مصدومیت بی محل

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 938 ] - دوشنبه, 20 اسفند 1397

مصدومیت بی محل

امید عالیشاه بهترین پاسور نیم فصل اول لیگ برتر بود که با شروع دور برگشت قربانی ترافیک خط میانی سرخپوشان شد و به نیمکت چسبید. در پست او مهدی ترابی جذب شده که ی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مصدومیت بی محل

امید عالیشاه بهترین پاسور نیم فصل اول لیگ برتر بود که با شروع دور برگشت قربانی ترافیک خط میانی سرخپوشان شد و به نیمکت چسبید. در پست او مهدی ترابی جذب شده که ی...

ارتش سرخ دات كام :

امید عالیشاه بهترین پاسور نیم فصل اول لیگ برتر بود که با شروع دور برگشت قربانی ترافیک خط میانی سرخپوشان شد و به نیمکت چسبید. در پست او مهدی ترابی جذب شده که یکی از بهترین های ایران است و عالیشاه باید با او رقابت کند؛ هرچند شنیده می شود امید زیاد دل خوشی از این موضوع ندارد.

به هر حال چه عالیشاه و چه حتی امثال سیامک نعمتی و سروش رفیعی فقط می توانند با تلاش بیشتر حق شان را بگیرند و هیچ راه میانبری برای آنها وجود ندارد. در این شرایط وقتی عالیشاه در آخرین تمرین پیش از بازی با پاختاکور از ناحیه کمر احساس درد کرد و راهی خانه شد، شایعاتی در مورد غیرواقعی بودن مصدومیت او منتشر شد. همانطور که می دانید برانکو ترکیب اصلی تیمش را در چند جلسه تمرینی آخر مرور می کند و می گویند امید چون فهمیده بود جایی در ترکیب اصلی ندارد، خودش را به مصدومیت زده و رفته. البته واکنش عالیشاه به این شایعه بسیار تند بود و او تهدید کرد که از شایعه سازان شکایت می کند. هر چه هست اما کمردرد در بدترین زمان ممکن سراغ امید آمد چون اگر این بازیکن در مقطع فعلی مصدوم نمی شد، در این چند مسابقه شرایطش به طور کلی تغییر می کرد.

پرسپولیس در نیمه اول بازی با پاختاکور خوب بود اما در نیمه دوم افت کرد و در آن لحظات به شدت به حضور بازیکنی مثل عالیشاه نیاز داشت. قطعا اگر امید روی نیمکت بود، می توانست به زمین برود و خودی نشان بدهد. پس از آن در بازی با نساجی سیامک نعمتی محروم بود و برانکو به مهدی ترابی هم یک نیمه استراحت داد. با این شرایط عالیشاه به راحتی در این مسابقه می توانست فیکس باشد و اگر خوب بازی می کرد، از شانس بالایی برای بازگشت به ترکیب اصلی در دیدارهای بعدی برخوردار می شد، اما این فرصت از دست رفت و در اختیار مهدی شریفی قرار گرفت. این قصه اما همچنان ادامه دارد.

پرسپولیس فردا با السد قطر بازی بسیار حساسی خواهد داشت. وضعیت مهدی ترابی برای این مسابقه مشخص نیست و او که در بازی با نساجی مصدوم شد، فعلا در لیست انتظار قرار دارد. در این شرایط قطعا آماده بودن عالیشاه می توانست معادلات را تغییر بدهد، اما امید تا دیروز به تمرینات گروهی بازنگشته بود. با این اوصاف اگر «واقعا» مصدومیتی در کار بوده باشد، باید گفت این آسیب دیدگی در موقعیت بسیار بدی سراغ امید آمده و شاید سرنوشت کل فصل را برای او عوض کرده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن