احضار و پاسخگویی؛ چرا فقط بازیکنان پرسپولیس؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 932 ] - پنجشنبه, 16 اسفند 1397

احضار و پاسخگویی؛ چرا فقط بازیکنان پرسپولیس؟

 علی اکبر طاهری با انتشار  چندین  سند خواسته ثابت  کند که هدایتی با  پرسپولیس قرارداد نداشته بلکه با اسپانسر اصلی شرکت امین سیمای کیش... 4 out of 5 based on 4 ratings.
احضار و پاسخگویی؛ چرا فقط بازیکنان پرسپولیس؟

 علی اکبر طاهری با انتشار  چندین  سند خواسته ثابت  کند که هدایتی با  پرسپولیس قرارداد نداشته بلکه با اسپانسر اصلی شرکت امین سیمای کیش...

ارتش سرخ دات كام :

 علی اکبر طاهری با انتشار  چندین  سند خواسته ثابت  کند که هدایتی با  پرسپولیس قرارداد نداشته بلکه با اسپانسر اصلی شرکت امین سیمای کیش  قرارداد داشت. فارغ از انتشار اسناد و برخی جزییات کلیات  حرف  او  اتفاقا از بدیهیات است چرا که آگاهان می دانند استیل آذین طرف قرارداد امین سیمای کیش بوده نه باشگاه. طاهری در حالی کلی  سند منتشر کرده  که بسیاری از فدراسیون ها و مدال آورانی که از هدایتی دریافتی کلان داشته اند سکوت اختیار کرده اند و  به قول سید جلال حسینی معلوم نیست چرا درباره پرسپولیس این همه هیاهو می شود و درباره دیگران سکوت

طاهری با این اسناد  خواسته بگوید خودش به عنوان مدیر عامل وقت با هدایتی همکاری نداشته و خواسته بگوید سکه هایی هم که از هدایتی توسط خبیری گرفته شده به عنوان کمک هواداری به حساب خزانه رفته و سپس هزینه شده. در این باره طاهری به رغم آنکه هدایتی در زمان مدیریت او هزینه های کلان - چه به عنوان طرف قرارداد اسپانسر اصلی و چه به عنوان هوادار - داشته و تیمش را ساپورت کرده  او را "آن آقا" خطاب کرده!

طاهری سند منتشر کرده و گفته ارقامی که هدایتی به برخی بازیکنان داده را قبول نکرده و در سیستم مالی باشگاه ثبت نکرده چون این پرداختی ها قبل از قرارداد اسپانسر اصلی با استیل  آذین بوده. در مجموع اما اگر بنا باشد همه آنهایی  که  از هدایتی دریافتی داشته اند(نه فقط بازیکنان پرسپولیس)پاسخگو باشند اتفاقا اولین  نفر همین اسپانسر اصلی وقت باشگاه  و طاهری مدیر عامل وقت باشگاه  باید پاسخگو  باشند و البته بازیکنان هم بدانند اگر هدایتی دیون را برعهده بگیرد و رد مال کند آنها نباید مبلغی را عودت دهند.

جالب است این روزها برخی از آنهایی که با هدایتی در ارتباط مالی و کاری و منفعتی بوده و خود یا سیستم مدیریتی شان از پرداختی های هدایتی بهره مند بوده اند نسبت به برخی افراد غیر مرتبط که دریافتی نداشته اند تندتر درباره هدایتی حرف می زنند و این در نوع خود جالب است و ترکش حرف های طاهری و موج و جوی  که علیه سرخ ها ایجاد شده سنگین تر و  بیشتر. 


برچسب ها : پرسپولیس

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  چرا باید بخاطر اسپانسر «جوابگو باشن؟
  اگر اسپانسر مشکلی داشته وداره« باید ریشه اصلی محاکمه بشه..مگه وقتیکه این آقا بعنوان یک خیر وبازرگان مومن ومتعهد وتاجری خبره وفردی با اندیشه های انقلابی !!! در خدمت حکومت ونظام بود« کسی میتونست اعتراضی به وضعیتش بکنه ویا اگر افشاگری میشد«همین دستگاه قضایی توجهی میکرد؟
  چطور ایشون که درسال 88 در کنار بعضی از سربازان گمنام !1 و متعهدین به اسلام !1 مسلحانه علیه فتنه !!!! مردمی اقدام کرد« آدم خوبی بود؟ مگه در همون زمان هم از بازرگانان خوشنام !! همون نهاد خاص نبود؟
  با توجه به اسنادی که نشون داده شدن طاهری ( ورای کارهای مثبت ومنفی ایشونئ ) نشون داده که متوجه بعضی بازیهای سیاسی بوده که ممکنه بعدآ گریبانگیر خودشو باشگاه بشه..منهای اینکه آیا در مدیریت ورزشی چه نمره ای میگیره«ولی در این زمینه ( چنانچه اسناد درست باشند که ظاهرا هست) میشه گفت خیلی موفق عمل کرده« حتی اگر بگیم کلا بفکر آینده خودش بوده !

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن