پیروانی: سکوت فدراسیون عجیب و باورنکردنی است

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1227 ] - دوشنبه, 22 بهمن 1397

پیروانی: سکوت فدراسیون عجیب و باورنکردنی است

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد اتهاماتی که مربوط به پرسپولیس دانسته اند فدراسیون و مسوولان سازمان لیگ را متوجه خود کرده و آنها باید نسبت به این موضوع واکنش نشان... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پیروانی: سکوت فدراسیون عجیب و باورنکردنی است

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد اتهاماتی که مربوط به پرسپولیس دانسته اند فدراسیون و مسوولان سازمان لیگ را متوجه خود کرده و آنها باید نسبت به این موضوع واکنش نشان...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد اتهاماتی که مربوط به پرسپولیس دانسته اند فدراسیون و مسوولان سازمان لیگ را متوجه خود کرده و آنها باید نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند.

مشکلات شکل گرفته طی چند وقت اخیر باعث شد تا افشین پیروانی به حمایت از تیم سابق خود برآید.

‎کاپیتان سابق سرخپوشان در گفتگویی اینطور صحبت هایش را آغاز کرد و گفت: جای تعجب فراوان دارد که دقایقی قبل از دو  بازی اخیر پرسپولیس حرف از لغو آن به میان می آید و در چنین شرایطی باید این موضوع به شکل ویژه از سوی مسوولان فدراسیون فوتبال مورد رسیدگی قرار گیرد. این اتفاق کوچکی نیست که به تیم پرسپولیس به دلایل  متفاوت و عجیب دقایقی قبل از بازی بگویند بازی شما لغو می شود و خیلی راحت اینگونه تمرکز تیم و مربی و بازیکن که در فوتبال یک اصل و شاخصه مهم برای موفقیت است را بهم بزنند. به گفته مسوولان باشگاه پرسپولیس نیم ساعت قبل از بازی با پدیده چون ورزشگاه آزادی تبلیغات بدون هماهنگی داشته پرسپولیس را تهدید به لغو بازی به عنوان میزبان می کنند و در اهواز انواع و اقسام اتفاقاتی که برای بهم ریختن  تمرکز یک تیم کافی است رخ می دهد.

وی در ادامه گفت: مگر می شود به تیمی بگویند شما از اتوبوس پیاده نشوید و بعد بگویند به جای رختکن به نیمکت بروید و آنجا لباس عوض کنید و در آستانه شروع بازی بگویند به رختکن بروید ولی برق قطع است و در این فاصله ها مدام حرف از لغو بازی و تعویق بزنند. این اتفاقات در برگزاری  آسیبی جدی و سه امتیازی را به پرسپولیس وارد کرده است.

‎پیروانی در ادامه انتقاداتش نسبت به شرایط برگزاری بازی روز گذشته به عملکرد داوری هم پرداخت و در خصوص سوت های کرمانشاهی گفت:در کنار این اتفاقات عجیب، داوری بازی با فولاد هم اما و اگرها و اشتباهات زیادی به ضرر پرسپولیس داشت. در این فوتبال برخی در کنفرانس خبری ها دنبال بهم زدن تمرکز پرسپولیس و یا  جوسازی هستند و برخی هم قبل از  بازی اتفاقاتی تاریخی و عجیب را رقم  می زنند که هیچ جای دنیا نمونه اش را سراغ نداریم. تاکید دارم که بایستی علل بروز این اتفاقات بررسی شود. این اتفاقات از نگاه بازیکنان تیم غیر طبیعی بوده و تردید ندارم بازی بازیکنان در  نیمه اول ریشه  در همین اتفاقات قبل از بازی داشته. هر چند که با این وجود نتیجه عادلانه تساوی بود نه برد فولاد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به جوسازی های اخیر صحبت هایش را اینچنین ادامه داد و گفت: عده ای که توان رقابت در داخل زمین را ندارند برای زیر سوال بردن موفقیت های پرسپولیس و سنگ اندازی در مسیر هت تریک قهرمانی در لیگ اتهاماتی را علیه پرسپولیس مطرح کردند که متاسفانه هیچ برخوردی با آنها نشد. سکوت فدراسیون و عدم برخورد قاطع با این اتهام و جوسازی ها موجب شده هر فردی به خود اجازه دهد این حرف ‎های پوچ و زاییده ذهن خود مبنی بر حمایت از پرسپولیس را مطرح کند و این سکوت فدراسیون  جای تعحب دارد چرا که این اتهام به پرسپولیس نیست بلکه اتهام به ارکان فوتبال ایران و خود فدراسیون است و طرح اتهام حمایت از پرسپولیس نشان دهنده ضعف آنها در رقابت است و اقدامی ناجوانمردانه. حقیقت این است که جام درو کردن های پرسپولیس خار چشم خیلی ها شده و این خود نشان دهنده اقتدار و ابهت این تیم است.

‎پیروانی در به ماجرای سوپرجام که بعد از گذشت نیم فصل همچنان مورد بحث است نیز گفت: این از عجایب  فوتبال ما است که وقتی لیگ شروع شده و به انتها  نزدیک می شود  تکلیف سوپرجام باید در سوییس و دادگاه مشخص شود. چیزی که واضح  است این است که حریف موقع برگزاری سوپرجام در ترکیه بود و بارها اعلام کردند در آن تاریخ بازی نمی کنند و کتبا هم نماینده آنها در جلسه اعلام کرده بازی نمی کنیم و حالا اگر تیم مقابل توانسته شکایتی را مطرح کند کلا از  محکم کاری نکردن مسوولان برگزاری بوده. از حالا هم فدراسیون و سازمان لیگ باید قویا پرونده را پیگیری کند و از تصمیمی که گرفته اند دفاع نماید. اگر هم تغییر رایی صورت گیرد جفای بزرگی است که در حق پرسپولیس شده و این هرگز جای بخشش و گذشت ندارد و آنها باید خود پاسخگوی حق پرسپولیس باشند و هیچ مسئولیتی بر گردن باشگاه پرسپولیس نیست و دیگران باید دفاع کنند.

‎مدیر سابق پرسپولیس در پایان از هواداران و بازیکنان تیم خواست با حمایت و تلاشی که پیش از این داشته اند مسیر خود را دنبال کنند: برخی دست به دست هم داده اند تا مانع از هت تریک قهرمانی پرسپولیس شوند. آنها می دانند که در زمین حریف پرسپولیس نمی شوند و تلاش دارند با جوسازی و اتهام پراکنی کار پرسپولیس را سخت کنند. این جوسازی ها نشان دهنده قدرت و عظمت پرسپولیس است که خیلی ها را به وحشت انداخته اما آنها نمی دانند که یک پرسپولیسی وقتی که همه علیه اش شوند دست از تلاش بر نمی دارد و با غیرت و همت و اتحاد خود همه نقشه ها و توطئه های ناجوانمردانه را نقش بر آب خواهد کرد. در این شرایط هواداران به هوش باشید حمایت خود را دو چندان کنند و  ایمان داشته باشند که این تیم با تمام وجود  برای دفاع از حق آنها می جنگد و انشاالله  با هت تریک قهرمانی آنها را شاد و سربلند خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • اسلان خلیلی
  اسلان خلیلی :
  به خدا افشین خان حقا که شایسته لقب افشین با تعصب هستی,
  با احترام تمام به همه باید افشین خان و میناوند در پرسپولیس پست و مقام مهمی داشته باشند,
  چون متاسفانه شرایط فدراسیون و لیگ ما افراد ماست در دهان را احمق فرض می کنند
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  البته شاید برای شما عجیب باشد اما برای ما اصلا عجیب نیست
  از چند سال گذشته استقلالی ها در ارکان مختلف فدراسیون نفوذ کرده اند و به صورت آشکار و پنهان در حال تخریب پرسپولیس هستند
  تیم ملی فقط یک نمونه آن است که امثال مارکار آقاجانیان و ... که به همراه کی روش چه جوی ایجاد کردند
  در فدارسیون هم هستند کسانی مثل میرشاد ماجدی که بسیار هم متعصب است
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  باور کنید حضور فردی مثل پیروانی در کاد فنی یا سرپرستی پرسپولیس با توجه به شجاعت، تجربه و هوش بالا میتونه این حاشیه ها رو بسیار کم کنه و دشمنان پرسپولیس با بودن چنین فردی جرات توطئه چینی نخواهند داشت.
 • omid 110
  omid 110 :
  سرپرست تیم اقای قنبرپور با افتخار میگه من اهل حرف زدن نیستم..انگار حرف نزدن و مصاحبه نکردن افتخار داره...اقا اگر نمیتونی از خق تیم دفاع بکنی
  برو کمار بزار افشین پیروانی بیاد..

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن