betabad

عاشوری: پرسپولیس نمی تواند همیشه خوب باشد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 427 ] - یکشنبه, 19 اسفند 1397

عاشوری: پرسپولیس نمی تواند همیشه خوب باشد

مربی اسبق پرسپولیس بر این باور است این تیم در دور برگشت به نسبت دور رفت با وجود باز شدن پنجره تابستانی و اضافه شدن بازیکنان جدید افت کرده است. محسن عاشوری می ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عاشوری: پرسپولیس نمی تواند همیشه خوب باشد

مربی اسبق پرسپولیس بر این باور است این تیم در دور برگشت به نسبت دور رفت با وجود باز شدن پنجره تابستانی و اضافه شدن بازیکنان جدید افت کرده است. محسن عاشوری می ...

ارتش سرخ دات كام :

مربی اسبق پرسپولیس بر این باور است این تیم در دور برگشت به نسبت دور رفت با وجود باز شدن پنجره تابستانی و اضافه شدن بازیکنان جدید افت کرده است.

محسن عاشوری می گوید: هیچ تیمی نمی تواند همیشه خوب باشد و دوران افت همیشه برای تیم های بزرگ وجود داشته است. پرسپولیس در دور رفت هم حریفانش را به سختی شکست می داد و این نشان می دهد شناخت تیم ها از پرسپولیس بیشتر شده است. باید به پرسپولیس زمان داد. بازیکنان جدید باید هرچه سریع تر فضای بازی در تیم پرسپولیس را درک کنند. پرسپولیس با تیم های قبلی این بازیکنان تفاوت زیادی دارد. بازیکن در تیم پرسپولیس باید همیشه بهترین بازی اش را به نمایش بگذارد و همیشه دنبال پیروزی باشد. حضور در تیم پرسپولیس اگر چه برای بازیکن می تواند سکوی پرتاب باشد، اما عکس این قضیه هم صادق است و می تواند فشار زیادی روی بازیکن ایجاد کند. پرسپولیس افت کرده و برانکو این را می داند و حتماً در هفته های آتی برای رهایی از این وضعیت چاره اندیشی خواهد کرد. 

عاشوری در خصوص عملکرد بودیمیر در خط حمله تیم پرسپولیس گفت: این بازیکن حتماً با توجه به توانمندی های مالی باشگاه جذب شده. بعد از جدایی منشا به شخصه منتظر بودم بازیکن قوی تری را ترکیب تیم ببینم، اما چنین نشد و به اعتقاد من منشا خیلی بهتر از بودیمیر است. 

مربی سابق پرسپولیس در خصوص اعتراضات تیم ها به داوری گفت: نه امروز بلکه از گذشته هم خیلی از مربیان در کنار زمین داد و بیداد می کردند و اعتراض به امر داوری جزو مربیگری آنهاست و دیگران هم می گویند مربی ای که کنار خط داد و بیدا می کند مربی خوبی است، اما این در قاموس مربیگری من جایی ندارد. من تلاش می کنم در تمرینات به شاگردانم چیز هایی که انتظار دارم در بازی به نمایش بگذارند را آموزش بدهم. داور در زمین اشتباه می کنند همان طور که من مربی اشتباه می کنم و اعتراض به داور که امروز در فوتبال باشگاهی بدعت شده دیدید که در بازی های جام ملت ها و در حساس ترین بازی چه ضربه جبران ناپذیری به ما زد. متأسفانه برخی مربیان دستیاران شان را قربانی می کنند تا به هدف شان برسند و به نظر من این بخش از رفتار مربیان جزو مربیگری نیست. 


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  درست است
  امانبایدفراموش کردکه اگرهمه تیم هادردوررفت 15بازی کردندپرسپولیس 8بازی بسیارسنگین آسیایی هم انجام داد
  وهمه اش هم باتیم های گردن کلفت
  وبابازیمنان محدودکه امکان آنالیز دقیق تیم رابه حریفان می داد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن