پرسپولیس همچنان مجاز به برگزاری بازی ها در آزادی میباشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 630 ] - یکشنبه, 12 اسفند 1397

پرسپولیس همچنان مجاز به برگزاری بازی ها در آزادی میباشد

مدیر روابط عمومی ورزشگاه آزادی به برگزار نشدن بازی های تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در این استادیوم واکنش نشان داد. حدود 3 هفته پیش سازمان لیگ فوتبال ایر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پرسپولیس همچنان مجاز به برگزاری بازی ها در آزادی میباشد

مدیر روابط عمومی ورزشگاه آزادی به برگزار نشدن بازی های تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در این استادیوم واکنش نشان داد. حدود 3 هفته پیش سازمان لیگ فوتبال ایر...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر روابط عمومی ورزشگاه آزادی به برگزار نشدن بازی های تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در این استادیوم واکنش نشان داد.

حدود 3 هفته پیش سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد با توجه به اینکه طبق قانون کل قرارداد های تبلیغاتی رقابت های لیگ برتر منحصرا در اختیار سازمان لیگ است، مسئولان ورزشگاه آزادی نمی توانند در زمان برگزاری بازی تیم های استقلال و پرسپولیس در این ورزشگاه به صورت مستقل تبلیغات انجام دهند.

سازمان لیگ حتی اعلام کرد در صورتی که مسئولان ورزشگاه آزادی روی این موضوع اصرار داشته باشند بازی های خانگی استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه دوم معرفی شده آن ها به سازمان لیگ یعنی ورزشگاه تختی برگزار می شود. از طرفی امروز (یکشنبه) خبری منتشر شد مبنی بر اینکه با توجه به بدهکاری استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه آزادی این 2 باشگاه نمی توانند در ورزشگاه آزادی تبلیغات انجام بدهند.

موسوی، مسئول روابط عمومی ورزشگاه آزادی در گفتگویی، اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد که به دلیل بدهکاری استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه آزادی اجازه ندهیم سازمان لیگ یا این تیم ها در ورزشگاه آزادی تبلیغات کنند. همانگونه که در جریان هستید در بازی های اخیر هم سازمان لیگ تبلیغات دور زمین را انجام داده است. استقلال و پرسپولیس برای فصل جاری تاکنون قراردادی با ورزشگاه آزادی امضا نکرده اند، اما با توجه اینکه آن ها زیر مجموعه وزارت ورزش هستند تاکنون از ورودشان به ورزشگاه ممانعت به عمل نیاورده ایم. ما همچنان روی تبلیغات محیطی بازی های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بحث داریم. اما دور زمین را در اختیار سازمان لیگ قرارداده ایم و در فضای خالی طبقه دوم ورزشگاه بحث تبلیغات را انجام می دهیم.

او افزود: اگر 50 بازی قبل را هم نگاه کنید سازمان لیگ در طبقه دوم ورزشگاه تبلیغاتی نداشته است. تاکنون درباره این موضوع جلساتی با حجت الله بهمنی، مدیر روابط عمومی سازمان لیگ انجام داده ایم و قرار بود با حیدر بهاروند هم جلسه داشته باشیم. در آخرین قرارداد ورزشگاه آزادی با استقلال و پرسپولیس بندی وجود داشت که طبق آن خود باشگاه ها زیر نظر ورزشگاه آزادی باید در بازی هایشان تبلیغات انجام می دادند، اما در ادامه سازمان لیگ اعلام کرد طبق قانون کلیه قرارداد های تبلیغاتی دور زمین در انحصار این سازمان است و ما هم وارد چنین مسائلی نمی شویم. به هر حال وقتی سازمان لیگ به باشگاه ها اعلام می کنند برای انجام دادن بازی هایشان ورزشگاهی را معرفی کنند باید اجاره نامه یا قرارداد مالکیت ورزشگاه در اختیار سازمان لیگ قرار بگیرد و همین موضوع اکنون مشکل ساز شده است. ورزشگاه آزادی برای حل این مشکل آماده گفتگو و مذاکره است، اما استقلال و پرسپولیس همچنان بازی هایشان را در این ورزشگاه برگزار می کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن