شجاع: به فینال رفتند بلیت فرست کلاس بگیرند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 956 ] - پنجشنبه, 25 بهمن 1397

شجاع: به فینال رفتند بلیت فرست کلاس بگیرند

مدافع پرسپولیس در صحبت هایی جالب توجه به حواشی و جنجالی هایی که حول این تیم است، پرداخته. شجاع خلیل زاده با صراحت همیشگی خود به مسائل مربوط به پرسپولیس و حواش... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شجاع: به فینال رفتند بلیت فرست کلاس بگیرند

مدافع پرسپولیس در صحبت هایی جالب توجه به حواشی و جنجالی هایی که حول این تیم است، پرداخته. شجاع خلیل زاده با صراحت همیشگی خود به مسائل مربوط به پرسپولیس و حواش...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع پرسپولیس در صحبت هایی جالب توجه به حواشی و جنجالی هایی که حول این تیم است، پرداخته.
شجاع خلیل زاده با صراحت همیشگی خود به مسائل مربوط به پرسپولیس و حواشی ساخته شده حول آن پرداخت. موضوع مربوط به لطف داوران و انتقاداتی که این روزها به پرسپولیس می شود و البته عصبانیت هواداران از این تیم طی ماه های اخیر در شهرهای مختلف پاسخ داد که توجه تان را به حرف های او در آستانه دیدار با استقلال خوزستان که از جهاتی با حساسیت خاصی برای پرسپولیس همراه است، جلب می کنیم. دیداری که خلیل زاده از هواداران تیمش خواسته با توجه به اتفاقات بازی رفت در اهواز که با سنگ پرانی و جنجال در زمین همراه بود با حضور پرشور خود و مهمان نوازی از حریف یک درس بزرگ به آنها بدهند.

شرایط تیم را برای بازی با استقلال خوزستان آنهم بعد از اتفاقات بازی با فولاد که تو هم برای آن بازی محروم بودی، چطور می بینی؟
بازی با فولاد شرایط خاص خودش را داشت و همه درجریان اتفاقات آن بودند. در بازی با استقلال خوزستان از دم در فرودگاه تا هتل به ما سنگ زدند و اتوبوس هم دیگر شیشه نداشت. در مسیر برگشت هم داستان همین طور بود و کلا در اهواز همیشه این طور است. هر وقت به این شهر می رویم برای ما مشکل به وجود می آورند اما وقتی به تهران می آیند به نحو احسن از آنها میزبانی می شود. در این بازی هم از هواداران می خواهم به ورزشگاه بیایند و بازهم حمایت کنند چون سال سختی داریم. خیلی ها دست به دست هم دادند تا پرسپولیس را زمین بزنند و از داشتن این هواداران خوشحال هستیم. ان شاء ا... دست به دست هم می دهیم تا محکم تر از همیشه برای هت تریک قهرمانی بجنگیم.

سیدجلال همیشه گفته بازیکنان پرسپولیس هیچ چیز را فراموش نمی کنند. به نظرت با این اوصاف در بازی با استقلال خوزستان این موضوع سبب می شود با توجه به اتفاقات اهواز مسابقه جنبه انتقامی به خودش بگیرد؟
در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست مثل بازی با فولاد که حق مان باخت نبود و در شرایطی پرسپولیس باخت که عجیب بود. با این حال ما بهترین تلاش مان را به کار خواهیم بست تا سه امتیاز را به دست بیاوریم. استقلال خوزستان تیم خوبی است که آقای کریم بوستانی مربی این تیم فرد قابل احترامی است و مربی بنده هم بوده است. با این حال با تمام احترامی که برای استقلال خوزستان قائل هستیم ان شاء ا... برای برد به میدان می رویم.

فشردگی بازی های لیگ صدای تیم تان را در آورده است. در این باره نظر خودت چیست؟
من یک سوال دارم. تا حالا چه چیزی به نفع پرسپولیس بوده است؟ ما چون تیم حکومتی هستیم و به ما لطف دارند هر سه روز برای مان بازی می گذارند تا برای لیگ قهرمانان آسیا آمادگی بیشتری داشته باشیم. آقای برانکو همیشه می گوید باید در شرایط سخت بهترین نتایج را بگیریم و باید پشت هم باشیم و به همین خاطر تلاش می کنیم تا نتیجه لازم را بگیریم. ما جز اینکه دل هواداران را شاد کنیم کار دیگری نمی توانیم انجام دهیم. هواداران ما هیچ وقت جبران نمی کنند بلکه حمایت دارند. هواداران مان به استادیوم بیایند تا یک فوتبال خوب و زیبا را ببینند. من هیچ موقع از هواداران خودمان حاشیه ندیده ام و امید به خدا با کمک آنها مقابل استقلال خوزستان به نتیجه خواهیم رسید.

در مورد اینکه می گویند به شما خیلی امتیاز داده اند چه نظری دارد و آیا واقعا این موضوع را در پرسپولیس احساس کرده ای؟
راستش را بخواهید این طور که می گویند را من تا به حال ندیده ام جز اینکه همه چیز علیه ما و سخت گرفتن برای ما بوده است. آنهم در شرایطی که در اصفهان و برخی شهرها با سنگ بدرقه شدیم.

به نظرت با این ادعا که پرسپولیس بیشترین هوادار را دارد چرا با سنگ بدرقه می شود. اتفاقی که در تبریز، اهواز، اصفهان و شهرهای دیگر برای شما افتاد؟
در تبریز به ما سنگ نزدند و خدا را شکر اتوبوس ما شیشه داشت اما در خوزستان ما بدون شیشه اتوبوس به هتل و استادیوم رفتیم. باور کنید کف اتوبوس خوابیده بودیم تا به استادیوم برسیم. این هم از بازی فولاد که همه دیدند که چطور اعلام شد برق رفته اما این طور نبود. امیدوارم با فوتبال بتوانند با پرسپولس صحبت کنند نه کارهای دیگر.

در بازی قبلی محروم بودی و خیلی به خلاء عدم حضورت در جدال با فولاد اشاره کردند.
اصلا این حرف را نزنید و نمی خواهم در مورد آن حرفی بزنم. ما همه باهم و یک تیم هستیم.

تیم ملی بعد از جام ملت ها فعلا بازی ندارد. چقدر امیدواری به اردوی بعدی تیم ملی دعوت شوی؟
من همیشه گفته ام تلاش می کنم تا بهترین عملکرد را در وهله اول برای پرسپولیس داشتم باشم چرا که این تیم با توجه به هواداران و محبوبیتی که دارد، کمتر از تیم ملی نیست. انتظارات از پرسپولیس بالاست و مردم دوست دارند تا بهترین باشم و همیشه سعی مان این است که انتظارات را برآورده کنیم. بعد از این باید ببینم شرایط در تیم ملی چطور است. در وهله بعدی باید دید سلیقه سرمربی بعدی به چه شکل است؟ اینکه چه مدل فوتبالی را دوست دارد و چه کسانی را دعوت می کند. همان طور که آقای کی روش بازیکنان خودش را دعوت می کرد.

سروش رفیعی در بازگشت به پرسپولیس نتوانسته آن شرایط ایده ال را به نمایش بگذارد. به نظر تو چه زمانی او به همان سروش سابق تبدیل خواهد شد؟
ببینید سروش چند وقت سخت را پشت سر گذاشته و در نیم فصل اول شرایط برای او در فولاد سخت شده بود. چند بازی برای فولاد در ابتدای فصل انجام داد اما شرایط به شکلی پیش رفت که آنجا نماند. همه می دانند که اگر یک بازیکن چند وقت فوتبال بازی نکند از شرایط خوب خودش دور می شود. سروش الان در پرسپولیس است و رفته رفته به شرایط ایده آل بر می گردد. به نظرم سروش خوب است و مطمئنم به زودی همان سروشی می شود که همه از او انتظار دارند.

در نیم فصل اول گل های سه امتیازی برای پرسپولیس زدی. فکر می کنی بازهم بتوانی برای تیم از این گل ها بزنی؟
من برای گلزنی به زمین نمی روم چون وظیفه ام دفاع است و با این فکر که تیم گل نخورد در زمین حاضر می شوم. بعضی اوقات هم فرصت پیش می آید تا جلو بروم و اگر موقعیت داشته باشم تلاش خودم را می کنم اما وظیفه اصلی من دفاع از تیم است. با این حال گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که توپ به سرم می خورد به گل تبدیل می شود. در پرسپولیس مهم نیست من، سروش، علیپور یا هرکس دیگری گل بزند چون مهم موفقیت تیم است.

فصل را با ادعای هت تریک قهرمانی شروع کردید اما در این مدت خیلی حواشی برای شما ساخته شد. فکر می کنی بتوانید به این خواسته برسید.
قهرمانی سخت، کسب دوباره آن سخت تر و قهرمانی بعدی سخت تر از همیشه اما همه بازیکنان و کادرفنی هم قسم شدیم تا بهترین نتایج را بگیریم. هیچکس دوست ندارد موفقیت تیم دیگری را ببیند اما ما تیم یکدل و یکدستی هستیم. امیدوارم بیشتر از این برای ما مشکل درست نکنند چون انتظار داریم وقتی به یک شهرستان می رویم از اول شیشه اتوبوس داشته باشیم و لااقل سرما نخوریم. باور کنید ما همیشه استرش داشته و تمرکز نداریم. تمرکز برای یک فوتبالیست خیلی مهم است و شاید مردم فکر کنند مساله مهمی نیست اما واقعا برای یک فوتبالیست قبل بازی واقعا مهم است. ما باید اول نگران باشیم که سنگ به سرمان نخورد و در زمین هم که می رویم خودتان شاهد هستید چه شرایطی را برای ما به وجود می آورند. انگار پرسپولیس یک تیم ایرانی نیست و از جای دیگری آمده است. جالب است اینجا برعکس شده و به ما می گویند تیم حکومتی و این یک تیم حکومتی است که همه چیز علیه اش است. به خدا خسته شده ایم چون ما کمترین دریافتی را داشتیم و تیم هایی هستند که دو برابر ما پول گرفته اند. کدام تیم قهرمان را شما دیده اید که نیم فصل شده اما دریافتی اش 30 درصد بوده است. واقعا تیمی که به فینال آسیا رفته نمی تواند پول کمپ اسپایر و اردوی قطر را در بیاورد؟ با پول پاداش فینال آسیا اگر دلارش را به قیمت الان حساب کنید می شود 10 بازیکن گرفت اما تیم های دیگر 20 بازیکن گرفتند و انگار آنها قهرمان آسیا شده اند. این مسائل را مردم نمی بینند که ما زمین تمرین مان چطور و به چه شکل است؟ والا به این شرایط نمی گویند حمایت از تیم حکومتی. ما فرست کلاس گرفتیم چون فینال آسیا رفتیم. بعضی تیم ها هم که دوست دارند پرچم ژاپن دست بگیرند ان شاء ا... فینال آسیا را ببینند و برای آنها هم بلیت فرست کلاس بگیرند.

به عنوان بازیکنی که کنار سیدجلال کار می کنی به نظرت او چند سال دیگر می تواند با این کیفیت خوب کارش را ادامه دهد؟
سیدجلال بازیکن بزرگ و باتجربه ای است. کاپیتان سیدجلال باید خودش تصمیم بگیرد تا چه زمانی دوست دارد بازی کند. من شاید دوست داشته باشم 5 سال دیگر هم کنار سیدجلال بازی کنم اما این نظر شخصی من است و خود کاپیتان با تجربه پرسپولیس باید ببیند تا کی ما می توانیم از تجربیات او استفاده کنیم.

کی روش از فوتبال ایران رفت. اگر بخواهی صادقانه جواب بدهی از رفتن او خوشحال هستی؟
برای من مهم نیست و بود و نبود او برای من چه تفاوتی داشت و الان که رفته است دوست ندارم حرفی بزنم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن