داور نفس پرسپولیس را گرفت؛ شکست ناحق در دقیقه 94

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 674 ] - سه شنبه, 21 اسفند 1397
داور نفس پرسپولیس را گرفت؛ شکست ناحق در دقیقه 94

تیم فوتبال پرسپولیس دومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا را با شکست مقابل السد پشت سر گذاشت. پرسپولیس در دومین بازی خود ...

ارتش سرخ دات كام :  تیم فوتبال پرسپولیس دومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا را با شکست مقابل السد پشت سر گذاشت.

پرسپولیس در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:15 امروز (سه شنبه - به وقت ایران) در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف السد رفت که  این دیدار با برتری یک بر صفر السد به پایان رسید. تنها گل السد توسط بغداد بونجاح در دقیقه 5+90 به ثمر رسید.

السد در این بازی با ترکیب؛ سعد الشیب، عبدالکریم حسن، طارق سلمان، پدرو میگوئل، حامد اسماعیل (57 - بوعلام خوخی)، سالم الهاجری، وو یونگ (77 - علی اسدالله)، گابی، اکرم عفیف، حسن الهیدوس و بغداد بونجاح راهی میدان شده است. ترکیب پرسپولیس را نیز علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی (کاپیتان)، محمد نادری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن (2+90 - سروش رفیعی)، مهدی ترابی (سیدمحمد حسینی - 4+90)، علی علیپور و ماریو بودیمیر (83 - سیامک نعمتی)  تشکیل دادند.

نیمه اول
دقیقه 9: ترابی با یک حرکت عالی توپ را از بین پای مدافع السد رد کرد و با یک شوت محکم از داخل محوطه جریمه حریف می رفت دروازه الشیب را باز کند، اما توپ پس از برخورد به دست مدافع السد برگشت داده شد. در ادامه بشار و بودیمیر هم می توانستند ضربات برگشتی را به گل تبدیل کنند که در نهایت فقط یک کرنر نصیب نماینده کشورمان شد.

دقیقه 13:عفیف با یک شوت خطرناک دروازه پرسپولیس را تهدید کرد، اما ضربه او از فاصله نزدیک از کنار تیرک عمودی دروازه این تیم راهی اوت شد.

دقیقه 15:احمد نوراللهی روی اوت دستی در محوطه شش قدم السد صاحب موقعیت ایده آل گلزنی شد، اما ضربه او را الشیب به کرنر فرستاد.

دقیقه 28: حرکت در عمق علیپور روی پاس خوب نادری و ضربه عالی او از درون محوطه جریمه السد توسط الشیب راهی کرنر شد.

دقیقه 33:اکرم عفیف با فرار از سمت راست خط دفاع پرسپولیس و دریبل سیدجلال توپ را روی دروازه سرخپوشان ارسال کرد که بیرانوند با خروج به موقع موفق به مهار آن شد.

دقیقه 35: همکاری خیلی خوب بونجاح و عفیف در میان مدافعان پرسپولیس در نهایت با ضربه سر مهاجم الجزایری همراه شد که بیرانوند این توپ را مال خود کرد.

دقیقه 37: داور اولین کارت زرد را به شجاع خلیل زاده نشان داد.

دقیقه 41:علیپور این بار روی اوت دستی السدی ها توپ را از جلوی مدافع این تیم قاپید و به سرعت خودش را به محوطه جریمه السد رساند، اما ضربه نهایی را با بی دقتی به اوت زد.

دقیقه 45: بونجاح روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر دروازه پرسپولیس را باز کرد، اما کمک داور با بالا بردن پرچم خود اعلام آفساید کرد.

نیمه دوم
دقیقه 49:شوت سنگین بازیکن تیم السد را بیرانوند در دو مرحله در اختیار گرفت.

دقیقه 50:کار ترکیبی بازیکنان السد در محوطه جریمه به بغداد بونجاح رسید که ضربه محکم این بازیکن را بیرانوند با یک دست دور کرد.

دقیقه 53: حرکت در عمق علیپور و پاس عرضی او به بودیمیر، این بازیکن را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد، اما مهاجم کروات با وجود چرخش خیلی خوبی که داشت ضربه اش از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 55:نوراللهی می توانست روی ضربه ایستگاهی بشار دروازه السد را باز کند که ضربه او از داخل شش قدم به بالای دروازه السد به اوت رفت.

دقیقه 57: توپ ربایی عالی نوراللهی و ارسال تند و تیز او از جناح راست با ضربه سر بی دقت علیپور راهی اوت شد.

دقیقه 58: حرکت در عرض بونجاح و ضربه عالی او از پشت محوطه جریمه پرسپولیس با عکس العمل خوب بیرانوند راهی کرنر شد.

دقیقه 62: داور این بار به مهدی شیری اخطار داد.

دقیقه 66: پاسخ خوب بودیمیر برای علیپور و حرکت در عمق وی با ضربه نه چندان با دقت او همراه شد تا پرسپولیس از این فرصت گلزنی خود هم بهره ای نبرد.

دقیقه 67: الهیدوس قدر پاس خوب بونجاح را ندانست و ضربه اش که از داخل محوطه جریمه پرسپولیس زده شد، از روی دروازه این تیم به اوت رفت.

دقیقه 72: ضربه محکم ترابی بسیار خطرناک از روی دروازه السد راهی اوت شد.

دقیقه 78:بشار روی ضدحمله خطرناک می توانست دروازه السد را باز کند، اما تکل به موقع مدافع این تیم پرسپولیس را فقط صاحب کرنر کرد.

دقیقه 87: علیپور در میانه میدان و پشت مدافعان السد صاحب توپ شد، اما تعلل بیش از اندازه وی در رسیدن به دروازه الشیب باعث شد مدافع حریف از راه رسیده و توپ او را بزند.

دقیقه 89: داور به عفیف اکرم کارت زرد نشان داد.

دقیقه 5+90: عبدالکریم حسن روی ضربه ایستگاهی پشت مدافعان پرسپولیس توپ را با ضربه سر به بونجاح پاس داد و این بازیکن در موقعیت آفساید موفق به باز کردن دروازه بیرانوند شد. پرسپولیس در بازی نخست خود مقابل پاختاکور هم روی یک موقعیت مشکوک به آفساید گل خورده بود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  نفس تیم رو برانکو گرفت که بیست دقیقه پایانی تیم زیر فشار از نفس افتاده بود و مثه ماست کنار زمین ایستاده بود و جرات نمیکرد چند تازه نفس رو بفرسته تو زمین لااقل قدرت دوندگی تیم بیشتر شه
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  قضیه به این سادگی نیست. سروش اومد به بازی و چندتوپ را لو داد و تیم تحت فشار بیشتری قرار گرفت. بازیکن جدید تازه نفس هست ولی ناهماهنگ و ناآماده هم هست.
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  فقط میتونم بگم حیف که بازی که باید می بردیم رو باختیم
  بازیکن ها باید به این درک و شعور برسن که توی بازی به این مهمی 1000 تا موقعیت نباید خراب کنن اون توپی که علیپور نیمه دوم و نورالهی نیمه اول خراب کرد باید گل میشد
  تیم خیلی خوب شده و برانکو باید احتیاط رو بزاره کنار و در بازی با الاهلی هجومی بازی کنه چون به نظر من الاهلی ضعیف ترین تیم گروهه
  فقط ای کاش زودتر تعویض میکردیم
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  قربانی برنامه ریزی ناجوانمردانه و شبهه دار سازمان لیگ و فدراسیون شدیم. ولی مطمئن باشید قوی تر از قبل به بازیها بر می گردیم و چهارگانه را می گیریم انشاالله
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  بازی واقعا خوبی داشتیم و باید میبردیم
  با اشتباه داوری در آخرین دقیقه بازی گل خوردیم و باختیم
  ما باید حقمونو از اونی بگیریم که ظلم کرده بهمون داوریای ناجوانمردانه ی ایران و آسیا و برنامه ریزی فشرده و سخت
  کدوم حقمونو باید از برانکو بگیریم دوستان؟! از یه مربی چه انتظاری میشه داشت؟ آماده کردن تیم به بهترین نحو و استفاده کردن از نفرات به بهترین شکل و ایجاد هماهنگی و در صورت فراهم کردن شرایط قهرمانی و ...
  کدومشو برانکو محقق نکرده یا نمیکنه؟!
  دیگه برانکو باید بیاد جای داور آفسایدو اعلام کنه؟!!!
  پس حقو از جای درستش بگیرین برانکو سرمربی پرسپولیسه زمام دار کل فوتبال آسیا و همه کاره فوتبال ایران که نیست انتظار دارین مسائل غیر سرمربی گری از داوری گرفته تا وظایف مدیرعاملی و.... همه رو برانکو انجام بده که!

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن