betabad

خلیلی: شرایط برای بازی با پاختاکور ایده آل است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 351 ] - دوشنبه, 13 اسفند 1397

خلیلی: شرایط برای بازی با پاختاکور ایده آل است

محسن خلیلی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس: از همه هواداران مان می خواهم که به ورزشگاه بیایند و تیم را در آخرین بازی خانگی سال تنها نگذارند. محسن خلیلی در گفت وگوی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خلیلی: شرایط برای بازی با پاختاکور ایده آل است

محسن خلیلی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس: از همه هواداران مان می خواهم که به ورزشگاه بیایند و تیم را در آخرین بازی خانگی سال تنها نگذارند. محسن خلیلی در گفت وگوی...

ارتش سرخ دات كام :

محسن خلیلی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس: از همه هواداران مان می خواهم که به ورزشگاه بیایند و تیم را در آخرین بازی خانگی سال تنها نگذارند.

محسن خلیلی در گفت وگویی، در مورد شرایط پرسپولیس پیش از دیدار فردا (سه شنبه) با پاختاکور در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خوشبختانه شرایط تیم ایده آل است و مشکلی هم نداریم. آماده هستیم تا با ارائه یک نمایش برتر پاختاکور را در گام اول آسیایی شکست بدهیم.

وی ادامه داد: بازی با پاختاکور آخرین بازی خانگی ما در سال جاری است و به همین دلیل از همه هواداران مان می خواهم که به ورزشگاه بیایند و تیم را در آخرین بازی خانگی سال تنها نگذارند. دوست داریم هواداران را در آخرین بازی سال در جاری ورزشگاه ببینیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر حساسیت هایی که AFC روی پرسپولیس، هوادارانش و البته محرومیت تعلیقی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: همانطور که روز گذشته در سایت باشگاه هم اعلام کردیم هواداران باید حواس شان کاملا جمع باشد تا خدایی نکرده اتفاقی رخ ندهد که باعث محرومیت پرسپولیس و هواداران شود. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن