ضعف سمت راست پرسپولیس در فاز هجومی

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1409 ] - پنجشنبه, 23 اسفند 1397

ضعف سمت راست پرسپولیس در فاز هجومی

پس از جدایی رامین رضاییان و سپس صادق محرمی و البته مصدومیت شدید حسین ماهینی، جناح راست پرسپولیس با مشکلات عدیده ای روبه رو شد. به گواه اغلب کارشناسان در بازی ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
ضعف سمت راست پرسپولیس در فاز هجومی

پس از جدایی رامین رضاییان و سپس صادق محرمی و البته مصدومیت شدید حسین ماهینی، جناح راست پرسپولیس با مشکلات عدیده ای روبه رو شد. به گواه اغلب کارشناسان در بازی ...

ارتش سرخ دات كام :

پس از جدایی رامین رضاییان و سپس صادق محرمی و البته مصدومیت شدید حسین ماهینی، جناح راست پرسپولیس با مشکلات عدیده ای روبه رو شد.

به گواه اغلب کارشناسان در بازی سه شنبه شب پرسپولیس در سمت چپ عالی ظاهر شد. محمد نادری، مهدی ترابی و حتی علی علیپور که متمایل به چپ بازی می کردند، رونده و تأثیرگذار نشان دادند. اما به نظر می رسد مشکل اصلی سرخپوشان سمت راست این تیم باشد.

در سال های گذشته رامین رضاییان، صادق محرمی و حتی حسین ماهینی عملکرد فوق العاده ای نشان داده و سمت راست را تبدیل به نقطه قوت تیم خود کرده بودند. پس از جدایی رامین رضاییان و سپس صادق محرمی و البته مصدومیت شدید حسین ماهینی، جناح راست پرسپولیس با مشکلات عدیده ای روبه رو شد. مهدی شیری در سمت راست به پرسپولیس اضافه شد و در بازی های گذشته عملکرد بدی هم نداشته است.

شیری نشان داده سرعت و قدرت حمل توپ خوبی دارد، اما کمی در کار های ترکیبی و ارسال ها بی دقت است. از طرفی برانکو هنوز هافبک راست دلخواه خود را پیدا نکرده است. او در فصل جاری از مهدی شریفی، مهدی ترابی، احمد نورالهی و امید عالیشاه به تناوب استفاده کرده، اما تقریباً هیچ کدام نمره قبولی نگرفته اند.

شریفی که یک مهاجم بالفطره است. امید عالیشاه هم بیشتر در پست هافبک چپ بازی کرده که مهدی ترابی هم در این پست بازی می کند. نوراللهی هم شاید بازیکن شوتزن و دونده ای باشد، اما برای هافبک راست مناسب نیست. او هافبکی ایستا و کم تحرک است که نمی تواند مثل هافبک دفاعی در این پست مؤثر بازی کند.

به هر حال برانکو اگر می خواهد در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر موفق ظاهر شود، باید هرچه زودتر گزینه مورد نظر برای بازی در پست هافبک راست را پیدا کند چراکه این سمت پرسپولیس در فاز تهاجمی لنگ می زند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  از وقتی که احمدزاده رفته سمت راست نداریم بجای منشا باید حسرت احمدزاده رو بخوریم
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  ما بهترین هافبک راست ایرانو داریم فقط ازش استفاده نمیکنیم
  سیامک نعمتی!!!
  چرا یکی از بهترینامونو در نظر نمیگیریم؟!
  نعمتی بهترین هافبک راست ایرانه

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن