قنبرپور: سکوت جایز نیست؛ ما را بازاندند!

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 820 ] - دوشنبه, 22 بهمن 1397

قنبرپور: سکوت جایز نیست؛ ما را بازاندند!

مصطفی قنبرپور سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس دیگر آرام نمی نشیند و به خاطر مردم و هواداران به خیلی از مسائل ورود می کنیم. مصطفی قنبرپور در گفت وگویی... 3 out of 5 based on 2 ratings.
قنبرپور: سکوت جایز نیست؛ ما را بازاندند!

مصطفی قنبرپور سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس دیگر آرام نمی نشیند و به خاطر مردم و هواداران به خیلی از مسائل ورود می کنیم. مصطفی قنبرپور در گفت وگویی...

ارتش سرخ دات كام :

مصطفی قنبرپور سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس دیگر آرام نمی نشیند و به خاطر مردم و هواداران به خیلی از مسائل ورود می کنیم.

مصطفی قنبرپور در گفت وگویی، در مورد شکست روز گذشته پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: هیچ چیز طبیعی نبود، ما نباختیم بلکه کاری کردند ما ببازیم و به قول معروف «ما را بازاندند»!

وی ادامه داد: واقعا دیگر خسته شدیم و دیگر سکوت هم جایز نیست. ما روز گذشته زمانی باختیم که در بدو ورود به ورزشگاه آن اتفاق ها افتاد و به ما گفتند در اتوبوس بمانید! برق نیست و ممکن است بازی برگزار نشود. بعد از آن هم ما را بردند روی نیمکت و گفتند برای لباس عوض کردن به راهرو بروید! برانکو هم به خاطر مردم و هواداران راضی شد تا بازی کنیم، ما امنیت نداشتیم و می توانستیم بازی نکنیم. وقتی هم که به راهرو رفتیم نمی دانم از کجا دستور رسید و برق استادیوم آمد! مگر برق خانه رفته بود که سریع برق را وصل کردند؟

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد رضا کرمانشاهی داور بازی با فولاد هم تاکید کرد: همه دیدند که در زمین چه اتفاقی افتاد، واقعا آن پنالتی درست بود؟ پرسپولیس را مظلوم گیر آورده اند که می خواهند سر ما را ببرند اما دیگر اجازه نمی دهیم و سکوت هم نمی کنیم.

قنبرپور در واکنش به اینکه چرا پیش از بازی پرسپولیس و فولاد و در نشست خبری بازی سپاهان علیه پرسپولیس هجمه راه افتاد، گفت: واقعا از بیرون کاری کردند که ما مقابل فولاد ببازیم، از این به بعد اجازه نمی دهیم چنین اتفاقاتی رخ بدهد و پیگیر این مسائل هستیم. بازیکنان ما با شرف و غیرت و در اوج خستگی به خاطر هواداران زحمت می کشند. پرسپولیس دیگر آرام نمی نشیند و به خاطر مردم و هواداران به خیلی از مسائل ورود می کنیم.

وی در پاسخ به سوال که چرا همیشه در اهواز این حواشی برای پرسپولیس درست می شود، عنوان کرد: نمی دانم چه بگویم، واقعا با ما مثل یک تیم محلی برخورد شدف تیم ما را از نظر روانی بهم ریختند. دیگر مقابل این اتفاقات خاص سکوت نمی کنیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  اگراین شرایط بودنبایدتوی زمین می رفتید
  اشتباه کردید
  وتاجایی که من میدانم این اشتباه مربوط به سرپرست است.بایدبازی نمی کردید
 • jamshid azarkia
  jamshid azarkia :
  تمام این هواشی در خصوص بازیهای پرسپولیس متوجه هوادار فهیم فوتبال دوستان اهوازی نیست این جریانات بانی ان کانون هواداری تیم کثیف استقلال هستش که با تحریک و داشتن عوامل همواره باعث ناهنجاری هستند
 • محمد چوبند
  محمد چوبند :
  همانطور که کانون هواداران استقلال در اهواز سعی می کنه جو برای ما متشنج کنه ،کانون ما همـباید همان رفتار رو برای استقلال در شهرهای ایران کنه ،چطور میشه همه جا که کیسه میره همه چیز به نفع انهاست و برای ما جهنم میشه ، کانون هواداران باید در شهرستانها فعال بشه و ورزشگاه ها رو برای کیسه جهنم کنه و به نوعی مقابله به مثل کنیم.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن