اعتراب روز؛ وزیر هوای استقلال را داشته است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1376 ] - دوشنبه, 22 بهمن 1397

اعتراب روز؛ وزیر هوای استقلال را داشته است!

 در ماههای اخیر و پس از موفقیت های پرسپولیس در ایران و آسیا و همچنین ناکامی های ادامه دار آبی پوشان شاهد حمایت وزارت ورزش از استقلال و سنگ اندازی سر راه ... 3 out of 5 based on 5 ratings.
اعتراب روز؛ وزیر هوای استقلال را داشته است!

 در ماههای اخیر و پس از موفقیت های پرسپولیس در ایران و آسیا و همچنین ناکامی های ادامه دار آبی پوشان شاهد حمایت وزارت ورزش از استقلال و سنگ اندازی سر راه ...

ارتش سرخ دات كام :

 در ماههای اخیر و پس از موفقیت های پرسپولیس در ایران و آسیا و همچنین ناکامی های ادامه دار آبی پوشان شاهد حمایت وزارت ورزش از استقلال و سنگ اندازی سر راه پرسپولیس بوده ایم.

اما کامران منزوی عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال مخالف این عقیده است. او گفته: « من دقیقا مثل خودم مردم هستم، مثل همان طرفداران واقعی استقلال. قبل ها هم در مصاحبه هایم این موضوع را گفته ام که هیچوقت نباید بین دو مجموعه تفاوت قائل شد، اما وزیر ورزش خدماتی به استقلال کرده که شاید هیچکس از آن ها خبر نداشته باشد. اگر او روزی به من اجازه بدهد این مسائل را می گویم. من از طریق شما می گویم وزیر اجازه بدهد تا همه چیز را در مورد کار هایی که انجام داده بگویم. الان هم که این حرف ها را می زنم شاید متهم به بله قربان گویی شوم که البته مطرح کردن چنین صحبت هایی بیشتر فضاسازی است، ولی تاکید می کنم وزارت ورزش هوای استقلال را داشته است.»

جای تعجب دارد وزیر ورزش به عنوان نفر اول این دو باشگاه چطور بین این دو تیم تا این اندازه تفاوت قایل شده است که عضو هیات مدیره استقلال اینچنین از اون یاد می کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات را چطور ارزیابی می کنید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن