betabad

سروش و مهدی شریفی، آردا توران های پرسپولیس!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 547 ] - 8 روز پیش

سروش و مهدی شریفی، آردا توران های پرسپولیس!

 «آردا توران» کاپیتان وقت تیم ملی ترکیه تابستان سال 2015 از اتلتیکو مادرید به عنوان یک ستاره راهی بارسلونا شد، اما به دلیل محرومیت آبی واناری ها مجبور شد... 3 out of 5 based on 5 ratings.
سروش و مهدی شریفی، آردا توران های پرسپولیس!

 «آردا توران» کاپیتان وقت تیم ملی ترکیه تابستان سال 2015 از اتلتیکو مادرید به عنوان یک ستاره راهی بارسلونا شد، اما به دلیل محرومیت آبی واناری ها مجبور شد...

ارتش سرخ دات كام :

 «آردا توران» کاپیتان وقت تیم ملی ترکیه تابستان سال 2015 از اتلتیکو مادرید به عنوان یک ستاره راهی بارسلونا شد، اما به دلیل محرومیت آبی واناری ها مجبور شد تا ژانویه برای بازی کردن صبر کند.

پس از بازگشت او به میادین، آردا توران هرگز به روز های اوجش در اتلتیکو مادرید برنگشت و لوئیس انریکه سرمربی وقت تیم بارسا نیز ترجیح داد از او به عنوان یک بازیکن ذخیره استفاده کند. در همان روز ها رسانه های ترکیه ای و اسپانیایی گزارش های مبسوطی از وضعیت نامطلوب روحی و روانی آردا نوشتند و پیش بینی کردند ستاره ترکیه ای نتواند آن شرایط را تحمل کند.

آردا توران در یورو 2016 نیز یکی از بدترین بازیکنان ترکیه بود که در سطح خودش بازی نکرد. روبرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسا هم خیلی سعی کرد در آن مقطع به آردا توران روحیه و انگیزه بدهد، اما بی فایده بود. در نهایت نیز آردا توران مجبور شد به سوپرلیگ ترکیه بازگردد. با این مقدمه نسبتاً بلند می خواهیم به مهدی شریفی و سروش رفیعی بپردازیم. دو بازیکنی که با شرایط متفاوت و هنگام بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس با این تیم به توافق رسیدند.

مهدی شریفی نیم فصل اول را فقط با پرسپولیس تمرین کرد بدون آنکه بتواند در مسابقات رسمی این تیم را همراهی کند. بر همین اساس مهدی شریفی که نیم فصل در میادین رسمی بازی نکرده بود، در نیم فصل دوم حداقل تاکنون نتوانسته است به پرسپولیس کمکی کند. وقتی بازیکنی مثل آردا توران بعد از مدتی بازی نکردن با افت شدید مواجه می شود، وضعیت مهدی شریفی که مشخص است.

شرایط سروش رفیعی البته یک مقدار با مهدی شریفی متفاوت بود. او با پرسپولیس به توافق رسید و سپس به مدت نیم فصل به فولاد خوزستان پیوست، اما در این تیم ره به جایی نبرد و بالاجبار از این تیم جدا شد. او تصمیم گرفت فقط در پرسپولیس تمرین کند و با شروع نیم فصل دوم مشخص شد نزول کرده است. برانکو که اعتقاد فراوانی به سروش داشت پس از چند بازی ضعیف تصمیم گرفت شماره 7 را روی نیمکت بنشاند. البته سروش رفیعی در جدال اخیر تیمش با نساجی مازندران گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند اما... حال باید منتظر ماند و دید سروش رفیعی به سرنوشت آردا توران دچار می شود یا اینکه به روز های اوج برمی گردد؟


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن