بت بال

قیمت گذاری سرخابی ها بعد از تعطیلات نوروز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 494 ] - یکشنبه, 19 اسفند 1397
قیمت گذاری سرخابی ها بعد از تعطیلات نوروز

رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: کارشناسان، قیمت گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را برای واگذاری به بخش خصوصی انجام داده اند و در مرحله بعد، هیأت واگذاری ...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: کارشناسان، قیمت گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را برای واگذاری به بخش خصوصی انجام داده اند و در مرحله بعد، هیأت واگذاری باید این قیمت گذاری را بررسی و در صورت صلاح دید تأیید کند که این پروسه بعد از تعطیلات نوروز انجام می شود.

علی اشرف عبدالله پوری حسینی در گفت وگویی درباره وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: بعد از مصوبه هیأت دولت وظیفه ما به عنوان سازمان خصوصی سازی این بود که در هیأت واگذاری اسم این دو باشگاه را به عنوان بنگاه های در لیست واگذاری دولت در سال 1397 اضافه کنیم که این کار را انجام دادیم.

وی درباره قیمت گذاری این دو باشگاه نیز اظهار کرد: وقتی که این لیست در مصوبات واگذاری امسال قرار گرفت باید اقدام به قیمت گذاری می کردیم که این کار را هم انجام دادیم. برای قیمت گذاری، کارشناس رسمی گرفتیم و گزارش کارشناس رسمی هفته قبل تهیه شد. در نتیجه سازمان خصوصی سازی وظایف خود را تمام و کمال انجام داده است.

رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: کارشناسان طبق آئین نامه، قیمت گذاری کرده و قیمت را اعلام کرده اند. هیأت واگذاری باید این گزارش را رسیدگی و سپس قیمت پایه و شرایط واگذاری را تصویب کند. در سال 1397 سه بار جلسه هیأت واگذاری با ریاست فرهاد دژپسند - وزیر امور اقتصادی و دارایی - برگزار شده است که در آنها دستور جلساتی غیر از قیمت گذاری سرخابی ها مطرح شد و هیچ مصوبه قیمتی نداشتیم.

پوری حسینی درباره زمان تشکیل جلسه دوباره هیأت واگذاری گفت: امسال دیگر هیأت واگذاری جلسه ای تشکیل نمی دهد. بعد از تعطیلات نوروز قیمت گذاری ها انجام خواهد شد. البته چون هفت ماه است که هیأت واگذاری قیمتی را تصویب نکرده، حدود 40 تا 50 مصوبه قیمت در نوبت است.

وی افزود: مسئولان در هیأت واگذاری می توانند به مصوبات قیمت گذاری برای واگذاری هایی که مهم تر است زودتر رسیدگی کنند. ما به عنوان سازمان خصوصی سازی در مورد واگذاری سرخابی ها تا اینجا وظیفه سازمانی مان را کامل انجام دادیم، ولی به دلیل تعدد دستور قیمت گذاری، هیأت واگذاری فعلاً گزارش کارشناسان را بررسی نکرده است. نمی دانم چند جلسه باید برگزار شود که نوبت به سرخابی ها برسد، چرا که این تصمیمی است که هیأت واگذاری می گیرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن