بت بال

خلیلی: هواداران به طور ویژه مراقب باشند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 538 ] - دوشنبه, 13 اسفند 1397

خلیلی: هواداران به طور ویژه مراقب باشند

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران در بازی با پاختاکور و بازی های دیگر لیگ قهرمانان آسیا به شکل ویژه ای مراقب باشند تا محرومیت تعلیقی به حالت اجرا د... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خلیلی: هواداران به طور ویژه مراقب باشند

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران در بازی با پاختاکور و بازی های دیگر لیگ قهرمانان آسیا به شکل ویژه ای مراقب باشند تا محرومیت تعلیقی به حالت اجرا د...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران در بازی با پاختاکور و بازی های دیگر لیگ قهرمانان آسیا به شکل ویژه ای مراقب باشند تا محرومیت تعلیقی به حالت اجرا درنیاید.

محسن خلیلی در گفت وگویی اظهار داشت: حضور هواداران برای ما همیشه اهمیت بسیار زیادی دارد. ما می خواهیم این حضور را همیشه و به شکل حداکثری آن داشته باشیم. متاسفانه در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان با توجه به گروه بندی، امکان یک بازی خانگی خود را به دلیل همگروهی با تیم های عربستانی از دست داده ایم و می خواهیم در دیگر بازی های خانگی خودمان از حضور آنها لذت ببریم و انرژی بگیریم. بازی هایی که می تواند سرنوشت تیم هم در آن رقم زده شود.

وی ادامه داد: بر همین اساس در عین حالی که منتظریم شاهد پر شدن ورزشگاه طبق ظرفیت باشیم، انتظار داریم قوانین انضباطی و امنیتی مورد اشاره کنفدراسیون فوتبال آسیا کاملا رعایت شود تا محرومیت تعلیقی به اجرا در نیاید که می تواند اثر جبران ناپذیری باقی بگذارد. این موارد هم از سوی باشگاه اطلاع رسانی شده است. همچنین امکان خرید الکترونیک بهترین فرصت است که هواداران با تهیه بلیت با اطمینان در ورزشگاه حاضر شوند. از هواداران تقاضا داریم همچنان که در طول بازی و تمام لحظات آن با تشویق های خود به تیم، انرژی  و انگیزه می دهند الزامات اعلام شده را هم اجرا کنند. اعضای تیم هم مثل همیشه مصمم هستند برای افتخار پرسپولیس و خوشحالی هواداران، هر آن چه در توان دارند را در میدان ارائه کنند.

مدیر فوتبال پرسپولیس همچنین درباره موضوع زمین تمرین خاطر نشان کرد: متأسفانه در تهران با محدودیت گزینه های مناسب روبرو هستیم. به خیلی ورزشگاه ها و زمین ها سر زدم، ولی مجموعه هایی که در کنار یک زمین خوب، امکانات جانبی مورد نیاز ما را هم داشته باشد بسیار محدود است. بعضی زمین ها هم که چمن مصنوعی شده اند. در نهایت با همفکری که با سرمربی داشتیم و با توجه به این که دو بازی بعدی ما در چمن های مصنوعی خواهد بود و یک بازی و چند جلسه تمرین هم در قطر داریم تصمیم گرفتیم برای این مدت تمرینات را در درفشی فر دنبال کنیم.

خلیلی اضافه کرد: صحبتی هم با پیمانکار زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی داشتیم که در این مهلت 20 روزه که خواهند داشت شرایط زمین را به وضعیت مطلوبی برسانند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن