بت بال

ترکاشوند: هدایتی 4 میلیارد به پرسپولیس بدهکار است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 716 ] - شنبه, 18 اسفند 1397

ترکاشوند: هدایتی 4 میلیارد به پرسپولیس بدهکار است!

معاون اسبق باشگاه پرسپولیس به شایعه کمک گرفتن این باشگاه از حسین هدایتی و برخی مسائل دیگر واکنش نشان داد. محمدعلی ترکاشوند معاون اسبق باشگاه پرسپولیس در خصوص ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
ترکاشوند: هدایتی 4 میلیارد به پرسپولیس بدهکار است!

معاون اسبق باشگاه پرسپولیس به شایعه کمک گرفتن این باشگاه از حسین هدایتی و برخی مسائل دیگر واکنش نشان داد. محمدعلی ترکاشوند معاون اسبق باشگاه پرسپولیس در خصوص ...

ارتش سرخ دات كام :

معاون اسبق باشگاه پرسپولیس به شایعه کمک گرفتن این باشگاه از حسین هدایتی و برخی مسائل دیگر واکنش نشان داد.

محمدعلی ترکاشوند معاون اسبق باشگاه پرسپولیس در خصوص روابط حسین هدایتی با این باشگاه در گفتگویی گفت: زمانی که ما به پرسپولیس آمدیم او یکسری کمک هایی انجام داده بود، اما در شبکه تلویزیونی پرسپولیس فیلمی منتشر کردیم و در آن اعلام کردیم که او به صورت شفاف درباره کمک هایش به پرسپولیس به هوادارانش توضیح دهد. او قراردادی با آقای شیرازی و شرکت امین سیمای کیش که اسپانسر پرسپولیس بود بسته بود و این مبلغ قرارداد 10 میلیارد تومان بود.

وی ادامه داد: این در حالی است که هدایتی کمک هایی که به پرسپولیس کرده بود و حتی سفر لیدر ها به عتبات عالیات که خودش قولش را داده بود را هم جزو هزینه های پرسپولیس ثبت کرده بود. البته آقای طاهری چند روز قبل در مصاحبه ای با اسناد و مدارک در این خصوص صحبت کرد و همه چیز را گفت. اسناد همه کمک های هدایتی در باشگاه پرسپولیس وجود دارد و دادستانی و سازمان بازرسی می توانند این اسناد و مدارک را ببینند. من حتی یک بار به هدایتی گفتم که تکلیف کمک هایش را با هواداران مشخص کند، اما به او برخورد. ما به او گفتیم اگر با بازیکنان در دفترت عکس می گیری و به آن ها کمک می کنی این کمک ها ارتباطی به پرسپولیس ندارد. همه اسناد کمک های هدایتی در باشگاه ثبت و موجود است. با اسناد و مدارکی که موجود است ما نه تنها به هدایتی بدهکار نیستیم بلکه او 4میلیارد و خرده ای به پرسپولیس بدهکار است و چک های آن در دست شیرازی اسپانسر وقت پرسپولیس قرار دارد. اینکه گفته می شود او 25 میلیارد از پرسپولیس طلب دارد صحت ندارد. تنها چیزی که به پرسپولیس مربوط می شود 200 هزار یورو و 400 سکه طلا است و پرداخت به سیدجلال حسینی، مهدی طارمی، و رامین رضائیان است، اما اینکه گفته می شود او 500 میلیون به بیرانوند داده تا قراردادش را با نفت تهران فسخ کند هم صحت ندارد چرا که بیرانوند به خاطر عدم پرداخت مطالباتش قرارداد خود را با باشگاه نفت یکطرفه فسخ کرد و حتی باشگاه نفت از این بازیکن به خاطر فسخ یکطرفه شکایت کرد.

ترکاشوند در پاسخ به این سؤال که چرا هدایتی بیشتر از یک اسپانسر در پرسپولیس فعالیت می کرد، اظهار داشت: اگر به عقب برگردید متوجه می شوید در زمان مدیریت طاهری اینطور نشد چرا که به بازیکنان گفته بودیم اگر هر بازیکنی به منزل هدایتی برود جریمه می شد حتی زمانی که طارمی از ترکیه برگشت گفت که هدایتی به او قول هایی داده، اما طاهری به او گفت اگر پولی از هدایتی بگیرد به شدت جریمه خواهد شد. حتی در دربی که 4 گل به استقلال زدیم هدایتی می خواست به رختکن برود، اما طاهری به او اجازه نداد.

معاون اسبق باشگاه پرسپولیس درباره اینکه هدایتی گفته مسئولان باشگاه بار ها به منزل او رفتند تا پول بگیرند، گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و ما به خانه او نرفتیم. فقط یک بار او به تبریز آمد و رقمی حدود یک میلیارد تومان چک تضمینی آورد که این پول به حساب باشگاه به صورت امانی واریز شد و بعد هم این پول را به هدایتی برگرداندیم.

وی درباره اینکه سهند حبیب زاده که این روز ها در باشگاه پرسپولیس حضور دارد با شما نسبت خانوادگی دارد یا نه، تصریح کرد: او هیچ نسبتی با من ندارد و توسط یک دوست مشترک به ما معرفی شد و در زمان ما به عنوان پیمانکار با پرسپولیس کار می کرد. ما در ورزشگاه درفشی فر سه مکان را در اختیار پیمانکاران گذاشتیم که حبیب زاده مسئول چمن کوچک مصنوعی بود و به عنوان پیمانکار به درفشی فر آمد. او پیمانکار چمن بود، اما نمی دانم از کجا گفتند که او خواهرزاده من است. اگر هم اخیرا اتفاقاتی افتاده من از آن خبر ندارم. در زمان ما او یک پیمانکار بود، اما الان در مسند کار قرار دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن