سلیمانی: پنالتی فولاد در بازی با پرسپولیس اشتباه بود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1205 ] - یکشنبه, 21 بهمن 1397

سلیمانی: پنالتی فولاد در بازی با پرسپولیس اشتباه بود

 حیدر سلیمانی کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است در روزی که رضا کرمانشاهی خوب می دوید و نزدیک به صحنه ها بود، یک اشتباه تأثیرگذار، کار تیم داوری را ز... 4 out of 5 based on 4 ratings.
سلیمانی: پنالتی فولاد در بازی با پرسپولیس اشتباه بود

 حیدر سلیمانی کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است در روزی که رضا کرمانشاهی خوب می دوید و نزدیک به صحنه ها بود، یک اشتباه تأثیرگذار، کار تیم داوری را ز...

ارتش سرخ دات كام :

 حیدر سلیمانی کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است در روزی که رضا کرمانشاهی خوب می دوید و نزدیک به صحنه ها بود، یک اشتباه تأثیرگذار، کار تیم داوری را زیر سوال برد.

حیدر سلیمانی در گفت وگویی درباره عملکرد رضا کرمانشاهی، داور دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و پرسپولیس، اظهار داشت: اخطارهایی که کرمانشاهی به بازیکنان دو تیم داد صحیح بود، اما بازیکنان با اعتراض های فراوان خود تلاش می کردند تصمیم داور را تحت تأثیر قرار دهند که تا حدودی موفق بودند.

وی در مورد اعلام پنالتی به سود شاگردان قطبی گفت: در صحنه پنالتی هم با وجود اینکه زاویه دید داور به هر دو بازیکن پرسپولیس و فولاد خوب بود، اما در اعلام پنالتی اشتباه کرد و داور پشت دروازه هم کمکی به کرمانشاهی نکرد. برداشت داور این بود که مدافع پرسپولیس، مهاجم فولاد را با دست شارژ کرده که درست نبود. پس از سوت پایان نیمه اول، شاهد اعتراض شدید بیرانوند به داور بودیم که اخطار به وی درست بود.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان درباره دیگر صحنه های این مسابقه تصریح کرد: تصمیم داور در دقیقه 37 در دادن اخطار به جعفری بخاطر اعتراض به داوری، صحیح بود. بودیمیر در دقیقه 74 داخل محوطه جریمه فولاد در وضعیت آفساید صاحب توپ شد و کمک داور پرچمش را به علامت آفساید بالا برد، اما داور دستور به ادامه بازی داد که با اعتراض کادر فنی فولاد همراه شد. اخطار کرمانشاهی به بشار رسن در دقیقه 84 به خاطر جلوگیری از حمله فولاد صحیح بود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • jamshid azarkia
    jamshid azarkia :
    سلیمانی کارشناسیش بدرد خودش میخوره روی گل اول اشتباه داور و دادن یک ضربه کاشته که اصلاً خطایی صورت نگرفته بود که در ادامه ان پرسپولیس گل خورد درطول بازی بازیکانان فولاداز داور خطا میگرفتند یک سناریو جهت باخت پرسپولیس و چون مدیریت پرسپولیس قانون مند هستند مقصر باخت پرسپولیس( داور و مسئولین برگزار بازی ) به مکافات قیامت واگذار خواهد

نظرسنجی

با خروج نام حسین ماهینی از لیست پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن