برای سوگلی ها؛ برنامه ریزی سازمان لیگ مختص سپاهان و تراکتور

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 1442 ] - پنجشنبه, 23 اسفند 1397

برای سوگلی ها؛ برنامه ریزی سازمان لیگ مختص سپاهان و تراکتور

سپاهان هم از تقویم بهره می برد، هم از بازی معوقه، هم از دیرتر بلزی کردن از رقبا و هم از بیشتر بازی کردن در روزهای تعطیل /سکوت اولین و  آخرین سنگر سرخابی ... 5 out of 5 based on 10 ratings.
برای سوگلی ها؛ برنامه ریزی سازمان لیگ مختص سپاهان و تراکتور

سپاهان هم از تقویم بهره می برد، هم از بازی معوقه، هم از دیرتر بلزی کردن از رقبا و هم از بیشتر بازی کردن در روزهای تعطیل /سکوت اولین و  آخرین سنگر سرخابی ...

ارتش سرخ دات كام :

سپاهان هم از تقویم بهره می برد، هم از بازی معوقه، هم از دیرتر بلزی کردن از رقبا و هم از بیشتر بازی کردن در روزهای تعطیل /سکوت اولین و  آخرین سنگر سرخابی هاست

تراکتور سازی با یک بازی بیشتر به رقبا و دو بازی بیشتر نسبت به سپاهان  به صدر رسید، دیدار معوقه سپاهان و ذوب آهن را می شد  به راحتی قبل از پایان سال برگزار کرد اما چنین اتفاقی رخ نداد.

در حال حاضر سپاهان به اتفاق تراکتور سازی همچون  حریفان آسیایی تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان نهایت بهره را از فشردگی مسابقات تیم های آسیایی می برند اما همین سرخابی ها و ذوب اهن فقط می گویند بازی های ما فشرده  است اما  وقتی که تقویم لیگ اصلاح نمی شود به اعتراض خود ادامه نداده، بیانیه ای صادر نمی کنند و حتی چالشی ایجاد نمی کنند که دلیل سازمان لیگ برای اتمام لیگ در 26اردیبهشت وقتی که تیم ملی در خرداد بازی یا اردو ندارد چیست. سرخابی ها که می بینند این تقویم چه لطمه ای به آنها می زند و چه منفعت عجیبی برای سپاهان دارد هرگز بدنبال آن نیستند تا سپاهان بازی معوقه اش را انجام دهد.

حال اگر به ضرر  سپاهان و نفع سرخابی ها چنین اتفاقاتی رخ داده بود آیا سپاهان هم چنین  سکوت می کرد  یا اینکه باشگاه  و مربی و مدیر رسانه آن بیانیه ها را  علیه پرسپولیس صادر و اتهام حمایت از پرسپولیس را به یک اپیدمی تبدیل کرده  و بعد از ایجاد جوی سنگین علیه رقیب سکوت را آخرین سنگر می دانستند.

راستی؛ تعداد بازی های خانگی پرسپولیس و سپاهان در روزهای تعطیل و اینکه سپاهان در کل فصل و بویژه نیم فصل دوم  چند هفته از لیگ را بعد از آگاهی از نتایج پرسپولیس بازی می کند را محاسبه فرمودید؟

*حسین قدوسی

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  من دو ماهه دارم داد میزنم این موضوع را. چرا الان!!؟ چرا اینقدر دیر به فکر این موضوع افتادید!!!؟
 • حبیب اله شهریاری
  حبیب اله شهریاری :
  باید از آقای تاج سؤال کرد که آقای فتاحی با چه کارنامه مثبتی جز حرافی در این مسند تکیه کرده اند و تا کنون هیچ پاسخ درستی هم در مقابل این پرسش که چرا برنامه لیگ را تا 26 اردیبهشت باید تمام کنیم نمیدهند ؟؟؟؟؟.
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  آخرش تیرشون به سنگ میخوره
 • قاسم غلامزاده
  قاسم غلامزاده :
  عزیزان اینان با مردم مشکل دارند با یه مشت حرفهای چرت و پرت هواداران سرخابی انداختند به جون هم اون گفت شماتیم حکومتی اون یکی همون تکرار میکنه جالب اینکه تراکتور چندساله دست سپاه بهترین بازیکنان ایران با کمترین قیمت می گرفت حتی حق بازیکنی مثل سروش خوردند که مجبور شد در اوج در حالی که می تونست بازیکن ثابت تیم ملی بشه بخاطرپول بره و اونقدر افت کنه که انگار نه انگار همین دوسال پیش طرفداران برا اومدن به تیمشون سر ودست می شکستند یا سوپراستار فولاد بختیار الان کجاست امید عالیشاه 95 -94سایه اش می بینیم. جالبتر اینکه وقتی تراکتور تو یه شب خصوصی می کنند قانون عوض میشه بازیکنان حرفه ای میتوانند بعداً بیایند سربازی تو این وضع بد اقتصادی تراکتورسازی اندازه پنج سال سرخابی هزینه کرده چون خصوصی کسی باهاش کاری نداره طرفدار سرخابی باید برا هربازی حداقل پنجاه هزار هزینه کنه بعد در تبریز بلیط پونصد !!! پرسپولیس حداقل شصت میلیارد درامدکسب کرد بعد هرروز میبینیم حقوق بازیکنان نداند !!!! بعد سازمان لیگ نامه میزنه پرسپولیس پنج میلیارد بدهکار هرروز یه نفر حکم گرفت برا جلب اموال و مدیر!!!! بعد اسپانسر میگه استقلال درآمدش پیش خور کرده جالب اسطوره سپاهان چنان پیشنهاد داره که قید تیم محبوبش میزنه که به تیم متمول سپاهان نمیره راستی چرا همه بازیهای برگشت سخت تراکتورسازی در تبریز چرا به گفته کارشناسان نود سپاهان بیشترین نفع از داوری برد یادتون چه جوری دهه هشتاد پرسپولیس نابود کردند هرسال به هر طریقی یه جام به سپاهان می دادند فینال حذفی 85 نیمه نهایی حذفی 86 رفتن دست جمعی بازیکنان آبی به سپاهان !!!! سپاهان امسال چقدر بازیکن خرید راستی چرا اونها هرکی رو میخواهند میگیرند ما حتی نمی تونیم بازیکنان خودمون حفظ کنیم قلعه نویی هر افترایی به فدراسیون میزنه حتی باخت لیگ قهرمانان آسیا رو به گردن فدراسیون می اندازد آب از آب تکان نخورد اما برانکو بخاطر خرید اوکراینی ها احضارمیشه راستی چرا هر بازیکن خارجی میاد پرسپولیس هنوز نیامده چنان جو سنگینی علیه اش ایجاد می شود که مسی و رونالدو هم زیرش له می شوند.همین بودیمیر بازیکن خیلی خوبی نوع بازیش ببینید اما چنان جوی علیه اش که همبازیش ازش سلب اعتماد میکند پرسپولیس و استقلال بااین همه سرمایه مردمی یه زمین تمرین ندارند راستی چرا.؟؟؟؟ می دانید برای چی تیمهای بازیکن ساز تهران ازبین رفتن بانک ملی. راه آهن نفت برق. چون آنها در واقع آکادمی های سرخابی بودند اونها جوانان تهرانی رو جذب می کردند بعداصول یا می گرفتند در سرخابی شکوفا میشدند اما حال چی شده تیمها که وضعیتشان دربعد مالی که گفتم بازیکن می خواهند بگیرند هزار تا سنگ نیم فصل سینا مریدی می خواستیم شد بوسکتس فولاد بی قیمت.اما سپاهان انصاری راحت میده تراکتورسازی عزیزان همه اینا نقشه است اینها هرچی که مربوط به مردم باشه رو نابود می کنند مطمئنم امثال من و شمارو بازی می دهند تا خودشان به اهداف شأن برسند کجاست مدیران برآمده از دل سرخابی محمد دادکان محمدانصاریفرد که هرکدامشان وزنه هستند راستی چرا پرسپولیس هیات مدیر ندارند فتاحی کجای فوتبال بوده آیا از امثال مجتبی جباری نمی شد استفاده کنند کاری کردند که امثال هاشمیان مهدوی کیا فراری هستند این یک حرکت خزنده است که زمان روی کارآمدن علی آبادی شروع شد و با کنار زدن خاک خوردهای فوتبالی و قرارگرفتن تیم اصفهان (کفاشیان تاج ساکت آذری) ادامه دارد.
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  وقتی تیمی سکوهاش خالیه همین میشه
  مایه استادیوم نمیریم
  وتیم مان ازاین بابت ضربه خیلی خواهدخورد

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن