تقابل های مدعیان؛ پرسپولیس نمی بازد، پدیده نمی برد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1152 ] - یکشنبه, 12 اسفند 1397

تقابل های مدعیان؛ پرسپولیس نمی بازد، پدیده نمی برد

در هر 2 فصل گذشته در چنین مقطعی، حدس زدن نام تیم قهرمان کاملا ساده به نظر می رسید اما داستان لیگ برتر هجدهم، متفاوت به نظر می رسد. حالا 5تیم مختلف از شانس قهر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تقابل های مدعیان؛ پرسپولیس نمی بازد، پدیده نمی برد

در هر 2 فصل گذشته در چنین مقطعی، حدس زدن نام تیم قهرمان کاملا ساده به نظر می رسید اما داستان لیگ برتر هجدهم، متفاوت به نظر می رسد. حالا 5تیم مختلف از شانس قهر...

ارتش سرخ دات كام :

در هر 2 فصل گذشته در چنین مقطعی، حدس زدن نام تیم قهرمان کاملا ساده به نظر می رسید اما داستان لیگ برتر هجدهم، متفاوت به نظر می رسد. حالا 5تیم مختلف از شانس قهرمانی برخوردار هستند و یکی از این 5تیم، در پایانِ یک رقابت فشرده جام را بالای سر خواهد برد. آنچه سرنوشت قهرمانی لیگ را مشخص می کند، تنها مسابقه های رودررو میان تیم های مدعی نیست. با وجود این بازی ها تأثیر خاص خودشان را در شکل گیری جدول پایانی فصل خواهند داشت. تا امروز در دیدارهای مستقیم 5تیم بالای جدول، پرسپولیس بهترین عملکرد و پدیده مشهد، ضعیف ترین نتایج را پشت سر گذاشته اند.

پرسپولیس: 1.8 امتیاز در هر بازی

بهترین میانگین امتیازی در رقابت های درونی 5تیم بزرگ، به پرسپولیس اختصاص دارد. آنها در نیم فصل اول و دوم، مجموعا 5بازی در مقابل مدعیان لیگ انجام داده اند و در این 5بازی، 2پیروزی و 3تساوی را تجربه کرده اند. تیم برانکو 2 بار پدیده مشهد را شکست داده و در برابر سپاهان، تراکتورسازی و استقلال به تساوی رسیده است. آنها در این 5بازی، 9امتیاز کسب کرده اند. پرسپولیس در ادامه دیدارهای بزرگ این فصل، در ورزشگاه آزادی با سپاهان و استقلال روبه رو خواهد شد و در تبریز نیز با تراکتورسازی مسابقه خواهد داد. این تیم فعلا با یک بازی بیشتر از سپاهان، صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر است.

سپاهان: 1.6 امتیاز در هر بازی
اولین شکست فصل سپاهان، این هفته در زمین تراکتورسازی تبریز رقم خورد. شاگردان ژنرال بعد از مدت ها در یک مسابقه تسلیم شدند و برای نخستین بار در همه رقابت های این فصل، طعم باخت را چشیدند. سپاهان در این فصل با تراکتورسازی به نتیجه تساوی رسیده، استقلال را در ورزشگاه آزادی و پدیده مشهد را نیز در نقش جهان اصفهان شکست داده است. آنها در خانه به نتیجه ای بهتر از تساوی با پرسپولیس دست پیدا نکرده اند و در زمین تراکتورسازی نیز با 2 گل شکست خورده اند. سپاهان در 5 بازی با تیم های مدعی در این فصل، 8امتیاز به دست آورده و به لحاظ میانگین امتیاز، در قیاس با این تیم ها در رده دوم دیده می شود.

تراکتورسازی تبریز: 1.5 امتیاز در هر بازی
قرمزهای تبریز تا امروز از دیدارهای بزرگ درست به اندازه پرسپولیس امتیاز جمع کرده اند اما نسبت به این حریف، یک بازی بیشتر انجام داده اند. تراکتور در نیم فصل اول با جان توشاک شکست سنگینی را در زمین استقلال تجربه کرد و با سپاهان به نتیجه تساوی رسید. آنها با محمد تقوی با پدیده و پرسپولیس مساوی کردند و بهترین نتایج شان در دیدارهای بزرگ فصل را با لیکنز به دست آوردند. تراکتور با سرمربی جدید در نیم فصل دوم، استقلال و سپاهان را در خانه شکست داده تا در مجموع از 6 بازی با تیم های مدعی در این فصل، 9امتیاز دشت کرده باشد.

استقلال: 1 امتیاز در هر بازی
آبی های پایتخت در هر جدال با تیم های مدعی به طور متوسط یک امتیاز کسب کرده اند. تیم وینفرد شفر در هفته هایی ابتدایی فصل تراکتورسازی را شکست داد، سپس در یک دربی کم رمق با پرسپولیس به تساوی رسید، آنها در زمین خودی به سپاهان باختند و در جدال با پدیده نیز مساوی کردند. دشواری نیم فصل دوم برای این باشگاه در این موضوع خلاصه می شود که این تیم در همه جدال ها با تیم های مدعی «مهمان» است. استقلالی ها نخستین جدال نیم فصل دوم با تیم های قدرتمند لیگ را با شکست در برابر تراکتور پشت سر گذاشتند. آنها در مجموع 1برد، 2مساوی و 2شکست را در جدال با 5تیم بالای جدول تجربه کرده اند. 5امتیاز از 5مسابقه.

پدیده مشهد: 0.4 از هر بازی
تیم یحیی گل محمدی تنها تیم در بین مدعیان قهرمانی لیگ برتر است که هنوز نتوانسته تیم های مدعی دیگر را شکست بدهد. آنها دو بار در 2 نیم فصل نتیجه را به پرسپولیس واگذار کرده اند، در نقش جهان نیز به سپاهان باخته اند و با استقلال و تراکتورسازی به تساوی رسیده اند. ضعف بزرگ این تیم در جدال های بزرگ، شاید مهم ترین مانع بر سر قهرمانی پدیده باشد. مشهدی ها از 5 بازی با رقبای مدعی قهرمانی لیگ برتر، فقط 2امتیاز تصاحب کرده اند. آنها در این 5بازی به 2تساوی و 3شکست رضایت داده اند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن