فرصت استثنایی عالیشاه و علیپور برای فرار بزرگ

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 403 ] - پنجشنبه, 25 بهمن 1397

فرصت استثنایی عالیشاه و علیپور برای فرار بزرگ

بهترین گلزن و پاسور پرسپولیس امروز فرصت بزرگی برای فراز بزرگ در کورس مدعیان آقای گلی و پاسورهای این فصل پیش روی خود می بینند. دومین خط دفاعی بد این فصل لیگ بر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فرصت استثنایی عالیشاه و علیپور برای فرار بزرگ

بهترین گلزن و پاسور پرسپولیس امروز فرصت بزرگی برای فراز بزرگ در کورس مدعیان آقای گلی و پاسورهای این فصل پیش روی خود می بینند. دومین خط دفاعی بد این فصل لیگ بر...

ارتش سرخ دات كام :

بهترین گلزن و پاسور پرسپولیس امروز فرصت بزرگی برای فراز بزرگ در کورس مدعیان آقای گلی و پاسورهای این فصل پیش روی خود می بینند.

دومین خط دفاعی بد این فصل لیگ برتر امروز کار سختی مقابل حمله وران پرسپولیس پیش رو خواهد داشت. آبی های خوزستانی که در این فصل با دریافت 23 گل تنها سپیدرود را پایین تر از خود می بینند، در استادیوم آزادی در شرایطی برابر پرسپولیس قرار خواهند گرفت که حریف از عناصر هجومی فوق العاده ای بهره می برد و می تواند یک روز سخت را برای مدافعان این تیم شکل دهد. سروش رفیعی، بشار رسن، امید عالیشاه و حتی کامیابی نیا در خط میانی پرسپولیس نیز به عنوان بازیکنان گلزن و گلساز شناخته می شود و در خط حمله نیز با حضور بازیکنانی همچون علی علیپور، مهدی ترابی و ماریو بودیمیر شرایط سخت تر از حد تصور برای آبی هایی که کاملا از چهار فصل قبل فاصله گرفته اند به نظر می رسد. استقلال خوزستان که چهار سال قبل با قهرمانی در لیگ برتر یکی از بزرگترین افتخارات تاریخی خود را رقم زد، در بازی برگشت و در کورس قهرمانی نیز با دو گل و یک بازی برتر مقابل پرسپولیس شکست خورد. اما این روزها برای آنها کاملا تلخ و در مرز فروپاشی به نظر می رسد و آنها تخته گاز به سمت سقوط پیش می روند و البته کسر شش امتیاز انضباطی از آنها را باید در تکمیل مسیر موثر دانست.

بزرگترین خطر برای خط دفاعی استقلال خوزستان امروز علی علیپور خواهد بود؛ بازیکنی که به دنبال این است تا از فرصت بزرگی که پیش رویش قرار دارد به بهترین شکل برای پیشی گرفتن در جدول مدعیان آقای گلی سود ببرد. استقلال خوزستان در این فصل رقابت شانه به شانه ای با سپیدرود برای کامیابی بازیکنان مدعی گلزنی و پاسوری شکل داده است.

آنها در جدال با پدیده و تراکتورسازی به عنوان صدرنشینان نتایج جالب توجهی را کسب نکرده اند. محمد قاسمی نژاد از پدیده در حالی با چهار پاس گل نفر دوم این جدول است که دو پاس گل خود را برابر استقلال خوزستان ثبت کرده است. آنتونی استوکس از تراکتورسازی نیز در شرایطی با 8 گل زده در کنار علیپور در رده دوم جدول گلزنان قرار دارد که چهار گل خود را برابر استقلال خوزستان رقم زده است. محمد ایرانپوریان نیز از سپاهان بهترین بهره را از رقیبان قعرنشین برده و در شرایطی با چهار پاس گل در رده دوم قرار دارد که پاس گل او در دو بازی رفت و برگشت مقابل تیم سپیدرود ثبت شده است. استنلی اما نتوانسته در پیروزی 9 گله سپاهان در رفت و برگشت برابر سپیدرود به آمار فردی مناسبی دست یابد و سهم او تنها یک گل بوده و البته صدر جدول گلزنان را به خود اختصاص داده است.

این مساله نشان می دهد که مدعیان آقای گلی و برترین پاسور فصل در تقابل با قعرنشینان جدول نمایش مناسبی از خود به جا گذاشته اند و بهترین سود را از ضعف رقبا برده اند تا بتوانند به آمار فردی مناسبی دست یابند.

اکنون باید دید علی علیپور که در بازی رفت برابر استقلال خوزستان با توجه به شرایط خاص استادیوم نتوانست به نتیجه فردی مناسبی دست یابد از فرصت شکل گرفته برای یک فرار بزرگ سود خواهد برد. شاید مسیری که آنتونی استوکس در بازی برابر این حریف آبی پوش با چهار گل خود نشان داد، بتواند مهاجم گلزن پرسپولیس را در فصل گذشته طعم آقای گلی را چشیده، به بهترین راهکار برای فروپاشی دروازه استقلال خوزستان برساند. غیبت احمد آل نعمه در قلب دفاعی استقلال خوزستان نیز یک پوئن مثبت دیگر برای علی علیپور و حمله وران پرسپولیس محسوب می شود و باید دید آنها قادر خواهند بود از این شرایط به سود خود استفاده ببرند یا خیر.

این البته بستگی زیادی به پاسورهای پرسپولیس نیز خواهد داشت. با حضور امید عالیشاه، سروش رفیعی، بشار رسن و مهدی ترابی می توان انتظار شکل گیری فرصت های گلزنی مناسبی برای پرسپولیس و خصوصا علیپور را داشت. عالیشاه اکنون با پنج پاس گل در جایگاه صدر قرار دارد و شاید این بازی برای او نیز فرصت بزرگی باشد که به هدف انتهای فصل و دستیابی به عنوان فردی بهترین پاسور لیگ نزدیک شود. عالیشاه که در بازی قبلی و در اهواز نیمکت نشین شده بود، در حضور کوتاه مدتش در زمین اکتیو ظاهر شد و این شانس دوباره را دارد تا در جدال استقلال خوزستان به ترکیب اصلی بازگردد و باید دید قادر به ایجاد فرصت های مناسب برای جشن گل تیمش خواهد بود یا خیر.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    عایشاه علیپور امیدمان به شما دو نفره و بعد بقیه بچه های پرسپپولیس به امید موفقیت تمامی بچه های پرسپولیس آمین...

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
تراکتور
تراکتور
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن