داورزنی: برای واگذاری سرخابی ها عجله داریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 444 ] - سه شنبه, 23 بهمن 1397
داورزنی: برای واگذاری سرخابی ها عجله داریم

نوید داده شد که تیم های استقلال و پرسپولیس تا پایان سال جاری به بخش خصوصی واگذار می شود و حالا خیلی ها منتظر هستند تا ببینند این اتفاق رخ خواهد داد یا مثل همی...

ارتش سرخ دات كام :

نوید داده شد که تیم های استقلال و پرسپولیس تا پایان سال جاری به بخش خصوصی واگذار می شود و حالا خیلی ها منتظر هستند تا ببینند این اتفاق رخ خواهد داد یا مثل همیشه واگذاری این دو باشگاه در حد حرف باقی می ماند.

محمد رضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در این باره می گوید: « موضوع از حوزه وزارت ورزش خارج شده است و دوستان از سازمان خصوصی سازی پیگیری کنند.  هیأت دولت  این موضوع را تصویب کرده وزارت هم شرایط را فراهم کرده است. دوستان فرآیند واگذاری را از سازمان خصوصی سازی پیگیری کنند ما هم پیگیری می کنیم این واقعه اتفاق بیفتد تا خیال مردم و وزارت راحت شود، عجله ما بیشتر از شماست تا خیال ما راحت شود و این دو باشگاه توسط مردم اداره شوند.»

محمدرضا داورزنی این صحبت ها را در گفتگو با رادیو ورزش و در خصوص زمان واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی مطرح کرد. اما بعد از چند نشست ابتدایی خبر تازه ای در این باره منتشر نشده است. یک کارشناس اقتصادی ارزش دو باشگاه را یک هزار و پانصد میلیارد تومان عنوان کرده بود و این در حالی است که راه های درآمدزایی در فوتبال ایران مسدود است و کسانی که امتیاز تیم را خریداری می کنند خیلی نمی توانند روی درآمدهای جاری تیم حساب باز کنند. در حال حاضر دو باشگاه فقط از تبلیغات روی پیراهن و هم چنین اپراتورهای تلفن همراه در آمد دارند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن