام فوتبال ایران است و به زودی رای خود را درباره این پرونده صادر خواهد کرد. این بازی به دلیل عدم تمایل ت... 5 out of 5 based on 8 ratings.
تحقیق دادگاه CAS از داوران سوپرجام

دادگاه بین المللی ورزش در حال تحقیق به روی پرونده سوپر جام فوتبال ایران است و به زودی رای خود را درباره این پرونده صادر خواهد کرد. این بازی به دلیل عدم تمایل ت...

ارتش سرخ دات كام : دادگاه بین المللی ورزش در حال تحقیق به روی پرونده سوپر جام فوتبال ایران است و به زودی رای خود را درباره این پرونده صادر خواهد کرد.

این بازی به دلیل عدم تمایل تیم استقلال به برگزاری آن در موعد اعلام شده از سوی سازمان لیگ برتر سه بر صفر به سود تیم پرسپولیس اعلام شد و جام قهرمانی بازی ها نیز به تیم برنده اهداء شد. اما استقلال به رای صادره معترض است و به دادگاه بین المللی ورزش شکایت کرده است و گویی برای رسیدگی پرونده نیز 25 هزار دلار به حساب دادگاه بین المللی ورزش واریز کرده است.

در مورد رای نهایی این پرونده نمی توان هیچ پیش داوری داشت اما دادگاه بین المللی ورزش در راستای رسیدگی به این پرونده قصد دارد با داوران مسابقه هم صحبت کند.

مشخص نیست باشگاه استقلال که از بودجه دولتی و بیت المال اداره می شود چطور مبلغی حدود 300 میلیون و سفرهای پرهزینه بسیار را به جان خریده است تا در پرونده ای که در آن تخلف آشکار کرده است شاکی باشد!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • منصور اسدی
    منصور اسدی :
    با توجه به بی عرضگی مدیریت شکی توش نیست که مفت مفت سوپر جام رو خرابش میکنن راستی جریان پاتوسی رو کسی یادش نره اینا میخوان جو رو آروم کنن و با یه راه در رو کاری کنن راحت برا کیسه بازی کنه زهی خیال باطل ابروشونو میبریم
  • منصور اسدی
    منصور اسدی :
    تقدیم کردیم.منشا رو به کیسه که براشون پاس گل بده ممنون آقای عرب نیروی نفوذی کیسه و وزارت

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن