betabad

نمایش درخشان پرسپولیس: 22شوت در باران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 849 ] - شنبه, 18 اسفند 1397

نمایش درخشان پرسپولیس: 22شوت در باران

در بیشتر بازی های پرسپولیس در نیم فصل دوم و البته دو بازی جام حذفی انفعال، کندی و سردرگمی در نمایش خط میانی این تیم به وضوح دیده می شد و با وجود پیروزی در مسا... 5 out of 5 based on 7 ratings.
نمایش درخشان پرسپولیس: 22شوت در باران

در بیشتر بازی های پرسپولیس در نیم فصل دوم و البته دو بازی جام حذفی انفعال، کندی و سردرگمی در نمایش خط میانی این تیم به وضوح دیده می شد و با وجود پیروزی در مسا...

ارتش سرخ دات كام :

در بیشتر بازی های پرسپولیس در نیم فصل دوم و البته دو بازی جام حذفی انفعال، کندی و سردرگمی در نمایش خط میانی این تیم به وضوح دیده می شد و با وجود پیروزی در مسابقات، آنچه تیم برانکو در زمین ارائه می داد متناسب با کیفیت فنی بازیکنان و البته نیم فصل اول با وجود تمام محدودیت های موجود نبود.  پرسپولیس تا قبل از دیدار با نساجی و بعد از شروع دوباره رقابت های باشگاهی 5بازی در لیگ برتر، دو مسابقه در جام حذفی و یک دیدار در لیگ قهرمانان آسیا برگزار کرده بود که فقط مقابل صنعت نفت کیفیتی همسنگ با آنچه از این تیم انتظار می رود ارائه داد و در سایر مسابقات با وجود پیروزی در چند مسابقه ،کوبنده و شاداب بازی نمی کرد.

در قائمشهر اما اتفاقات تازه ای افتاد. برای بازی با نساجی برانکو با وجود محدودیت بازیکن و تعدد بازیکنان مصدوم و محرومش ترکیب را تا حدودی تغییر داد که تیمش در فاصله ی سه روز از این مسابقه چهره قابل قبولی مقابل السد قدرتمند در دوحه داشته باشد. با این حال و با وجود تغییرات در ترکیب، بازی در زمین چمن مصنوعی و زیر بارش شدید باران، سرخ های سفیدپوش بهترین کیفیت ممکن خود در نیم فصل دوم را ارائه دادند و به صراحت می توان گفت این بهترین بازی پرسپولیس تازه ساز برانکو از زمان اضافه شدن بازیکنان جدید و تغییرات بنیادین این تیم بود.
نمایش درخشان پرسپولیس: 22شوت زیر باران.

پرسپولیس در قائمشهر از همان ابتدا ریتم سریعی داشت و ضمن کنترل توپ و بازی مالکانه در فاز حمله با کارهای ترکیبی و سریع به دروازه حریف می رسید . تیم برانکو به لطف این بازی درخشان و با وجود جو سنگین ورزشگاه حریف و بازی خارج از خانه ، برخلاف بازی های قبلی خیلی راحت موقعیت می ساخت و بارها در شرایط گلزنی قرار گرفت و اگر خوش شانس بود یا مهاجمانش بهتر و دقیق تر عمل می کردند حتما از این بازی خارج از خانه با سه امتیاز خارج می شد.

برخلاف بازی های قبلی خط میانی پرسپولیس در مازندران روز درخشانی را پشت سر گذاشت، چرا که تک تک اعضای این تیم در فرم خوبی بسر می بردند و ضمن اینکه سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله بالا رفته بود با حرکات تکنیکی و ترکیبی هافبک های پرسپولیس و پاس های سالمی که در زمین نساجی داده می شد موقعیت های زیادی روی دروازه نساجی خلق شد که فقط یک بار به نتیجه نشست. این نمایش نوید بازگشت پرسپولیس به کیفیت روزهای خوبش را داد که با بازیکنان جدید متنوع تر و حتی دلپذیرتر هم خواهد بود.

پرسپولیس با وجود بیرون نشاندن سه بازیکن اصلی اش با هدف استراحت دادن به آنها و غیبت نفراتی مثل نعمتی، عالیشاه و مصلح نمایش دلپذیری در قائمشهر ارائه داد، تا جایی که برانکو لب به تحسین از نمایش شاگردانش گشود و با وجود از دست رفتن دوامتیاز حساس در کورس قهرمانی،به خاطر روند صعودی تیمش که در این بازی سخت شتاب زیادی گرفت خوشحال بود. پرسپولیس در پایان این بازی یک آمار فوق العاده از خود بر جای گذاشت که می تواند مورد توجه قرار بگیرد.سرخ ها در این بازی 22شوت به سمت دروازه ی حریف زدند که نشان دهنده تلاش های بی حد آنها برای گلزنی در این دیدار خارج از خانه بوده و موقعیت های بی شماری که خلق شده است.

حالا ظاهرا مشکل اصلی خط میانی حل شده و چنانچه راندمان خط حمله بالاتر برود و خط دفاع به صلابت روزهای گذشته اش برگردد پرسپولیس در هر سه جام مدعی باکیفیت و مقتدری خواهد بود کما اینکه با توجه به  باورمان نسبت به کیفیت سازمان دفاعی پرسپولیس و پتانسیل مهاجمانش رسیدن به این شرایط ایده آل احتمال زمان زیادی نخواهد برد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن