بت بال

9 فینال پیش روی سرخ ها/ 61 امتیاز تا قهرمانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1056 ] - دوشنبه, 20 اسفند 1397

9 فینال پیش روی سرخ ها/ 61 امتیاز تا قهرمانی

پرسپولیس با یک بازی بیشتر نسبت به سپاهان همچنان در صدر جدول لیگ قرار دارد با این حال صدرنشینی این تیم به شدت از سوی 4 تیم دیگر تعقیب می شود. پرسپولیس 9 بازی دی... 5 out of 5 based on 4 ratings.
9 فینال پیش روی سرخ ها/ 61 امتیاز تا قهرمانی

پرسپولیس با یک بازی بیشتر نسبت به سپاهان همچنان در صدر جدول لیگ قرار دارد با این حال صدرنشینی این تیم به شدت از سوی 4 تیم دیگر تعقیب می شود. پرسپولیس 9 بازی دی...

ارتش سرخ دات كام : پرسپولیس با یک بازی بیشتر نسبت به سپاهان همچنان در صدر جدول لیگ قرار دارد با این حال صدرنشینی این تیم به شدت از سوی 4 تیم دیگر تعقیب می شود.


پرسپولیس 9 بازی دیگر در لیگ دارد که 9 فینال برای شاگردان برانکو است و هر امتیازی که در این 9 بازی از دست بدهند شاید به قیمت از دست رفتن قهرمانی آن ها تمام شود.

3 جدال کلیدی
در این 9 بازی پرسپولیس 3 مصاف بسیار حساس و کلیدی دارد که در 2 تای آن ها میزبان است؛ تقابل با تیم های دوم، سوم و چهارم جدول. پرسپولیس میزبان استقلال تهران و سپاهان اصفهان است و در تبریز هم با تراکتورسازی روبه رو می شود که 3 امتیاز این بازی ها نقش مهمی در قهرمانی پرسپولیس دارد. اگر برانکو و تیمش 9 امتیاز این 3 بازی را بگیرند، به احتمال زیاد قهرمان خواهند شد.

5 بازی خارج از خانه
پرسپولیس از این 9 بازی 4 بازی را در خانه و 5 بازی را بیرون از خانه خواهد بود. مصاف با استقلال تهران، سایپا، سپاهان و ماشین سازی تبریز در تهران خواهد بود و در خانه سپیدرود رشت، پیکان، ذوب آهن اصفهان، تراکتورسازی تبریز و پارس جنوبی جم به میدان می رود. سرخ ها برای قهرمانی باید 4 بازی خانگی خود را برده و از 5 بازی بیرون از خانه کمتر از 10 امتیاز نگیرند.

19 امتیاز در بازی های رفت
پرسپولیس در تقابل با حریفانی که در 9 بازی آینده پیش رو دارد، در بازی رفت با این تیم ها 19 امتیاز گرفته است. پرسپولیس در دور رفت سپیدرود، پیکان، ذوب آهن، ماشین سازی و پارس جنوبی را شکست داد، مقابل استقلال تهران، سایپا، سپاهان و تراکتورسازی تن به تساوی داد و در هیچ کدام از این دیدار ها شکست نخورد.

با 61 امتیاز قهرمان می شوند
پرسپولیس هم اکنون با 42 امتیاز صدرنشین است و اگر مثل دور رفت از 9 بازی باقی مانده 19 امتیاز بگیرد، 61 امتیازی خواهد شد. در دو فصل اخیر که پرسپولیس به قهرمانی رسید، این تیم در لیگ شانزدهم 66 و در لیگ هفدهم 64 امتیاز کسب کرد، با این توضیح مهم که فاصله آن ها با تیم دوم زیاد بود و در لیگ شانزدهم استقلال با 57 امتیاز دوم و در لیگ هفدهم ذوب آهن با 55 امتیاز دوم شد. در لیگ پانزدهم استقلال خوزستان با 57 امتیاز و هم امتیاز با پرسپولیس به دلیل تفاضل گل بهتر قهرمان شد. بدین ترتیب حالا که رقابت در بالای جدول بسیار فشرده است، پرسپولیس می تواند با 61 امتیاز قهرمان شود. این تعداد امتیاز از تیم دوم دو دوره اخیر بیشتر خواهد بود و تنها از اقتدار قهرمانی سرخ ها کم می کند.

آیا پرسپولیس در مسیر دشواری که پیش رو دارد، می تواند برای سومین بار قهرمان شود؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن