betabad

وکیل سابق بیرانوند: تا پول مان را ندهد از بازی کردن محروم است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1365 ] - چهارشنبه, 15 اسفند 1397

وکیل سابق بیرانوند: تا پول مان را ندهد از بازی کردن محروم است

ولی خرسندی مدیر برنامه رسمی فیفا گفت: جلوی بازی علیرضا بیرانوند را گرفتیم و طبق حکم تا پول ما را ندهد اجازه بازی ندارد. ولی خرسندی در گفت وگویی، در مورد محروم... 3 out of 5 based on 2 ratings.
وکیل سابق بیرانوند: تا پول مان را ندهد از بازی کردن محروم است

ولی خرسندی مدیر برنامه رسمی فیفا گفت: جلوی بازی علیرضا بیرانوند را گرفتیم و طبق حکم تا پول ما را ندهد اجازه بازی ندارد. ولی خرسندی در گفت وگویی، در مورد محروم...

ارتش سرخ دات كام :

ولی خرسندی مدیر برنامه رسمی فیفا گفت: جلوی بازی علیرضا بیرانوند را گرفتیم و طبق حکم تا پول ما را ندهد اجازه بازی ندارد.

ولی خرسندی در گفت وگویی، در مورد محرومیت علیرضا بیرانوند از بازی در مسابقات فوتبال، اظهار داشت: بیرانوند دو سال است پول ما را نداده است. بدهی بیرانوند به شرکت ما 170 میلیون تومان است. 170 میلیون تومان دو سال پیش برابر با 60 هزار دلار بود، ولی حالا ارزشی معادل 10 هزار دلار دارد.

وی ادامه داد: ما که پول زور نمی خواهیم. فسخ قرارداد یکطرفه این دروازه بان را از باشگاه نفت تهران گرفتیم و به پرسپولیس بردیم. آن زمان باشگاه نفت یک میلیارد تومان از او پول رضایت نامه می خواست. اگر ما این انتقال را به نفع بیرانوند انجام نمی دادیم، شاید به چنین جایگاهی نمی رسید. ما به او کمک کردیم. اگر کمکش نمی کردیم باید در نفت می ماند، بدون پول بازی می کرد و علیرضا حقیقی به پرسپولیس می پیوست.

مدیر برنامه رسمی فیفا تصریح کرد: شرکت ما متشکل از چهار مدیر برنامه رسمی است و بیرانوند این مبلغ را بر اساس قراردادی که با شرکت ما داشت، باید پرداخت می کرد ولی این کار را نکرد و ما مجبور شدیم از او شکایت کنیم. ما حتی می توانیم در ازای تمدیدقرارداد این بازیکن هم، خواهان پرداخت تعهداتش به شرکت شویم ولی هنوز این کار را نکردیم و اگر لازم ببینیم حتما اقدام می کنیم.

خرسندی با اشاره با اتفاقات دو سال قبل گفت: اگر یادتان باشد بعد از فسخ یک طرفه بیرانوند، فدراسیون فسخ یک طرفه را ممنوع کرد و دیگر بازیکنان نفت نتوانستند جدا شوند. ما به همین دلیل نتوانستیم دیگر بازیکنان تحت قراردادمان را بگیریم و ضرر کردیم. با این حال چیزی برای بیرانوند کم نگذاشتیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علیرضا پسر خوبی است و ما با شخص او مشکلی نداریم ولی او هم در ازای کاری که شرکت ما  انجام داده، متعهد است و باید به تعهدش عمل کند. ما در قرارداد بیرانوند چیزی کم نگذاشتیم، بهترین سرویس را دادیم. یک سال است وکیل شرکت ما کار های فوتبالی و غیرفوتبالی بیرانوند را رایگان انجام می دهد. چقدر مصطفی سلمانی در این مدت به علی کمک کرده است. این آشنایی از شرکت ما شروع شد ولی همه چیز نادیده گرفته شده است و بههمین دلیل تا زمانی که پول ما را ندهد اجازه بازی در مسابقات فوتبال را ندارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن