وزیر سابق کار، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1284 ] - چهارشنبه, 24 بهمن 1397

وزیر سابق کار، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس؟

شنیدیم ربیعی وزیر سابق کار و رغبتی کارمند عالی رتبه وزارت ورزش گزینه های نهایی وزیر برای عضویت در هیئت مدیره پرسپولیس هستند. شمارش معکوس برای معرفی اعضای هیئت... 3 out of 5 based on 2 ratings.
وزیر سابق کار، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس؟

شنیدیم ربیعی وزیر سابق کار و رغبتی کارمند عالی رتبه وزارت ورزش گزینه های نهایی وزیر برای عضویت در هیئت مدیره پرسپولیس هستند. شمارش معکوس برای معرفی اعضای هیئت...

ارتش سرخ دات كام :

شنیدیم ربیعی وزیر سابق کار و رغبتی کارمند عالی رتبه وزارت ورزش گزینه های نهایی وزیر برای عضویت در هیئت مدیره پرسپولیس هستند.

شمارش معکوس برای معرفی اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس رو به اتمام است و اگر اتفاق تازه ای رخ ندهد، همین روز ها وزارت ورزش اعضای این هیئت مدیره را معرفی می کند.

مطابق آخرین گمانه زنی ها، مدیرعاملی عرب در پرسپولیس قطعی است که با این حساب عرب یکی از 5 عضو هیئت مدیره هم خواهد بود. دکتر بیژن ذوالفقارنسب جدی ترین گزینه از میان پیشکسوتان پرسپولیس برای عضویت در هیئت مدیره است. شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس که مدعی خرید سهام این باشگاه است و گفته می شود برای انتخاب اعضای هیئت مدیره طرف مشورت وزارت قرار گرفته، هم روی دکتر نظر مثبت دارد و به همین دلیل به نظر می رسد ذوالفقارنسب قطعاً در هیئت مدیره خواهد بود.

نفر بعدی یکی از چهره های فوتبالی است که سابقه مدیریت در پرسپولیس را دارد. ابتدا بحث انصاری فرد مطرح بود، اما حالا گفته می شود از میان داریوش مصطفوی و جعفر کاشانی یک نفر در این چیدمان جدید قرار می گیرد.

تا اینجای کار، هیئت مدیره احتمالی پرسپولیس شبیه هیئت مدیره استقلال است؛ در چیدمان آبی، منزوی نماینده مدیران سابق استقلال است، ماجدی نماینده پیشکسوتان و فتحی هم مدیرعامل... این طرف هم عرب مدیرعامل است، دکتر نماینده پیشکسوتان و مصطفوی یا کاشانی هم نماینده چهره هایی که سابقه مدیریت در مجموعه سرخ دارند.

اما دو عضو دیگر هیئت مدیره پرسپولیس چه کسانی هستند؟ شنیدیم ربیعی وزیر سابق کار و رغبتی کارمند عالی رتبه وزارت ورزش گزینه های نهایی وزیر برای عضویت در هیئت مدیره سرخ هستند. سلطانی فر وسواس خاصی روی انتخاب هیئت مدیره پرسپولیس دارد و گویا انتخاب نهایی همین دو عضو که هم توان اقتصادی داشته باشند و هم مورد وثوق وزارت باشند، زمان بر شد. البته هنوز وزارت ورزش به صورت رسمی این چیدمان را تأیید یا تکذیب نکرده است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • بهرام عظیمی
    بهرام عظیمی :
    فقط همین مانده بود که داریوش مصطفوی وارد هیئت مدیره شود
    یعنی هر روز یک حاشیه برای تیم
    زمان قطبی را فراموش نکرده ایم که چطور به اعتراف خودش قطبی را فراری داده است

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن