رهبری فرد: آن قدر دور و بر هدایتی شلوغ بود که پولی به ما نرسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 673 ] - چهارشنبه, 15 اسفند 1397
رهبری فرد: آن قدر دور و بر هدایتی شلوغ بود که پولی به ما نرسید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: شهرآورد را انداخته اند در تعطیلات نوروز؛ آقای سازمان لیگ! پیش خودتان چه فکری کردید؟ نمی گویید نوروز استقلالی ها را خراب می کنید؟ ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: شهرآورد را انداخته اند در تعطیلات نوروز؛ آقای سازمان لیگ! پیش خودتان چه فکری کردید؟ نمی گویید نوروز استقلالی ها را خراب می کنید؟
بهروز رهبری فرد از آن دست پیشکسوتان جذاب فوتبال ایران است. خودش می گوید جعبه سیاه فوتبال ایران است زیرا از آدم های این فوتبال، چیز های زیادی می داند، اما قرار نیست همه این مسائل را در مصاحبه هایش بگوید. رهبری فرد با چند نسل از بازیکنان مطرح فوتبال کشورمان همبازی بوده و مدعی است از همه آنها، خاطرات تلخ و شیرینی برایش باقی مانده و با همین خاطرات، زندگی می کند. او مهمان ما بود و حدود 90 دقیقه هم صحبت بودیم. بخشی از صحبت های رهبری فرد را در ادامه می خوانید.

*ماجرای همایش دوچرخه سواری چه بود؟
از سوی شهرداری برای فرهنگ سازی دعوت شده بودیم که دوچرخه سوار شویم. حالا ببینید دنیا به کجا کشیده که من، پرویز برومند، محمد نوازی و سیروس دین محمدی را می برند برای فرهنگ سازی! سیروس آنجا دنبال دوچرخه «اسمال» (SMALL) می گشت؛ می گفت دوچرخه ای بدهید که پایم به زمین برسد!

*ماجرای دستگیری و دادگاه های حسین هدایتی را دنبال می کنی؟
نه بابا؛ آن قدر سرمان شلوغ است که نمی توانیم دنبال این قضایا باشیم فقط در فضای مجازی، واکنش ها را می خوانم. بالاخره هر کس که پول گرفته، باید پس بدهد. آن قدر دور و بر هدایتی شلوغ بود که پولی به ما نرسید، اما بقیه باید پول ها را برگردانند.

*از پرسپولیس چه خبر؟
اوضاع خیلی خوب است. بچه ها آماده اند و ان شا ءا... بتوانند یک بار دیگر قهرمان شوند. البته این را بگویم که من اگر در مورد این تیم حرف می زنم، حق دارم، چون پیشکسوت پرسپولیس هستم نه پیروزی! برخی فکر می کنند، چون زمان ما، نام پرسپولیس را گذاشته بودند پیروزی، حق صحبت در مورد پرسپولیس را نداریم ولی به خدا این پرسپولیس، همان پیروزی است.

*می گویند برنامه ریزی لیگ برای پرسپولیس به شدت فشرده است. نظر تو چیست؟
این بحث شلوغ بودن بازی ها را باید تمام کنیم، چون جالب نیست وقتی بارسلونا در یک هفته دو بار به میدان می رود، پرسپولیسی ها بگویند چرا ما چنین برنامه ای داریم. این مشکل یک بار برای همیشه باید حل شود ولی به طور کلی برنامه ریزی لیگ درست نیست.

*چرا؟
شهرآورد را انداخته اند در تعطیلات نوروز؛ آقای سازمان لیگ! پیش خودتان چه فکری کردید؟ نمی گویید نوروز استقلالی ها را خراب می کنید؟ آن ها شهرآورد را ببازند، دیگر حالی برای لذت بردن از تعطیلات برای شان باقی می ماند؟!

*در مورد کیفیت بازی های لیگ هم صحبت کرده بودی. در این مورد بیشتر توضیح می دهی.
واقعاً کیفیت افتضاح شده و اگر همین هیجان اندک در میان نباشد، دیگر کسی بازی ها را نمی بیند. بازی های ما فقط حساس است ولی از لحاظ فنی واقعاً فاصله داریم. صدا و سیما نباید بازی های خارجی را نشان بدهد یا اگر این بازی های اروپایی پخش می شود، اصلاً نباید بازی های داخلی را به تصویر بکشند، چون آن دیدار ها را می بینیم و بعد دیدار های داخلی را نگاه می کنیم، حال مان بد می شود!

*دعوای شما با علی پروین به کجا کشید؟
دعوا؟ کدام دعوا؟! من شاگرد علی آقا هستم. اگر بحثی کردم، کاملاً درست و منطقی بود. من می گویم زشت است پنجعلی، استیلی، پیوس و... هم یک میلیون بگیرند، یک نفر مثل آزدم که 45 دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده هم یک میلیون در ماه بگیرد. از طرف دیگر، سرمربی تیم لیگ برتری که سر بازی ها نمی آید و خودش قرارداد 650 میلیون تومانی دارد، زنگ زده به مدیر تیم و می گوید یک میلیون تومان مرا به حسابم واریز کن ولی با قانون علی پروین، باید پیرمرد ها در آن سرما بیایند زمین طرشت و دو ساعت روی سکو بنشینند تا این یک میلیون تومان در ماه به حساب شان واریز شود. من با این مسائل مشکل دارم.

*الان با پروین قهر هستید یا آشتی؟
به خدا من با کسی قهر نمی کنم. همان طور که گفتم شاگرد ایشان هستم و قرار بود چند روز قبل برای دیدار با او، به زمین طرشت بروم. استیلی و پنجعلی هم زنگ زدند که بیا و کار را تمام کن ولی موضوع مجتبی محرمی پیش آمد که نتوانستم بروم، چون داستان محرمی برایم مهم تر بود. قهر که نیستم فقط این علی پروین را دوست ندارم، چون یک زمانی ابهت بیشتری داشت. آن زمان، وزیر به پروین زنگ می زد و دعوتش می کرد، اما پروین به این دعوت ها جواب رد می داد، حالا با اولین تماس، هر جایی می رود و این به نظرم خوب نیست.

*نام مجتبی محرمی را آوردی. تازه ترین خبر از او چیست؟
آقامجتبی تحت درمان است و این بار واقعاً می خواهد به زندگی عادی برگردد. خبر خوش اینکه همسر و دخترش به زودی از انگلیس به تهران برمی گردند و چند روزی کنار محرمی هستند. حالا وقت آن است که همه ما یک ارتش بزرگ برای حمایت از محرمی تشکیل بدهیم. کاش مدیران پرسپولیس هم کمی معرفت داشتند و مربیگری یکی از تیم های پایه پرسپولیس را به او می سپردند تا محرمی به روز های خوبش برگردد. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن