میناوند: مطمئن باشید که پرسپولیس قهرمان می شود

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 975 ] - سه شنبه, 23 بهمن 1397

میناوند: مطمئن باشید که پرسپولیس قهرمان می شود

پیشکسوت پرسپولیس می گوید از شکست مقابل فولاد خوزستان ناراحت است اما شاگردان برانکو ایوانکوویچ می توانند در نیم فصل دوم به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند. مهرداد ... 4 out of 5 based on 4 ratings.
میناوند: مطمئن باشید که پرسپولیس قهرمان می شود

پیشکسوت پرسپولیس می گوید از شکست مقابل فولاد خوزستان ناراحت است اما شاگردان برانکو ایوانکوویچ می توانند در نیم فصل دوم به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند. مهرداد ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس می گوید از شکست مقابل فولاد خوزستان ناراحت است اما شاگردان برانکو ایوانکوویچ می توانند در نیم فصل دوم به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند.
مهرداد میناوند جزو آن دسته از پرسپولیسی هایی است که حساسیت زیادی روی تیمش دارد؛ پیشکسوت باتعصب پرسپولیسی ها که در حساس ترین شرایط به عنوان زبان آنها، رفتار می کند این بار نیز با صحبت هایش حرف دل پرسپولیسی ها را زد: «در نیم فصل دوم جنگ در بیرون زمین است!»

پرسپولیس باخت بدی را در اهواز تجربه کرد.
راستش را بخواهید آن قدرناراحتم که نمی دانم چه جوابی باید به شما بدهم اما وقتی قرار است کاری کنند که یک تیم نتیجه نگیرد، همان اتفاق می افتد. بعضی ها دوست نداشتند که پرسپولیس نتیجه بگیرد! قرار بر این بود که کاری کنند تا پرسپولیس ببازد! این دومین بار پیاپی است که پرسپولیس حتی برای ورود به رختکن هم دچار مشکل می شود. پس این زیاد فرقی نمی کند که پرسپولیس در خانه بازی کند یا خارج از خانه. مهم این است که بعضی ها می خواهند پرسپولیس ببازد.

حتی گفتند که مشکلات امنیتی وجود داشته است
کدام مشکل امنیتی؟ هر بار با مطرح کردن چنین داستان ها، اعصاب و روان پرسپولیس را به هم می ریزند. قبل از ورود به میدان کاری می کنند تا پرسپولیس تمرکزش را از دست بدهد و این نمی تواند در حد یک شوخی باشد. هر بار می گویند که مشکلات امنیتی وجود دارد و هر بار هم همه مشکلات به راحتی حل می شود.

تو از مدت ها پیش در مورد به وجود آمدن چنین ماجراهایی هشدار داده بودی درست است
پیش بینی چنین روزهایی را می کردم و به همین دلیل هر بار به دوستان گوشزد می کردم که مراقب اتفاق های عجیب و غریب در بیرون از زمین باشند... بارها فریاد زدم و گفتم که در نیم فصل دوم خیلی از مسایل و اتفاق ها در بیرون از زمین رقم می خورد اما کسی گوش نداد.

شاید منطقی تر بود که به جای تو، بعضی از مسوولان تیم این قدر در مورد این مسایل هشدار می دادند با این نظر موافق هستی
بعضی ها به خواب زمستانی رفته اند! طوری سکوت کرده اند که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده! انگار خواب هستند. سکوت این آقایان تا حدی است که حتی صدای هواداران هم درآمده. مگر می شود که هواداران برای اعتراض به روابط عمومی و یا سرپرست تیم، آن هم به خاطر سکوت عجیب و غریبشان تا فرودگاه بروند؟! این نشان می دهد که بعضی ها آن قدر ضعیف کار می کنند و رفتارهای عجیبی دارند که هوادار به خاطر اعتراض به آنها تا فرودگاه می رود.

اما درست بعد از پستی که تو در اینستاگرام گذاشتی، سرپرست پرسپولیس اعلام کرد که دیگر سکوت جایز نیست!

دستشان درد نکند! یعنی بعد از این همه اتفاق، حق خوری و اعتراض ایشان تازه به این نتیجه رسیده اند که سکوت جایز نیست؟! آن یکی هم بیانیه می دهد و به جای گرفتن حق پرسپولیس در مورد چیزهای دیگر صحبت می کند. من با کسی دشمنی ندارم.... هیچ مشکلی هم با این آقایان ندارم... اما صحبت من این است که این آقایان با توجه به سمتی که دارند، باید حق پرسپولیس را بگیرند.

این که هر بار تو صحبت می کنی و به حمایت از پرسپولیس می پردازی باعث می شوی تا خیلی ها در موردت صحبت کنند و حتی در اینستاگرام از خجالتت دربیایند.
این چیزها برای من مهم نیست... برای من پرسپولیس مهم تر از هر چیز دیگری است. خودم به خوبی این را می دانم که وقتی این حرف ها را می زنم چه اتفاق هایی می افتد. آن هایی که دوست ندارند مهرداد میناوند از پرسپولیس، هواداران و حق تیمش دفاع کند، بعد از هر پستی که من می گذارم به صفحه من حمله می کننداما من همیشه خودم را مدیون پرسپولیس می دانم. من همیشه عاشق پرسپولیس هستم و تحت هر شرایطی از تیمم حمایت می کنم.

پرسپولیسی ها از نحوه قضاوت داور هم رضایت نداشتند به نظرت مشکلی داشت

من دوست ندارم طوری حرف بزنم که باعث ناراحتی کسی شوم. اما شواهد و تصاویری که وجود دارد نشان می دهد که داوری این بازی به چه صورتی بوده است. فکر می کنم که دوستان در این بازی تیر خلاص را به پرسپولیس زدند تا پرسپولیس دست خالی به تهران برگردد درحالی که هر دو باشگاه بیانیه می دهند و نسبت به این شرایط دلخور هستند، فدراسیون سکوت کرده و مشخص نیست که تکلیف مسایل داوری این بازی به کجا می رسد.
 
فکر می کنی با توجه به اتفاقی که افتاد، مسیر پرسپولیس به چه صورتی می شود؟
پرسپولیس برای کسب سومین قهرمانی بازی می کند. شما شک نکنید که پرسپولیس در نیم فصل دوم به روال خودش برمی گردد و می تواند در صدر جدول تکیه بزند. من فکر می کنم پرسپولیس خوب جایی با این اتفاق ها روبه رو شد.... جایی که می شود خیلی چیزها را جبران کرد... جایی که فرصت برای همه کار هست... شما مطمئن باشید که هواداران پرسپولیس همچنان با جان و دل حامی تیم شان هستند و من شک ندارم که بازیکنان پرسپولیس هم حالا با تمرکز و اندیشه بیشتری در نیم فصل دوم به میدان می روند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ناشناس
    ناشناس :
    تمرکز تیم رو با گفتن پرسپولیس قهرمانه به هم نزنید هیچ تیمی با حرف زدن قهرمان نمیشه راز موفقیت پرسپولیس تو چند سال گذشته این بوده که بجای حرف زدن در مورد قهرمانی تلاش کرده که به قهرمانی برسه از نیم فصل دوم بازیکنا هم دارن بجای تمرکز بر روی کار خودشون دارن پاسخ حاشیه ها رو میدن که بزرگترین لطمه رو به تیم میزنه حتی از قهرمانی در دو جام داخلی حرف میزنن که نشون میده تمرکز لازم بر روی کار خودشون ندارن اگه بخوان جواب حاشیه ها رو بدن و از قهرمانی مجدد حرف بزنن ممکنه حتی نتونیم سهمیه بگیریم چند تیم منتظرن تا جای ما رو بگیرن اونا رو کار خودشون تمرکز کردن ولی ما داره یادمون میره که باید فقط رو کار خودمون تمرکز کنیم
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    اتفاقا مهرداد خان این دوفصل سپاهان ضعیف بود و کاری به داوری نداشت.الان هم بالا آمده هم قلعه نوعی هست...من بیشتر این مسایل داوری رو زیر سر سپاهان میدانم تا تاشتقلال و تیمای دیگه.هر موقع این تیم میاد تو کورس مسایل داوری ما هم شروع میشه.

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن