betabad

چرا اعضای هیئت مدیره باشگاه مشخص نمی شوند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 319 ] - شنبه, 18 اسفند 1397
چرا اعضای هیئت مدیره باشگاه مشخص نمی شوند؟

کارهای مدیریتی باشگاه بزرگ پرسپولیس با یک نفر، بدون هیئت مدیره و البته با حضور چند مشاور که کار تخصصی آنها چیز دیگری است پیش نمی رود.   از روز نهم آذر سا...

ارتش سرخ دات كام :

کارهای مدیریتی باشگاه بزرگ پرسپولیس با یک نفر، بدون هیئت مدیره و البته با حضور چند مشاور که کار تخصصی آنها چیز دیگری است پیش نمی رود.
 
از روز نهم آذر سال جاری بود که ایرج عرب به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس فعالیت خود را شروع کرد، هرچند عرب پیش از این هم در باشگاه پرسپولیس حضور داشت اما از این تاریخ و به حکم وزارت ورزش عرب نفر اول باشگاه پرسپولیس شد.

درست از همان روزها بحث روشن شدن تکلیف هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هم مطرح شد اما تا امروز هیچ اتفاقی در این خصوص رخ نداده است. درست برعکس باشگاه استقلال که حداقل تکلیف هیئت مدیره اش مشخص شده، باشگاه پرسپولیس فعلا فاقد هیئت مدیره است و تمام تصمیمات باشگاه به صورت یک جانبه از سوی عرب و البته مشاورانش گرفته می شود.

هرچند جعفر کاشانی به اسم هم شده رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس است اما عملا بعد از آمدن عرب به باشگاه پرسپولیس هیچ نقشی در تصمیم گیری های این باشگاه ندارد! این در شرایطی است که شنیده می شود ترکیب هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از سوی وزارت ورزش آماده است و همه چیز منوط به بازگشت علی ربیعی (وزیر پیشین کار) به ایران است تا هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس رسما معرفی شود.

درست است که از زمان حضور عرب در باشگاه پرسپولیس، سرپرست این باشگاه تمام تلاشش را انجام داده تا کارهای مدیریتی باشگاه بدون هیچ مشکلی پیش برود اما واقعیت این است که کارهای مدیریتی باشگاه بزرگ پرسپولیس با یک نفر، بدون هیئت مدیره و البته با حضور چند مشاور که کار تخصصی آنها چیز دیگری است پیش نمی رود.

در این شرایط واجب است که شخص وزیر ورزش هرچه زودتر تکلیف اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را مشخص کند تا با حضور اعضای هیئت مدیره مشخص شود مسئول تصمیم گیری در باشگاه پرسپولیس چه کسی است و به جای مشاوران غیر تخصصی اعضای هیئت مدیره تصمیم های مدیریتی را بگیرند.


برچسب ها : پرسپولیس

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن