برانکو: هیچ ایرادی به بازیکنانم وارد نیست

- نظرات : 12 اظهار نظر - بازدید [ 1164 ] - سه شنبه, 14 اسفند 1397

برانکو: هیچ ایرادی به بازیکنانم وارد نیست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش باید در دیدار برابر پاختاکور به پیروزی می رسید گفت: موقعیت های زیادی داشتیم اما نتوانستیم از آنها برای رسیدن به ... 4 out of 5 based on 7 ratings.
برانکو: هیچ ایرادی به بازیکنانم وارد نیست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش باید در دیدار برابر پاختاکور به پیروزی می رسید گفت: موقعیت های زیادی داشتیم اما نتوانستیم از آنها برای رسیدن به ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش باید در دیدار برابر پاختاکور به پیروزی می رسید گفت: موقعیت های زیادی داشتیم اما نتوانستیم از آنها برای رسیدن به گل استفاده کنیم.

برانکو ایوانکوویچ پس از توقف تیمش برابر پاختاکور در ورزشگاه آزادی و از دست دادن دو امتیاز نخستین دیدار در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا گفت: مستحق پیروزی بودیم اما نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. لیگ قهرمانان شروع شد. سخت ترین و مشکل ترین بازی در آسیا این رقابت ها هستند. دیروز هم گفتم انتظار بازی سخت با نتیجه نامعلوم را داریم.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان پرسپولیس افزود: به آنها تبریک می گویم. هیچ ایرادی از آنها نمی توانم بگیرم. طبق آمار و عملکرد فنی بهتر از حریف بودیم. فقط گل دوم را کم داشتیم تا به هدف برسیم.

برانکو درباره عملکرد پاختاکور نیز اظهار داشت: خیلی ها انتطار دارند این تیم حذف شود اما دیدید قدرت بالایی دارند. به بازیکنانم تبریک می گویم چون مقابل این تیم خوب بودند. حالا شاید کمی ناراحت باشند اما باید بگویم ابتدای راه هستیم. باید با قدرت ادامه دهیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که فشردگی بازی های پرسپولیس را خسته کرده بود افزود: پرسپولیس ضعیف نبود و خیلی قوی با تمام توان بازی کرد. بازیکنانم انگیزه داشتند. البته پاختاکور بعد از بازی با النصر در پلی آف استراحت داشت و لیگ آنها از چهار روز دیگر شروع می شود. در مجموع باید بگویم آنها قوی بودند. هشت ملی پوش داشتند و تلاش می کردند.

برانکو درباره اصرار پرسپولیس به گلزنی با سانتر از جناحین افزود: روش های مختلف را امتحان کردیم. البته هنوز برای ارسال هایی با کیفیت بیشتر و سرعت بالاتر کار داریم. موقعیت های زیادی را در این بازی از جناح ها ایجاد کردیم. باز هم تکرار می کنم حریف بسیار قوی بود. آنها در لیگ شأن دوم هستند و قطعاً بهتر از این هم خواهند شد.

وی درباره سبک بازی ماریو بودیمیر که ایستا است، افزود: او را باید بین دو نیمه عوض می کردم. چون بالای کشاله اش مشکل داشت اما هفتاد دقیقه تحمل کرد. من دنبال گلزن خطرناک در محوطه جریمه بودم. همانطور که دیدید او دوست دارد فوتبال بازی کند. او مثل علی علیپور فعالیت ندارد اما مطابق خواسته های ما هست.

سرمربی پرسپولیس درباره عدم شوتزنی بازیکنانش در این بازی تصریح کرد: اگر آمار را نگاه کرده باشید در این بازی 16 شوت داشتیم که رقم زیادی است. بازهم تکرار می کنم از مرکز زمین به سختی می شد نفوذ کرد. چون هافبک های دفاعی آنها خیلی محکم آنجا ایستاده بودند.

برانکو درباره رد پیشنهاد سازمان لیگ برای تعویق بازی این تیم با نساجی تصریح کرد: بازیکنانم با فشردگی زیاد بازی ها را دنبال می کنند و استراحت زیادی ندارند. ضمن اینکه اردوی تیم امید هم هست و فرصت استراحت برای بازیکنان وجود ندارد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شما تنها یک بازیکن در تیم امید دارید و می توانستید موافقت کنید افزود: محمدامین اسدی را دستکم نگیرید. مهاجم سوم ماست. او را بیشتر خواهید دید.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  آقای برانکو! آیا این فریبکاری نیست که در یک بازی همه بازیکنان را سر جایشان بازی می دهی و بعد که انتقادات خوابید دوباره کار خود را می کنید؟
  از جابه جایی دائم بازیکنان در طول مسابقه چه نتیجه ای گرفتید؟
  با این تیم درب و داغون می خواهید جلوی السد بازی کنید که ما را کیسه گل کند؟
  السد دارد به همه تیم ها بالای سه گل می زند.
  لابد جلوی السد هم می خواهید با یک هافبک دفاعی بازی کنید؟ )
  درد این است که اگرچه در آسیا امسال به هیچ جایی نمی رسیم اما با از دست دادن امتیازات قهرمانی لیگ را به استقلال می دهیم
  حیف و صد حیف!
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  اگر ایرادهای تیم رو نداده بگیریم بزرگترین اشتباهه
  امیدوارم برانکو فقط برای حفظ ظاهر کم نشدن روحیه بازیکن ها اینو گفته باشه وگرنه امروز پرسپولیس بد بود و موقعیت خاصی نداشت
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  عملکرد فردی و تیمی بازیکنها قابل دفاع نیست بویژه عملکرد برانکو که باز شدن پنجره ها هم همچنان قدرت ریسک و خطر کردن نداره آقای برانکو تا کی میخوای به هر قیمتی به نوراللهی میدون بدی این بازیکن فقط بدنش آماده س و میدوه ولی گیج میزنه یکی از پر اشتباهترین بازیکنای لیگه همچنین نعمتی که از اون گیجتر میزنه ولی واسه نادری و شیری خوشحالم
 • اسلان خلیلی
  اسلان خلیلی :
  عزیزانم فقط هرچی برانکو بگه درسته,
  هرچند ناراحتی من و خود پروفسور از دوستان فقط مخالفت با حضور طارمی است
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  پرفسور جان
  قبول کن ، تیم طراوت گذشته ندارد
  امروز کجا موقعیت گل داشتیم؟ چندتا تک به تک داشتیم ؟
  چرا هیچوقت ازبازیکن ایراد نمی گیری؟
  متأسفم که اینقدر افت کردیم
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  باز یه مساوی کردیم فرگوسنا ریختن تو سایت!!!
  بازی پرسپولیس اصلا مشکلی نداشت خیلی هماهنگ و خوب کار کردیم
  گلی که خوردیم سوپر اشتباه داوری بود !!! و همین گل باعث شد پاختاکور از همون دقیقه 5 بره تو دفاع و رو به ضد حمله بیاره!
  هر سه روز یکبار این بازیکنا دارن بازی میکنن آدم آهنی که نیستن خسته میشن و امروز خستگیشون مشهود بود
  طرف میگه السد کیسه گلمون میکنه
  چرا چرت و پرت میگین واقعا؟! سال قبل نبودین ندیدین با پنجره بسته همین برانکو و بازیکناش چیکار کردن؟!! یا سال قبل پرسپولیسی نبودین و تازه تازه پرسپولیسی میشین؟!!!
  سیامک نعمتی و گل صعود بخشش به فینال یادتون رفته؟! نورالهی اگه بده دقیقا کدوم هافبک لیگ میتونه حتی یه سر انگشت از نورالهی بهتر باشه؟!!
  بس کنین بابا
  از شکم سیری سمت خورشید سنگ نندازین که لایق ظلمت میشین!
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  عزیز من ، شما که فرگوسنی
  اگه ازتیم انتقاد نشه که پیشرفت حاصل نمیشه
  واقعا بازیهای امروزی پرسپولیس راقبول داری؟
  یامثل برانکو ازبازیکن تیمت تعریف وتمجید میکنی؟
  ما پرسپولیسیم ، ابهت داشته و داریم ، کسی بایددراین تیم بازی کنه که اگه مهدوی کیا وکریم باقری نباشه لااقل نشانی از اونا داشته باشه نه کمال و نه نوراللهی ....
  جانم ، عزیزم دقت کن
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  عزیز
  اگه تو فکر مهدوی کیا و باقری و علی کریمی و ایم که باید بگم بزک نمیر بهار میاد خربزه با خیار میاد!
  شما تو کل فوتبالیستای این مملکت یه نمونه پیدا کن که بتونه در حد مهدوی کیا باشه که از برانکو خواهش کنیم آخرفصل تو لیست جذبش قرارش بده!
  و اگه منظورتون بازیکن تاپه،دقیقا کدوم گزینه توی بازیکنای ایران تو پست هافبک و هافبک دفاعی از نورالهی و کمال سرترن؟!!!
  هافبکای خوب این مملکت همین نورالهی و کمال و امید ابراهیمی و عزت الهی و چشمی و ...ن
  دقیقا اگه نورالهی و کمال نباشن کدوم گزینه رو لایق جانشینیشون میبینین؟!!!
  بس کنین بابا
  یادتون رفته موقع برگشتن نورالهی سر و دست میشکستیم از خوشحالی؟! همون بازی آسیایی آخر دوسال پیش که نورالهی بازی اولش بعد برگشتنش بود شد بهترین بازیکن زمین با 20 دقیقه بازی
  الانشم کم نمیزاره و خیلی جنگنده و خوب ظاهر میشه
  اگه هدفتون تخریب و ضربه زدن نیست بینی و بین الله اگه از کسی انتقاد میکنین با خودتون بگین اگه این نباشه جاش باید کی بیاد؟!!!
  از برانکو بگیر تا نورالهی و کمال و شجاع و علیپور و بیرانوند و هرررررررکسی که انتقاد میکنین
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  جناب برانکو حکایت شما اینروزها مصداق این مثاله که (( فردی که خوابیده رو میشه از خواب بیدار کرد ولی اونی که خودش رو به خواب زده اصلا" نمیشه بیدار کرد.)) سوال من از جناب برانکو اینه کدوم بازی برای شما آسونه؟ شما قبل و بعد از هر بازی حتی با تیمی مثل نفت مسجد سلیمان هم صحبت از سخت بودن بازی میکنید. البته با ترکیب و شیوه و تفکری که شما بکار گرفته اید قطعا" بازی با تیم دسته سومی هم برای پرسپولیس سخته.
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  حکایت برانکو و پرسپولیس اینروزها مصداق این مثاله که (( فردی که خوابیده رو میشه از خواب بیدار کرد ولی اونی که خودش رو به خواب زده اصلا" نمیشه بیدار کرد.)) سوال من از جناب برانکو اینه بالاخره کدوم بازی برای شما آسونه؟ شما قبل و بعد از هر بازی حتی با تیمی مثل نفت مسجد سلیمان هم صحبت از سخت بودن بازی میکنید. البته با ترکیب و شیوه و تفکری که شما بکار گرفته اید قطعا" بازی با تیم دسته سومی هم برای پرسپولیس سخته. بازیهای بی انگیزه ، کند ، عصبی ،پر اشتباه ، بی خلاقیت و بی نشاط پرسپولیس در نیم فصل دوم کار حریفان پرسپولیس رو کاملا" مقابل این تیم راحت کرده و همه تیمها میدونن براحتی میتونن جلوی پرسپولیس بازی کنن و این پرسپولیس شبهی از پرسپولیس دو سه سال قبله.
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  آقای برانکو، شریفی، نعمتی، سروش به درد تعویض نمی خورند!!؟ آخه چرا نوراللهی مثل بازیکن نیمه جون تا آخر باید توی زمین باشه!؟ سه تعویضی تازه نفس بهتر از یه بازیکن عالی نیمه جونه.
 • رامین پرسپولیسی
  رامین پرسپولیسی :
  هر تیمی دوران افت داره و پرسپولیس تو این چند سال با برانکو همیشه در اوج بوده حالا هم به دلایل مختلف از جمله فشردگی بازیها،ناهماهنگی بازیکنای جدیدو...مقداری از زیبایی بازیمون کم شده ولی خدارو شکر هنوز تو هر سه جام مدعی هستیم پس بجای ایرادگیری های الکی پشت تیم باشیدو به برانکو اعتماد کنیم تا دوباره تیم رو روی غلطک بندازه چون از اعتماد به برانکو تا حالا ضرر نکردیم

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن