گام اول، تلخکامی بود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 772 ] - سه شنبه, 14 اسفند 1397

گام اول، تلخکامی بود

اولین بازی پرسپولیسی ها در خانه با تساوی به پایان رسید تا آنها با دلخوشی های کوچک چون حفظ رکورد شکست ناپذیری در خانه و گلزنی مهاجم کرواتشان داشته باشند که به ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
گام اول، تلخکامی بود

اولین بازی پرسپولیسی ها در خانه با تساوی به پایان رسید تا آنها با دلخوشی های کوچک چون حفظ رکورد شکست ناپذیری در خانه و گلزنی مهاجم کرواتشان داشته باشند که به ...

ارتش سرخ دات كام :

اولین بازی پرسپولیسی ها در خانه با تساوی به پایان رسید تا آنها با دلخوشی های کوچک چون حفظ رکورد شکست ناپذیری در خانه و گلزنی مهاجم کرواتشان داشته باشند که به هیچ عنوان نمی تواند تلخکامی از دست دادن دو امتیاز خانگی را جبران کند.

پرسپولیسی ها برای مقابله با پاختاکور به قول کشتی گیرها بدل نزدند بلکه با روشی چون خود آنها بازی کردند. بازی فیزیکی و سرعت کم و بازی مستقیم با توجه به خط دفاع قد بلند آنها! وقتی در کنار آن اشتباه وحشتناک شجاع خلیل زاده و تیم داوری قرار گرفت و  شب تلخی را برای سرخها ساخت.

مشکل اول سرخ ها بازی با توپ بد بیرانوند است. دروازه ملی پوش پرسپولیس تهران که همچنان در بازی با پا مشکل دارد و این تنها مشکل او نیست. کسی نمی داند که چرا بیرانوند اصرار دارد با شروع های شتابزده بازی را ادامه دهد؟

مشکل دوم سرخ ها حرکت های کم مدافعین کناری اش در فاز تهاجمی است. در کل بازی یک بار محمد نادری دست به یک حرکت تهاجمی بسیار خوب زد که با خطای مدافع پاختاکور فرصت مناسبی برای تیمش مهیا کرد اما در ادامه بازی این اتفاق هرگز رخ نداد. شیری همچنان شتابزده است و به نظر می رسد هیچ هماهنگی با هافبکها سمت راست تیمش ندارد. شیری بر خلاف بازی های اولیه خود روز به روز افت می کند.

مشکل سوم عدم خلاقیت در خط میانی پرسپولیسی ها است. باید گفت گاه به گاهی ترابی حرکات زیبائی دارد که در نیمه دوم این حرکات هم محو شد اما نورالهی و رسن  چون اشباح سرگردان در میانه میدان هستند و نورالهی بیشتر در فاز خشونت های بی دلیل است و رسن فقط توپها را لو می دهد. سوال مهم این است که چرا پرسپولیس  پاسخ قاطعی ندارد در مورد تکرار حضور همزمان نورالهی و کامیابی نیا و نماش ضعیف این ترکیب در هنگامی که تیم پیروزی می خواهد را ندارد؟

مشکل چهارم چرا پرسپولیس از ضربات ایستگاهی و خطاهایی که نصیبش می شود استفاده مطلوب نمی برد؟ چرا این ضربات آنقدر بد استفاده می شوند که گاه به گاه تبدیل به ضد حمله حریف می شوند؟

مشکل پنجم عدم تغییر آهنگ و تعویض ها مناسب است. چرا پرسپولیس در نیمه دوم که نیاز به گل برتری داشت تا این حد دیر تعویض کرد و هیچ تغییر تاکتیکی نداد؟ بخوبی مشخص بود که پرسپولیس در سمت راست دفاعی و در خط میانی نیاز به تغییر دارد و از طرفی باید مهاجم اضافه می کرد اما ...

گام اول با تلخکامی توقف تمام شد تا به انتظار روزهای آینده بنشینیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    تعویض دقیقه 88 واقعا چه معنی داشت...درضمن دیگه نباید توقع صعود به فینال رو داشته باشیم..همین که از گروه صعود کنیم کافیه..اتفاقات فصل قبل توی اسیا دیگه تکرار نمیشه.......

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن