betabad

کتک یا ناهار؟ مساله در همین است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 851 ] - 9 روز پیش

کتک یا ناهار؟ مساله در همین است!

1 - خبر آمده که ربات های خبرنگاری ساخته شده اند که در نخستین آزمایش 40هزار مقاله تولید کرده اند و تهدیدی جدی برای خبرنگاران انسان! به حساب می آیند! خوشبختانه ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
کتک یا ناهار؟ مساله در همین است!

1 - خبر آمده که ربات های خبرنگاری ساخته شده اند که در نخستین آزمایش 40هزار مقاله تولید کرده اند و تهدیدی جدی برای خبرنگاران انسان! به حساب می آیند! خوشبختانه ...

ارتش سرخ دات كام :

1 - خبر آمده که ربات های خبرنگاری ساخته شده اند که در نخستین آزمایش 40هزار مقاله تولید کرده اند و تهدیدی جدی برای خبرنگاران انسان! به حساب می آیند! خوشبختانه این ربات ها تا چند سال آینده که به زبان فارسی مسلط نمی شوند و اگر بشوند در هر حوزه ای هم بشود از آنها استفاده کرد، در حوزه ورزشی نمی شود. فعلا خودمان هستیم! چه کسی بهتر از ما ورزشی نویس ها می تواند این طوری با این خبرهای سطحی و نازل رضایت کف جامعه مخاطب را فراهم کند؟ به خاطر بی سوادی امثال من، مگر خواننده فرهیخته و مشکل پسندی هم در حوزه ورزشی باقی مانده که یک ابرربات بکوشد با هوشمندانه ترین مطالب مهندسی شده رضایت خاطرش را جلب کند؟

2- این چند سطر را بخوانید: تاج همچنین درمورد اظهارات مازیار ناظمی درباره حضور زین الدین زیدان در تیم ملی گفت : «آقای ناظمی شوخی کرده بودند. من اطلاعی از اسامی نداشتم. اصلا برخی از این اسامی که ایشان ذکر کرده بودند، فوت کرده اند و در قید حیات نیستند!»

من اگر سخنگوی وزارت ورزش بودم، بعد از شنیدن این صحبت ها یا استعفا می دادم یا دست کم حساب توئیترم را می بستم، منتها من که سخنگوی آنجا نیستم. مازیار ناظمی آنجاست. خودش هم می داند چه بنویسد که فالوورهایش بیشتر شود. یکی او خوب می داند چگونه رسانه را به عنوان ابزار به شهرت رسیدن خودش استفاده کند و یکی هم آقای علیفر! رسانه شناس تر از این دو عزیز نداریم. چرا یادم آمد. آقا دوربینی هم هست!

3- صحبت مازیارجان شد. استاد در توئیترشان اعلام کرده بودند که هواداران پرسپولیس آمده بودند دم وزارت ورزش و تحصن کردند و ما ناهار در خدمت شان بودیم. چند تا از این هواداران در توئیتر زیر همان پست از پذیرایی مفصل با طعم باتوم و کتک تشکر کرده بودند. این خیلی فرق دارد با آن چیزی که استاد روایت کردند. بالاخره هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش کتک خورده اند یا ناهار؟ چرا باید کتک بخورند؟ هر کسی برود دم وزارت ورزش تحصن کند را باید بزنند؟ به چه دلیل؟ استقلال و پرسپولیس را واگذار کنید تا دیگر سالی به دوازده ماه کسی سراغ تان را هم نگیرد ولی حالا که این دو تیم را تصرف کرده اید دست کم حرمت هوادارش را نگه دارید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن