خلیلی: مسئولان باشگاه پیگیرحقوق پرسپولیس باشند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1414 ] - دوشنبه, 22 بهمن 1397

خلیلی: مسئولان باشگاه پیگیرحقوق پرسپولیس باشند

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس باید از طریق فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ پیگیر حقوق باشگاه باشد و اجازه ندهند حق باشگاه پرسپولیس و هوادارا... 5 out of 5 based on 6 ratings.
خلیلی: مسئولان باشگاه پیگیرحقوق پرسپولیس باشند

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس باید از طریق فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ پیگیر حقوق باشگاه باشد و اجازه ندهند حق باشگاه پرسپولیس و هوادارا...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس باید از طریق فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ پیگیر حقوق باشگاه باشد و اجازه ندهند حق باشگاه پرسپولیس و هوادارانش ضایع شود.

محسن خلیلی در گفت وگویی در خصوص دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس که منجر به شکست شاگردان برانکو شد، گفت: از قبل پیش بینی می شد که بعد از تعطیلات تیم پرسپولیس کار سختی در پیش داشته باشد چرا که بازی با فولاد خیلی سخت است به خصوص اینکه این بازی در اهواز انجام شود. البته اتفاقات عجیب و غریبی هم در ورزشگاه قبل از بازی رخ داد که این مسئله تمرکز بازیکنان را به هم ریخت و آنها را از نظر روحی و روانی دچار مشکل کرد. این موضوع باعث شد تا بازیکنان دچار تنش شوند در حالیکه باید قبل از بازی به رختکن می رفتند و آماده بازی می شدند روی نیمکت نشسته و از نظر ذهنی به هم ریختند.

وی افزود: از طرف مقابل تیم فولاد که میزبان بازی دیروز بود با آرامش به ورزشگاه آمد و مشکلاتی که پرسپولیسی ها داشتند را نداشت. بازیکنان  پرسپولیس در اتوبوس حبس شدند و به جای اینکه خود را از نظر ذهنی آماده بازی کنند درگیر تنش و حاشیه بودند که این مسئله باعث شد تا بازیکنان عصبی وارد زمین شوند و در رفتار آنها این موضوع به خوبی مشخص بود.

خلیلی گفت: کاملاً مشخص بود که اتفاقات قبل از بازی روی اعصاب و روان بازیکنان فشار آورده بود و آنها از نظر روانی شرایط خوبی را در بازی سپری نکردند. اصلاً دوست ندارم حرف از عوامل بیرونی بزنم چرا که از این جمله خوشم نمی آید اما بازی دیروز بازی نبود که بخواهیم بگوییم بی حاشیه بوده است. متأسفانه مسائل حاشیه ای خیلی پررنگ تر از مسائل فنی بود و همین موضوع روی عملکرد بازیکنان پرسپولیس تأثیر گذاشت.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: اتفاقات حاشیه قبل از بازی روی ذهن بازیکنان در نیمه اول اثر گذاشت و همین موضوع باعث شد تا آنان در این نیمه دو گل بخورند اما در نیمه دوم شرایط خیلی بهتر بود و بازیکنان پرسپولیس توانستند روی اعصاب خود مسلط باشند و در بازی هم تسلط خوبی پیدا کردند به طوری که بیشترین دقایق بازی در نیمه دوم دست پرسپولیسی ها بود و موقعیت های زیادی هم خلق کردند و شاید اگر کمی شانس یار بازیکنان بود آنها دیروز در اهواز بازنده نبودند. با همه این شرایط اگر پرسپولیسی ها زودتر به گل می رسیدند مطمئناً می شد گل دوم را هم زد اما در این شرایط بازیکنان پرسپولیس نتوانستند آن عملکرد فنی همیشگی خود را داشته باشند.

خلیلی درباره اعتراض هایی که بازیکنان و هواداران نسبت به برخی مسائل داشتند، اظهار داشت: به نظر من مسئولان باشگاه پرسپولیس باید به صورت جدی پیگیر حقوق باشگاه باشند و از طریق فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ حق باشگاه را پیگیری کرده و از مسئولان مربوطه خواهان پاسخ باشند. باید اتفاقات حاشیه ای، اتفاقات داوری و حواشی پیگیری شود تا حق این باشگاه و هواداران میلیونی اش ضایع نشود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  در اینکه کلا" همه از فدراسیون ، رسانه ها ، تیمهای لیگ ، داوریها در یک حرکت هماهنگ و کاملا" ناجوانمردانه دست به دست هم دادن که پرسپولیس قهرمان نشه شکی نیست. اما متاسفانه بعضی اوقات خود برانکو و بازیکنا هم با عملکرد ضعیف و دور از انتظار و عدم تنوع تاکتیکی و بازی یکنواخت باعث میشن که دشمن بهتر و سریعتر و راحتتر به هدفش برسه. اون از نقل و انتقالات که به نظر من با توجه به دوفصل بازیکن نگرفتن انتظار میرفت در سه پست مهم یعنی دفاع چپ ، مدافع میانی( توی این پست کمبود شدید بازیکن داریم) و مهاجم بازیکنهای بهتری گرفته بشه . در بازی امروز دیدیم که واقعا" در مواقع حساس و مسابقاتی که کمی سنگین و پرفشار هست روی شایان مصلح زیاد نمیشه حساب کرد. دفاع جدیدمون نادری هم اصلا" خوب نبود و بارها با اشتباهات خودش تیم حریف رو صاحب موقعیت کرد. در خط حمله هم علیپور مدتیه که حتی 20 درصد خودش هم نیست و شریفی هم که اصلا" فرصت بازی بهش نمیرسه. در مورد بودیمیر هم هر چند قضاوت زوده ولی به نظرم تیم به مهاجم بهتر و سطح بالاتری نیاز داشت.
  اما در بعد فنی و تاکتیکی حتی با اضافه شدن نفرات جدید و بازیکنای خلاقی که در اختیار داریم ، تیم زیبا و با طراوت بازی نمیکنه و واقعا" مدتهاست اون پرسپولیس تهاجمی و فانتزی رو نمیبینیم (البته در نیم فصل اول با توجه به کمبود بازیکن ایرادی به تیم نمیشد وارد کرد).حتی در خلق موقعیت چه در عمق و کارهای ترکیبی و چه از کناره ها ضعیف با افت محسوسی مواجه هستیم و بی دقت و بی برنامه عمل میکنیم و بیشتر رو به بازی مستقیم آوردیم. توی بازی با پدیده هم هر چند بردیم ولی واقعا" به غیر از 15 دقیقه بازی خوبی از تیم ندیدیم . این در حالیه که مهاجمی مثل بودیمیر به قول خود برانکو مهاجم داخل محوطه است و وقتی تیم از خلق موقعیت عاجز هست پس همون بهتر که بودیمیر روی نیمکت باشه و شریفی که مهاجم پا به توپی هست به میدان بیاد. در ضمن بعضی نفرات توی پست غیر تخصصی خودشون بازی میکنن که اینهم بر کیفیت بازی پرسپولیس اثر گذاشته.
  اگه قراره تیم با دو هافبک دفاعی بازی کنه همون 442 خطی بهتره ولی اگه قراره تیم 442 لوزی بازی کنه چه ضرورتیه که مثلا" نوراللهی به عنوان هافبک دفاعی به جای عالیشاه توی هافبک چپ بازی کنه. به نظر اینجانب از بین نوراللهی و کامیابی نیا یکی باید بازی کنه که نوراللهی با توجه به قدرت جوانی و دوندگی بالا، قدرت حفظ توپ و شوتزنی در اولویته. رسن و سروش با توجه به قدرت تکنیکی و حفظ توپ و خلاقیتی که دارند و بازی فشرده و تخریبی ای که معمولا" هافبکهای تیمهای مقابل جلوی پرسپولیس دارند ، هر دو باید در ترکیب باشند تا با توجه به خصوصیات ذکر شده کنترل بازی و میدان رو در اختیار بگیرن. عالیشاه هم در پست هافبک چپ با توجه به سرعت ، قدرت حمل توپ و سانترهایی که میکنه باید باشه. ترکیب خط حمله هم با توجه به بازی تکراری و ضعیف علیپور باید حداقل برای دو سه بازی هم شده تغییر کنه . مثلا" ترکیب ترابی و بودیمیر یا ، ترابی و شریفی .
  در آخر امیدوارم که این شکست در کنار همه ی دشمنیها ، کادر فنی و بازیکنا رو به خودشون بیاره و با انگیزه ی مضاعف و تمرکز بالا مانند لیگ سه فصل قبل و بعد از مرگ کاپیتان نوروزی طوفان بپا کنه و ان شاء الله در زمین مسابقه و با هتریک قهرمانی جواب این دشمنیها داده بشه.

نظرسنجی

با خروج نام حسین ماهینی از لیست پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن