واکنش ربیعی به حضور در هیئت مدیره پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 861 ] - پنجشنبه, 25 بهمن 1397
واکنش ربیعی به حضور در هیئت مدیره پرسپولیس

علی ربیعی وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی تایید کرد که پیشنهاد حضور در هیئت مدیره پرسپولیس را دریافت کرده و فردا به این پیشنهاد پاسخ می دهد. این روز ها مو...

ارتش سرخ دات كام :

علی ربیعی وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی تایید کرد که پیشنهاد حضور در هیئت مدیره پرسپولیس را دریافت کرده و فردا به این پیشنهاد پاسخ می دهد.

این روز ها موضوع انتخاب هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس یکی از داغ ترین موضوعات حوزه باشگاه پرسپولیس است و باعث نگرانی هواداران این تیم نیز شده است. سرخ ها که در چند سال اخیر از ثبات نسبی در مدیریت باشگاهشان بهره مند بودند، حالا در انتظار روشن شدن تکلیف خود هستند و روز های منتهی به اعلام اسامی هیئت مدیره را با استرس و اضطراب دنبال می کنند.

یکی از نام هایی که در روز های اخیر به ساختمان باشگاه پرسپولیس بسیار نزدیک شده، علی ربیعی است. وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در مرداد اخیر پس از سومین استیضاح از کار برکنار شد، حالا پس از فعالیت در حوزه های مختلف سیاسی و فرهنگی، در حوالی باشگاه سرخپوش پایتخت دیده می شود.

ربیعی با تایید این موضوع گفت: پیشنهاد حضور در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به من شده. ارزیابی هایی داشته و حتی ترازنامه مالی باشگاه را بررسی کرده ام، هنوز تصمیم نهایی نگرفته ام و امروز یا فردا پاسخ می دهم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن