رهبری فرد: پروین از اینکه حامی برانکو هستم آتش گرفته است

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1396 ] - پنجشنبه, 23 اسفند 1397

رهبری فرد: پروین از اینکه حامی برانکو هستم آتش گرفته است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: انتهای محبت سلطان این بود که باقری 100 میلیون بگیرد من 3 میلیون. عصر سه شنبه دیدار دوستانه ای بین تیم های پیشکسوتان پرسپولیس و ست... 3 out of 5 based on 7 ratings.
رهبری فرد: پروین از اینکه حامی برانکو هستم آتش گرفته است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: انتهای محبت سلطان این بود که باقری 100 میلیون بگیرد من 3 میلیون. عصر سه شنبه دیدار دوستانه ای بین تیم های پیشکسوتان پرسپولیس و ست...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: انتهای محبت سلطان این بود که باقری 100 میلیون بگیرد من 3 میلیون.

عصر سه شنبه دیدار دوستانه ای بین تیم های پیشکسوتان پرسپولیس و ستاره های 98 برگزار شد، اما به خاطر درگیری شدید بین بهروز رهبری فرد و بهنام طاهرزاده، بازی ناتمام ماند. بدون هیچ توضیحی، ماجرای این درگیری را از زبان رهبری فرد بخوانید: «چند روز قبل خداداد عزیزی به من زنگ زد و گفت بیا با تیم 98 با پیشکسوتان پرسپولیس بازی کنیم. من هم گفتم اگر راهی دارد، من نیام، چون دیگر کسی به اسم علی پروین نمی شناسم! خداداد هم گفت همه جا با ما آمدی و اگر اینجا نیایی، فکر می کنند اتفاقی رخ داده است. من هم قبول کردم. وقتی وارد ورزشگاه شدم، مرا کشان کشان به اتاق پروین بردند؛ ما هم یک سلام و علیک سردی کردیم، بدون روبوسی و به سرعت به رختکن تیم 98 رفتم. در شروع بازی، سمت نیمکت پرسپولیس بازی می کردم، اما مدام می شنیدم که نیمکت نشین ها مرا مسخره می کنند و حرف هایی می زنند که باعث عصبانیتم شد. آن ها می گفتند: «این هیچی نیست، به رهبری فرد لایی بزنید و...» من هم در اوج عصبانیت، رو به آن ها گفتم خودم حاضرم همین یک میلیون تومان در ماه را به شما بدهم، به شرطی که بیایید و مرا به جای پروین تشویق کنید! هیچ کس جرأت نکرد جواب بدهد. خداداد هم ناراحت شد و به پروین گفت: «این رفتار ها زشت است، بهروز بازیکن تیم تان بوده». در نیمه دوم، خطا به سود ما شد. توپ را کاشتم، اما طاهرزاده از جلوی پای من، توپ را به اوت زد. من هم گفتم: «برو توپ رو بیاور» که توهین بدی کرد. من هم که فهمیدم پروین آن یک میلیون تومان را به طاهرزاده داده تا به من فحش بدهند، یک مشت هم کوبیدم توی صورتش!»

او افزود: «آخر بازی پروین را سمت من آوردند و من هم از جایی که نشسته بودم، تکان نخوردم. به پروین گفتم بخوربخورهایت ادامه دارد؛ یک زمانی پول قراردادمان را می خوردی، حالا هم حرف دیگران را می خوری؟! ما که برای تو می مُردیم، آخر و عاقبت مان این شد، وای به حال این آدم ها که دور و بر خودت جمع کردی. پروین هم هیچ حرفی نمی زد. علی آقا! برای من چه کار کردی که امروز طلبکاری؟ زمانی که به پرسپولیس آمدیم، تو نبودی و وقتی رفتیم، باز هم تو نبودی. بزرگ ترین محبتی که در حق من کرد این بود که به کریم باقری 100 میلیون می داد و به من 3 میلیون تومان! گفتم اگر پروین پیشکسوت است، من هم پیشکسوت هستم.»

رهبری فرد اضافه کرد: «تمام ناراحتی و عصبانی پروین و دار و دسته اش از من این است که از برانکو حمایت می کنم. جلسه می گذاشتند و می گفتند چرا از پروین، درخشان، دایی، گل محمدی و... حمایت نمی کردیم ولی حالا شدی حامی برانکو؟ من هم می گفتم چشم دارم و واقعیت را می بینیم؛ تیم کدام یک از این ها شبیه تیم برانکو بازی می کرد؟ همه شاهد بودند چقدر فحش شنیدم. بعد از بازی، پروین برای خداداد پیام فرستاده که من گفته بودم بهروز را برای این بازی نیاور. این هم معرفت علی پروینی که عمر و جوانی ام را به خاطرش هدر دادم. وقتی بازیکنی مثل طاهرزاده که 6 ماه پرسپولیس بوده با بازیکنی که 20 سال پرسپولیس بوده، هیچ تفاوتی ندارد، آخرش همین می شود. پروین همه را تحریک کرده بود که بیایند و مرا بزنند. من کسی بودم که به خاطر پروین، تمام زندگی ام را قمار کردم، این هم دستمزدم بود.»

او در نهایت گفت: «یکسری افراد اطراف پروین هستند که با 100 هزار تومان یک هفته شام و ناهار نمی خورند! پروین به خاطر آن که من از برانکو حمایت می کنم، عصبانی و شاکی است. صد بار برایم پیام فرستاد که علیه برانکو مصاحبه کن و بیا سر تمرین پیشکسوتان که این ماهی یک میلیون تومان را بگیری، اما من خریدنی نیستم. شرافتم می گوید باید از برانکو حمایت کنم، چون من پرسپولیسی هستم نه علی پروینی!»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  رهبری فرد میخواد از محبوبیت برانکو بر علیه پرسپولیس به نفع خودش استفاده کنه برای همین دری وری میگه. پروین هم حامی برانکو است پس حرف مفت ممنوع
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  جان مادرت
  ازهرکی دوسن داری حمایت کن
  وبه هرکی میخوای فحش بده
  امابیخیال برانکوباش
  توراخداولش کم .نمیخوادحمایتش کنی
 • omid 110
  omid 110 :
  رهبری فرد حاشیه داره اما در مورد پروین درست میگه..پروین در ظاهر از برانکو حمایت میکنه..همه میدونن پروین با مربی خارجی مخالفه...

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن