ادعای عجیب هدایتی: هوادارانم را به خیابان می آورم!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1210 ] - دوشنبه, 13 اسفند 1397

ادعای عجیب هدایتی: هوادارانم را به خیابان می آورم!

متهم پرونده حسین هدایتی گفت: هدایتی در بازداشتگاه به من می گفت هزینه بازداشتم برای حاکمیت گران است؛ یک میلیون و 200 هزار فالور دارم و همانطور که کارگران لوله ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
ادعای عجیب هدایتی: هوادارانم را به خیابان می آورم!

متهم پرونده حسین هدایتی گفت: هدایتی در بازداشتگاه به من می گفت هزینه بازداشتم برای حاکمیت گران است؛ یک میلیون و 200 هزار فالور دارم و همانطور که کارگران لوله ...

ارتش سرخ دات كام :

متهم پرونده حسین هدایتی گفت: هدایتی در بازداشتگاه به من می گفت هزینه بازداشتم برای حاکمیت گران است؛ یک میلیون و 200 هزار فالور دارم و همانطور که کارگران لوله نورد اهواز را به خیابان آوردم، این یک میلیون و 200 هزار نفر را نیز به خیابان می آورم.

 سید مهدی موسوی نژاد در ادامه دومین جلسه محاکمه متهمان پرونده گروه موسوم به حسین هدایتی در شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی گفت: هدایتی به راحتی دروغ می گوید و ایجاد شبهه، تنها حربه دفاعی او است.

وی اضافه کرد: شبهه فرمایشی بودن دادگاه نیز به همین دلیل از سمت وی مطرح شده و من به استقلال و سلامت قوه قضاییه ایمان و اعتقاد راسخ دارم و به قانونمندی و سلامت بازپرسان در این پرونده گواهی می دهم.

متهم ردیف دوم پرونده ادامه داد: هدایتی به علت اینکه نتوانسته در بازپرسان پرونده اعمال نفوذ یا آنها را تطمیع کند، اقدام به بیان آن سخنان در جلسه قبلی کرد.

موسوی نژاد افزود: کتمان حقیقت و رابطه غیر سالم با مدیران ارشد بانک سرمایه، عمق اعتماد به نفس کاذب هدایتی را نشان می دهد؛ از او استدعا می کنم صادقانه و با سند صحبت کند و بداند فرار از مسئولیت مشکلی را حل نخواهد کرد.

متهم اظهار کرد: آقای هدایتی، من نیز در جبهه حضور داشتم و برادرم شهید شده اما آیا این دادگاه برای این است که درمورد مقدسات صحبت کنیم.

وی بار دیگر خطاب به هدایتی گفت: اینجا حاشیه فوتبال نیست که در قبال بذل سکه شاهد طرفداران اجاره ای خود باشی.

متهم با بیان اینکه حواله امر به امور مجعول، شگرد هدایتی برای انحراف ذهن مردم و دادگاه است، افزود: حاصل و تاوان اقدامات شما را حاکمیت پرداخته است؛ شما در بازداشتگاه به من گفتید هزینه بازداشتم برای حاکمیت گران است؛ یک میلیون و 200 هزار فالور و طرفدار دارم و همانطور که کارگران لوله نورد اهواز را به خیابان آوردم، این یک میلیون و 200 هزار نفر را نیز به خیابان می آورم، آقای هدایتی دوران پدرخواندگی تمام شده است.

موسوی نژاد ادامه داد: تمام اظهارات هدایتی خارج از چارچوب عقلی و منطقی است؛ هدایتی اعلام کرده که املاک را بدون بازدید خریداری کرده در حالیکه قبل از قرارداد وجهی به حساب سهامی به منظور خرید بلیت رفت و برگشت هواپیما واریز شده است تا هدایتی و کارشناسان به محل پروژه ها بروند و بازدید کنند.

وی افزود: همچنین در مبایعه نامه قید شده بود که مورد مبایعه نامه مورد بازدید حضوری طرفین قرار گرفت که اکنون تمامی این قراردادها را به محضر دادگاه تقدیم می کنم.

متهم یادآور شد: هدایتی در مورد پروژه کارسان ولیان اعلام کرد که این پروژه 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که این ادعا کذب است؛ او در تاریخ 11 اردیبهشت 95 به همراه مدیرعامل وقت بانک سرمایه برای خرید و اخذ مجدد تسهیلات از هر دو پروژه بازدید حضوری و در مصاحبه ای اعلام کرد که پروژه ها 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  یادتون باشه«هدایتی اگرچه خودش مهره ای از یک نهاد خاصه وبا مجوز همون نهاد اقدام به کلاهبرداری واختلاس و..کرده ولی« همون نهاد نشون داده برای بقای خودش از هیچ اقدامی کوتاهی نمیکنه وگنده تراز هدایتی را سوزانده!
  بخصوص اینکه اینروزها اوضاع اقتصادی بشدت خرابه ونیاز مبرم دارن تا امثال سلطان سکه وسرکه ویونجه و...را مثلا !!!!بدار بکشند تا سال 98 بشه مردمو دوباره دور خودشون جمع کنن!!!
  وگرنه هیچکدوم اینها خال بهشون نمیافته...ولی بیشتر از همه اینها«درد را موقعی بیدرمان میابیم که ما ملت بخاطر منافع شخصی که هیچ نفعی هم برامون نداره !!1 میشیم مدافع امثال این کلاهبرداران ودزدان وغارتگران...غافل از اینکه چند برابرشو از جیبمون دزدین وته موندشو دارن با هزار منت بخودمون برمیگردوننن!!
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  آدم احساس می کند که صحنه سازی هایی بر علیه پرسپولیس شکل گرفته و گرنه یک متهم دیگر چه دلیلی دارد که اسم فوتبال را مطرح کند؟
  مگر اتهامات شما مربوط به فوتبال است؟

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن