وکیل سابق بیرانوند: تا پول مان را ندهد از بازی کردن محروم است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1394 ] - چهارشنبه, 15 اسفند 1397

وکیل سابق بیرانوند: تا پول مان را ندهد از بازی کردن محروم است

ولی خرسندی مدیر برنامه رسمی فیفا گفت: جلوی بازی علیرضا بیرانوند را گرفتیم و طبق حکم تا پول ما را ندهد اجازه بازی ندارد. ولی خرسندی در گفت وگویی، در مورد محروم... 3 out of 5 based on 2 ratings.
وکیل سابق بیرانوند: تا پول مان را ندهد از بازی کردن محروم است

ولی خرسندی مدیر برنامه رسمی فیفا گفت: جلوی بازی علیرضا بیرانوند را گرفتیم و طبق حکم تا پول ما را ندهد اجازه بازی ندارد. ولی خرسندی در گفت وگویی، در مورد محروم...

ارتش سرخ دات كام :

ولی خرسندی مدیر برنامه رسمی فیفا گفت: جلوی بازی علیرضا بیرانوند را گرفتیم و طبق حکم تا پول ما را ندهد اجازه بازی ندارد.

ولی خرسندی در گفت وگویی، در مورد محرومیت علیرضا بیرانوند از بازی در مسابقات فوتبال، اظهار داشت: بیرانوند دو سال است پول ما را نداده است. بدهی بیرانوند به شرکت ما 170 میلیون تومان است. 170 میلیون تومان دو سال پیش برابر با 60 هزار دلار بود، ولی حالا ارزشی معادل 10 هزار دلار دارد.

وی ادامه داد: ما که پول زور نمی خواهیم. فسخ قرارداد یکطرفه این دروازه بان را از باشگاه نفت تهران گرفتیم و به پرسپولیس بردیم. آن زمان باشگاه نفت یک میلیارد تومان از او پول رضایت نامه می خواست. اگر ما این انتقال را به نفع بیرانوند انجام نمی دادیم، شاید به چنین جایگاهی نمی رسید. ما به او کمک کردیم. اگر کمکش نمی کردیم باید در نفت می ماند، بدون پول بازی می کرد و علیرضا حقیقی به پرسپولیس می پیوست.

مدیر برنامه رسمی فیفا تصریح کرد: شرکت ما متشکل از چهار مدیر برنامه رسمی است و بیرانوند این مبلغ را بر اساس قراردادی که با شرکت ما داشت، باید پرداخت می کرد ولی این کار را نکرد و ما مجبور شدیم از او شکایت کنیم. ما حتی می توانیم در ازای تمدیدقرارداد این بازیکن هم، خواهان پرداخت تعهداتش به شرکت شویم ولی هنوز این کار را نکردیم و اگر لازم ببینیم حتما اقدام می کنیم.

خرسندی با اشاره با اتفاقات دو سال قبل گفت: اگر یادتان باشد بعد از فسخ یک طرفه بیرانوند، فدراسیون فسخ یک طرفه را ممنوع کرد و دیگر بازیکنان نفت نتوانستند جدا شوند. ما به همین دلیل نتوانستیم دیگر بازیکنان تحت قراردادمان را بگیریم و ضرر کردیم. با این حال چیزی برای بیرانوند کم نگذاشتیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علیرضا پسر خوبی است و ما با شخص او مشکلی نداریم ولی او هم در ازای کاری که شرکت ما  انجام داده، متعهد است و باید به تعهدش عمل کند. ما در قرارداد بیرانوند چیزی کم نگذاشتیم، بهترین سرویس را دادیم. یک سال است وکیل شرکت ما کار های فوتبالی و غیرفوتبالی بیرانوند را رایگان انجام می دهد. چقدر مصطفی سلمانی در این مدت به علی کمک کرده است. این آشنایی از شرکت ما شروع شد ولی همه چیز نادیده گرفته شده است و بههمین دلیل تا زمانی که پول ما را ندهد اجازه بازی در مسابقات فوتبال را ندارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن